głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ogarnij_too

Tęsknię za wszystkim tym  czego nigdy nie miałam za Tobą szczególnie.

jachcenajamaice dodano: 1 maja 2013

Tęsknię za wszystkim tym, czego nigdy nie miałam za Tobą szczególnie.

Bo kiedy odchodzi ktoś  kogo pragniesz  usiłujesz go powstrzymać  wyciągasz do niego ręce  masz tym samym nadzieje  że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

jachcenajamaice dodano: 1 maja 2013

Bo kiedy odchodzi ktoś, kogo pragniesz, usiłujesz go powstrzymać, wyciągasz do niego ręce, masz tym samym nadzieje, że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

Nazywam go szczęściem chociaż to on przynosi mi najwięcej bólu.

jachcenajamaice dodano: 1 maja 2013

Nazywam go szczęściem chociaż to on przynosi mi najwięcej bólu.

W swoim dotychczasowym życiu zawiodłam się już wiele razy. Na przyjaźni  na rodzinie  na szkole  na miłości. W zasadzie to całe życie sprawia mi nie miły zawód. Zaczyna powoli mnie do siebie zniechęcać. Tak  jakby coś próbowało powiedzieć mi 'jesteś tu zbędna  odejdź. Czasem czuję się odrzucona i kompletnie niepotrzebna  bo bywa  że nie ma kogoś  kto mógłby przytulić i powiedzieć ''nie martw się  przejdziemy przez to bagno razem''.

jachcenajamaice dodano: 1 maja 2013

W swoim dotychczasowym życiu zawiodłam się już wiele razy. Na przyjaźni, na rodzinie, na szkole, na miłości. W zasadzie to całe życie sprawia mi nie miły zawód. Zaczyna powoli mnie do siebie zniechęcać. Tak, jakby coś próbowało powiedzieć mi 'jesteś tu zbędna, odejdź. Czasem czuję się odrzucona i kompletnie niepotrzebna, bo bywa, że nie ma kogoś, kto mógłby przytulić i powiedzieć ''nie martw się, przejdziemy przez to bagno razem''.

Znów mam ochotę zniknąć tak żebyś poczuł pustkę  brak mnie  jak to jest czuć się zbędnym  bo chyba nigdy tego nie czułeś..    przemilczto

perspektywaszczescia dodano: 30 kwietnia 2013

Znów mam ochotę zniknąć tak żebyś poczuł pustkę, brak mnie, jak to jest czuć się zbędnym, bo chyba nigdy tego nie czułeś.. /- przemilczto

Wyłączam telefon i nie czekam na wiadomość od Ciebie. Kładę się w ciepłym łóżku i już nie pragnę  żebyś był obok mnie. Oglądam seriale  których nigdy nie lubiłeś. Nie myślę o Tobie co 5 minut  nie płaczę bo pewnie znów mnie olałeś  nie żale się przyjaciółce z powodu kolejnej kłótni. Wszystko stało się dla mnie obojętne wiesz? Mając wszystko gdzieś i udając  że już nie zależy   żyje mi się lepiej.  whistle

perspektywaszczescia dodano: 30 kwietnia 2013

Wyłączam telefon i nie czekam na wiadomość od Ciebie. Kładę się w ciepłym łóżku i już nie pragnę, żebyś był obok mnie. Oglądam seriale, których nigdy nie lubiłeś. Nie myślę o Tobie co 5 minut, nie płaczę bo pewnie znów mnie olałeś, nie żale się przyjaciółce z powodu kolejnej kłótni. Wszystko stało się dla mnie obojętne wiesz? Mając wszystko gdzieś i udając, że już nie zależy - żyje mi się lepiej.| whistle

Nie jestem idealna i nigdy nie będę. Sam doskonale o tym wiesz  ale też możesz mieć świadomość  że nie należę do tej grupy dziewczyn  która chce tylko jednego. Nie jestem tą szmatą  która lata za każdym facetem by poczuć pewne dowartościowanie siebie i własnego ciała. Nie obchodzą mnie szybkie randki podczas  których może zdarzyć się niespodzianka  która uziemi człowieka na całe życie.Nie należę również do tych pustych  wytapetowanych dziewczyn  które poza masą kosmetyków  nie posiadają nic więcej w głowie. Ja wolę być sobą. Wolę być zwykłą dziewczyną  która ma pewien charakter  który ujawnia tylko dla wybranych. Wolę chodzić z delikatnym makijażem i nie zamartwiać się  czy za chwilę nie będę musiała lecieć do drogerii bo skończy mi się pokład bądź puder. Mnie to nie kręci. Wolę mieć swój własny styl  którego mi nikt nie odbierze. Wolę być sobą  bo znam swoją wartość i w przeciwieństwie do innych wiem  jak mogę cenić siebie  swoje ciało oraz życie.

zakochanawnimx3 dodano: 30 kwietnia 2013

Nie jestem idealna i nigdy nie będę. Sam doskonale o tym wiesz, ale też możesz mieć świadomość, że nie należę do tej grupy dziewczyn, która chce tylko jednego. Nie jestem tą szmatą, która lata za każdym facetem by poczuć pewne dowartościowanie siebie i własnego ciała. Nie obchodzą mnie szybkie randki podczas, których może zdarzyć się niespodzianka, która uziemi człowieka na całe życie.Nie należę również do tych pustych, wytapetowanych dziewczyn, które poza masą kosmetyków, nie posiadają nic więcej w głowie. Ja wolę być sobą. Wolę być zwykłą dziewczyną, która ma pewien charakter, który ujawnia tylko dla wybranych. Wolę chodzić z delikatnym makijażem i nie zamartwiać się, czy za chwilę nie będę musiała lecieć do drogerii bo skończy mi się pokład bądź puder. Mnie to nie kręci. Wolę mieć swój własny styl, którego mi nikt nie odbierze. Wolę być sobą, bo znam swoją wartość i w przeciwieństwie do innych wiem, jak mogę cenić siebie, swoje ciało oraz życie.
Autor cytatu: remember_

rozum mówi odpuść   ale serce walcz bo masz o co

perspektywaszczescia dodano: 30 kwietnia 2013

rozum mówi odpuść , ale serce walcz bo masz o co

Nie miej nawet przez sekundę żadnych wątpliwości  czy tęsknię.

jachcenajamaice dodano: 30 kwietnia 2013

Nie miej nawet przez sekundę żadnych wątpliwości, czy tęsknię.

Oddałbym ci wszystko  bo tylko ty się liczysz ale nie chcesz mnie  więc pozostałem z niczym.   Sulin.

jachcenajamaice dodano: 29 kwietnia 2013

Oddałbym ci wszystko, bo tylko ty się liczysz ale nie chcesz mnie, więc pozostałem z niczym. / Sulin.

“Nagle zdajesz sobie sprawę z tego  że to już koniec. Nie ma drogi powrotnej. Zaczynasz rozumieć  że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.”

jachcenajamaice dodano: 29 kwietnia 2013

“Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, że to już koniec. Nie ma drogi powrotnej. Zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo. Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.”

Dopiero  gdy stracimy wszystko  stajemy się zdolni do wszystkiego.

jachcenajamaice dodano: 29 kwietnia 2013

Dopiero, gdy stracimy wszystko, stajemy się zdolni do wszystkiego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć