głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nowezogarnij

Nie potrzebuję ciebie  Twoich prawd i Twoich wniosków.

gropeme dodano: 12 listopada 2013

Nie potrzebuję ciebie, Twoich prawd i Twoich wniosków.

zlota kartka w bibliotece marzeń.

niemamczasu dodano: 12 listopada 2013

zlota kartka w bibliotece marzeń.

zlap ta jedna chwile.

niemamczasu dodano: 12 listopada 2013

zlap ta jedna chwile.

Daj mi poczuć twój smak.

niemamczasu dodano: 12 listopada 2013

Daj mi poczuć twój smak.

mamy to tylko dzis.

niemamczasu dodano: 12 listopada 2013

mamy to tylko dzis.

piekło jest puste  wszystkie diabły są tu.

niemamczasu dodano: 12 listopada 2013

piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.

Gdy rozstaniesz się z drugą osobą wkoło słyszysz: znajdziesz fajniejszą  ona nie była Ciebie warta  co Ty w niej widziałeś.. Ale nikt nie zapyta co czułeś przy tej osobie  że tak bardzo cierpisz bez niej.

selektywnie dodano: 12 listopada 2013

Gdy rozstaniesz się z drugą osobą wkoło słyszysz: znajdziesz fajniejszą, ona nie była Ciebie warta, co Ty w niej widziałeś.. Ale nikt nie zapyta co czułeś przy tej osobie, że tak bardzo cierpisz bez niej.

Ktoś odchodzi  ktoś przychodzi  ktoś odbiera  a ktoś daje.  Ktoś już nie chcę być miłością  a ktoś inny nią się staje.   Indios Bravos.

raphontaz dodano: 11 listopada 2013

Ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, ktoś odbiera, a ktoś daje. Ktoś już nie chcę być miłością, a ktoś inny nią się staje. / Indios Bravos.

Taka zmiana  to nie zmiana  dalej wszystko jest jak było.  Choć pozornie jest inaczej  to niewiele się zmieniło.   Indios Bravos.

raphontaz dodano: 11 listopada 2013

Taka zmiana, to nie zmiana, dalej wszystko jest jak było. Choć pozornie jest inaczej, to niewiele się zmieniło. / Indios Bravos.

patrz  to tak cholernie frustrujące   że w jednej chwili człowiek jest przy Tobie  a za chwilę Go już nie ma. że jeszcze kilka minut temu ufałaś mu bardziej niż sobie  mówiłaś wszystko  i uśmiechałaś się dzięki Niemu   a On nagle zniknął. i ta Jego nieobecność uderza w Ciebie z każdej z możliwych stron   bo przecież obiecał być zawsze  i pomagać  nawet w najgorszych chwilach. bo przecież byłaś w stanie dać sobie uciąć za Niego rękę  a teraz? zostałaś sama  ze smutkiem na twarzy  i tak ogromnym żalem  który rozpierdala od środka Twoje serce  które zdążyło się w to wszytko zaangażować  zbyt mocno.

selektywnie dodano: 11 listopada 2013

patrz, to tak cholernie frustrujące - że w jednej chwili człowiek jest przy Tobie, a za chwilę Go już nie ma. że jeszcze kilka minut temu ufałaś mu bardziej niż sobie, mówiłaś wszystko, i uśmiechałaś się dzięki Niemu - a On nagle zniknął. i ta Jego nieobecność uderza w Ciebie z każdej z możliwych stron - bo przecież obiecał być zawsze, i pomagać, nawet w najgorszych chwilach. bo przecież byłaś w stanie dać sobie uciąć za Niego rękę, a teraz? zostałaś sama, ze smutkiem na twarzy, i tak ogromnym żalem, który rozpierdala od środka Twoje serce, które zdążyło się w to wszytko zaangażować, zbyt mocno.

A co będzie  gdy za 10 lat wpadniemy na siebie przypadkiem ? Będziemy mądrzejsi  bogatsi w doświadczenia... A co będzie jeśli uczucia ze szczenięcych lat powrócą ? Ja wiem co wtedy będzie. Rzucimy wszystko w pizdu i razem uciekniemy tam gdzie nikt nas nie znajdzie. A potem najprawdopodobniej znowu odejdziemy od siebie bez słowa wyjaśnień. Tylko tym razem już nie będziemy mieli do czego wrócić.

selektywnie dodano: 11 listopada 2013

A co będzie, gdy za 10 lat wpadniemy na siebie przypadkiem ? Będziemy mądrzejsi, bogatsi w doświadczenia... A co będzie jeśli uczucia ze szczenięcych lat powrócą ? Ja wiem co wtedy będzie. Rzucimy wszystko w pizdu i razem uciekniemy tam gdzie nikt nas nie znajdzie. A potem najprawdopodobniej znowu odejdziemy od siebie bez słowa wyjaśnień. Tylko tym razem już nie będziemy mieli do czego wrócić.

Sam w podróży wchłaniam wolność intensywnie i też się boję  że z planów które układam nic nie wyjdzie.   W.E.N.A.

raphontaz dodano: 10 listopada 2013

Sam w podróży wchłaniam wolność intensywnie i też się boję, że z planów które układam nic nie wyjdzie. / W.E.N.A.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć