głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika oby_do_piatku

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod każdą postacią  teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć  że jesteś miłością mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy  że niezależnie od wyzwań losu  które mogą nas rozdzielić  będziemy zawsze potrafili do siebie wrócić.

zakochana__ dodano: 24 lipca 2013

Ślubuję kochać Cię namiętnie pod każdą postacią, teraz i na zawsze ślubuję i nigdy nie zapomnieć, że jesteś miłością mojego życia i zawsze czuć w najgłębszych zakamarkach duszy, że niezależnie od wyzwań losu, które mogą nas rozdzielić, będziemy zawsze potrafili do siebie wrócić.
Autor cytatu: niekoffana

NIE DAJ SATYSFAKCJI NIKOMU  KTO TYLKO CZEKA AŻ SIĘ PODDASZ.

zakochana__ dodano: 23 lipca 2013

NIE DAJ SATYSFAKCJI NIKOMU, KTO TYLKO CZEKA AŻ SIĘ PODDASZ.
Autor cytatu: niekoffana

i znów nastały dni  gdy po wiadomości 'stoje pod bramą  otwórz tą cholerną furtkę' maluje się uśmiech na mojej twarzy  gdy prozaiczne codzienne sprawy stają się najlepszymi rzeczami w życiu. stało się. znów rozmowa o pracy czy o sprzedaniu auta jest czymś  o czym mogę z Nim rozmawiać 24 7. możemy leżeć na łóżku i przez pół godziny się na siebie tylko patrzeć  bez żadnego słowa. możemy jechać autem i po prostu milczeć bo przecież czujemy się dobrze w ciszy. i nawet pomaga mi w wyborze koloru farby do pokoju ciągle marudząc  że różowy jest zbyt słodki  a ja za poważna. i każe mi ćwiczyć bo wie  jak bardzo potrzebuję ruchu. i możemy razem spędzać każdy dzień w  tygodniu  który jest najwspanialszym dniem. i może mnie budzić codziennie o tej 6:55 z informacją  że wyjeżdża do pracy i jak zawsze będzie uważać na siebie. możemy.. możemy bo znów wyszło słońce  bo znów wychodzą uczucia.

zakochana__ dodano: 23 lipca 2013

i znów nastały dni, gdy po wiadomości 'stoje pod bramą, otwórz tą cholerną furtkę' maluje się uśmiech na mojej twarzy, gdy prozaiczne codzienne sprawy stają się najlepszymi rzeczami w życiu. stało się. znów rozmowa o pracy czy o sprzedaniu auta jest czymś, o czym mogę z Nim rozmawiać 24/7. możemy leżeć na łóżku i przez pół godziny się na siebie tylko patrzeć, bez żadnego słowa. możemy jechać autem i po prostu milczeć bo przecież czujemy się dobrze w ciszy. i nawet pomaga mi w wyborze koloru farby do pokoju ciągle marudząc, że różowy jest zbyt słodki, a ja za poważna. i każe mi ćwiczyć bo wie, jak bardzo potrzebuję ruchu. i możemy razem spędzać każdy dzień w tygodniu, który jest najwspanialszym dniem. i może mnie budzić codziennie o tej 6:55 z informacją, że wyjeżdża do pracy i jak zawsze będzie uważać na siebie. możemy.. możemy bo znów wyszło słońce, bo znów wychodzą uczucia.

może zabrzmi to śmiesznie  ale nigdy nie zabiegaliśmy o swoje względy  nigdy nie baliśmy się straty  byliśmy nad wyraz pewni siebie  pewni swej znajomości i siebie nawzajem.

zakochana__ dodano: 23 lipca 2013

może zabrzmi to śmiesznie, ale nigdy nie zabiegaliśmy o swoje względy, nigdy nie baliśmy się straty, byliśmy nad wyraz pewni siebie, pewni swej znajomości i siebie nawzajem.

kurwicy dostaję  gdy nie odbierasz ode mnie telefonów i nie wiem co się z Tobą dzieje.

zakochana__ dodano: 23 lipca 2013

kurwicy dostaję, gdy nie odbierasz ode mnie telefonów i nie wiem co się z Tobą dzieje.
Autor cytatu: niekoffana

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie  jak nie dotrzymuje słowa  jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to  by za chwilę stwierdzić  że każda historia kończy się tak samo.

jachcenajamaice dodano: 21 lipca 2013

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze mnie zrezygnowali  odepchnęli mnie  zerwali kontakt  a potem wracają i są zdziwieni  że już na nich nie czekam.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie, zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu  zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć  że już jej nie ma.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Miałaś tak kiedyś  że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś  że odwracałaś wzrok  kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć  że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki  z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

jachcenajamaice dodano: 16 lipca 2013

Miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

są ludzie  którzy milczą  najczęściej w towarzystwie. nic nie mówią  tylko patrzą  słuchają i analizują. potrafią wyłapać najistotniejsze szczegóły. posiadają ogromną amunicję wiedzy tylko przez to  że milczą.

zozolandia dodano: 10 lipca 2013

są ludzie, którzy milczą, najczęściej w towarzystwie. nic nie mówią, tylko patrzą, słuchają i analizują. potrafią wyłapać najistotniejsze szczegóły. posiadają ogromną amunicję wiedzy tylko przez to, że milczą.

przestań ciągle gadać   chcę  żeby te wakacje były jak najlepsze  tylko zacznij działać.

zozolandia dodano: 10 lipca 2013

przestań ciągle gadać " chcę, żeby te wakacje były jak najlepsze" tylko zacznij działać.

On nawet nie wie ile szczęścia mam w oczach gdy go widzę i o nim słyszę.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 10 lipca 2013

On nawet nie wie ile szczęścia mam w oczach gdy go widzę i o nim słyszę. / jamaica.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć