głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notforyou

Są chwile  które chciałabym zatrzymać . Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości  zbliżać  oddalać  szukać w nich doskonałości .

jaramsie_e dodano: 3 kwietnia 2013

Są chwile, które chciałabym zatrzymać . Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości, zbliżać, oddalać, szukać w nich doskonałości .

Wiesz  że ja zawsze za Tobą troszeczkę tęsknie  nawet gdy jesteś blisko mnie. Tęsknie już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej  gdy już pójdę do domu. I tak nie pomaga.

ajstiix3 dodano: 3 kwietnia 2013

Wiesz, że ja zawsze za Tobą troszeczkę tęsknie, nawet gdy jesteś blisko mnie. Tęsknie już tak sobie trochę na zapas. Żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdę do domu. I tak nie pomaga.

jak się coś pieprzy no to już hurtowo

notforyou dodano: 2 kwietnia 2013

jak się coś pieprzy no to już hurtowo

dlaczego staram się ratować to co mnie niszczy.

notforyou dodano: 2 kwietnia 2013

dlaczego staram się ratować to co mnie niszczy.

Ciągle słyszymy od rodziców  że my mamy beztroskie życie  że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą  że każdy ma problemy  każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem   jest to  że śnieg znikł  a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości  nauka  lekcje  zakazy  nakazy  zranienie  przecież mamy masę spraw  masę decyzji do podjęcia  ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie  które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

notforyou dodano: 2 kwietnia 2013

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

Może jestem lekko zagubiona  lekko zaskoczona. Pragnę zbyt silno  chce kochać za mocno  i zawsze to mi dostaje się po dupie. Może nie jestem zbyt dobra? zwykła dziewczyna skazana na samotność.

notforyou dodano: 2 kwietnia 2013

Może jestem lekko zagubiona, lekko zaskoczona. Pragnę zbyt silno, chce kochać za mocno, i zawsze to mi dostaje się po dupie. Może nie jestem zbyt dobra? zwykła dziewczyna skazana na samotność.

Jezu ! 16 marca mineły  dwa lata  od mojego pierwszego wpisu tutaj  d  Dziękuję wam  ze czytacie te wpisy. Wiem ze ostatnio was zaniedbałam   ale postaram się to nadrobić  d  ♥♥♥ DZIĘKUJĘ ZA DWA LATA ! ♥♥♥

mamba.x3 dodano: 2 kwietnia 2013

Jezu ! 16 marca mineły dwa lata od mojego pierwszego wpisu tutaj ;d Dziękuję wam, ze czytacie te wpisy. Wiem ze ostatnio was zaniedbałam , ale postaram się to nadrobić ;d ♥♥♥ DZIĘKUJĘ ZA DWA LATA ! ♥♥♥

Nie ma przypadków   są tylko piękne lub przykre niespodzianki.

mamba.x3 dodano: 2 kwietnia 2013

Nie ma przypadków - są tylko piękne lub przykre niespodzianki.

dla mnie wygląd się nie liczy... ale patrz na to ciachooo!

mamba.x3 dodano: 2 kwietnia 2013

dla mnie wygląd się nie liczy... ale patrz na to ciachooo!

  Tee  Mała. Nie rycz!   podszedł do mnie jakiś menel  z butelką taniego wina w ręku i przerwał moje rozmyślania.   Żaden facet nie jest wart twoich łez.   Pff... i kto to mówi...   Posłuchaj rady starego człowieka. Wiem coś o tym  bo sam jestem facetem. Widzisz... Nie zawsze byłem taki jak teraz. Kiedyś byłem młody  szczęśliwy  skończyłem studia  miałem dobrą pracę i kochającą dziewczynę. A kiedy wspomniała coś o małżeństwie  przestraszyłem się  nie wiedziałem  czy jestem gotowy na taką odpowiedzialność.

toolkaa dodano: 1 kwietnia 2013

- Tee, Mała. Nie rycz! - podszedł do mnie jakiś menel, z butelką taniego wina w ręku i przerwał moje rozmyślania. - Żaden facet nie jest wart twoich łez. - Pff... i kto to mówi... - Posłuchaj rady starego człowieka. Wiem coś o tym, bo sam jestem facetem. Widzisz... Nie zawsze byłem taki jak teraz. Kiedyś byłem młody, szczęśliwy, skończyłem studia, miałem dobrą pracę i kochającą dziewczynę. A kiedy wspomniała coś o małżeństwie, przestraszyłem się, nie wiedziałem, czy jestem gotowy na taką odpowiedzialność.

A gdy się zbliżasz moje serce bije mocniej. Czy to stąd mogę wiedzieć  że jesteś blisko?

ajstiix3 dodano: 31 marca 2013

A gdy się zbliżasz moje serce bije mocniej. Czy to stąd mogę wiedzieć, że jesteś blisko?

Ten malutki płomyk w moim sercu sprawia  że zaczynam coraz bardziej na Tobie polegać.

ajstiix3 dodano: 31 marca 2013

Ten malutki płomyk w moim sercu sprawia, że zaczynam coraz bardziej na Tobie polegać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć