głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika olarebacz13

Zastanawia mnie fakt  co ludzie skaczący z budynków  mostów  wieżowców czują gdy spadają. Czy czują ulgę? Lęk? Przerażenie? Czy tez wolność. Co widzą tuż przed samym zetknięciem z ziemią? Czy faktycznie  tak jak w krążącej plotce widzi się całe swoje życie  te ważniejsze momenty czy po prostu nicość? Jakie to jest uczucie kiedy spadasz i wiesz  że to jest koniec twojej męki  cierpienia. Czy ludzie  którzy skaczą naprawdę chcą się zabić?

wezniepierdol dodano: 28 grudnia 2011

Zastanawia mnie fakt, co ludzie skaczący z budynków, mostów, wieżowców czują gdy spadają. Czy czują ulgę? Lęk? Przerażenie? Czy tez wolność. Co widzą tuż przed samym zetknięciem z ziemią? Czy faktycznie, tak jak w krążącej plotce widzi się całe swoje życie, te ważniejsze momenty czy po prostu nicość? Jakie to jest uczucie kiedy spadasz i wiesz, że to jest koniec twojej męki, cierpienia. Czy ludzie, którzy skaczą naprawdę chcą się zabić?

Pragnienia są pozostałością po pustych obietnicach.

wezniepierdol dodano: 28 grudnia 2011

Pragnienia są pozostałością po pustych obietnicach.

Nienawidzę  kiedy mierzysz mnie wzrokiem delikatnie przygryzając wargę.  Kiedy moje usta krzyczą o dotyk Twoich.  A ja mam obowiązek przytrzymywać je zębami  bo niestety nie mam w pobliżu sznurówek   a tych od trampek niezwykle mi szkoda.

wezniepierdol dodano: 28 grudnia 2011

Nienawidzę, kiedy mierzysz mnie wzrokiem delikatnie przygryzając wargę. Kiedy moje usta krzyczą o dotyk Twoich. A ja mam obowiązek przytrzymywać je zębami bo niestety nie mam w pobliżu sznurówek, a tych od trampek niezwykle mi szkoda.

  a gdzie Twój Romeo ?   poszedł przelecieć inną Julię   zaraz wraca .

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

- a gdzie Twój Romeo ? - poszedł przelecieć inną Julię , zaraz wraca .

mianownik : chłopak. dopełniacz : chłopaka. celownik : chłopakowi. biernik : chłopaka . narzędnik :   z   chłopakiem. miejscownik :   o   chłopaku. wołacz : O Ty jebany   pierdolony skurwielu bez mózgu !

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

mianownik : chłopak. dopełniacz : chłopaka. celownik : chłopakowi. biernik : chłopaka . narzędnik : ( z ) chłopakiem. miejscownik : ( o ) chłopaku. wołacz : O Ty jebany , pierdolony skurwielu bez mózgu !

niedojrzały gówniarz   który miał być ideałem .

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

niedojrzały gówniarz , który miał być ideałem .

  jak cię widzę to mi staje   Tb. Staje ? chyba włos na dupie  D

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

- jak cię widzę to mi staje - Tb. Staje ? chyba włos na dupie ;D

Mówisz : dziwka   suka   szmata ... A wiesz że byłam gorzej nazwana. jak ? .. twoją dziewczyną . ! .  D

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

Mówisz : dziwka , suka , szmata ... A wiesz że byłam gorzej nazwana. jak ? .. twoją dziewczyną . ! . ;D

wiem  że wiele rozchylało przed tobą nogi  ale czy jakaś rozchyliła przed Tobą serce?

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

wiem, że wiele rozchylało przed tobą nogi, ale czy jakaś rozchyliła przed Tobą serce?

Zajebiste   33       teksty ciachooox3 dodał komentarz: Zajebiste < 33 ;** do wpisu 28 grudnia 2011
 nie pozwól zaszklić się oczom  pokaż  że potrafisz być silna. :'          żałosne                             !!.

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

`nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna. :'( || żałosne ; ] ___________________ !!.

  powmawiajmy sobie  że nam nie zależy. będzie zabawnie. ♥

ciachooox3 dodano: 28 grudnia 2011

` powmawiajmy sobie, że nam nie zależy. będzie zabawnie. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć