głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nosiemano

Nie liczę czasu odkąd ostatni raz widziałam Cię  ale za to wiem jedno: już kolejny rok Kocham Cię.   bereszczaneczka

martitta91 dodano: 24 sierpnia 2012

Nie liczę czasu odkąd ostatni raz widziałam Cię, ale za to wiem jedno: już kolejny rok Kocham Cię. //bereszczaneczka

delikatnie mówiąc  to nie jest fajne. podchodzimy na pełnym lajcie do tego turnieju  z uśmiechem  nawet nie tyle co konkurując ze sobą  a wspierając się i dobrze bawiąc się grą. lecz ta świadomość  że właściwie to nasze ostatnie rozgrywki  po czym słońcem będziemy cieszyć się inaczej. sporadycznie spotkamy się na okolicy w okrojonych składach  pochłonięci swoimi szkołami. nie będzie tych wiadomości nad ranem  żebym w tej chwili pojawiła się na plażówce  masy zdjęć  wszystkich  ale kurwa piła! zabij!    skoczne to bydle    jak zjebałem  przepraszam  taka zajebista piłka!    jak gram z Tobą dobrych kilka lat to czegoś takiego jeszcze nie widziałam    na dziewczynę?! połamie Ci ręce  jak inaczej nie potrafisz!    rzuciłaś się  ach  jak bosko    i masy  masy innych. zaraz pakuję do torby najpotrzebniejsze rzeczy i idę cieszyć się ostatnimi meczami  ale smutno jest  bo przez dziesięć kolejnych miesięcy nie będzie już tak samo.

definicjamiloscii dodano: 24 sierpnia 2012

delikatnie mówiąc, to nie jest fajne. podchodzimy na pełnym lajcie do tego turnieju, z uśmiechem, nawet nie tyle co konkurując ze sobą, a wspierając się i dobrze bawiąc się grą. lecz ta świadomość, że właściwie to nasze ostatnie rozgrywki, po czym słońcem będziemy cieszyć się inaczej. sporadycznie spotkamy się na okolicy w okrojonych składach, pochłonięci swoimi szkołami. nie będzie tych wiadomości nad ranem, żebym w tej chwili pojawiła się na plażówce, masy zdjęć, wszystkich "ale kurwa piła! zabij!", "skoczne to bydle", "jak zjebałem, przepraszam, taka zajebista piłka!", "jak gram z Tobą dobrych kilka lat to czegoś takiego jeszcze nie widziałam", "na dziewczynę?! połamie Ci ręce, jak inaczej nie potrafisz!", "rzuciłaś się, ach, jak bosko" - i masy, masy innych. zaraz pakuję do torby najpotrzebniejsze rzeczy i idę cieszyć się ostatnimi meczami, ale smutno jest, bo przez dziesięć kolejnych miesięcy nie będzie już tak samo.

a znajdzie się  więc wpadaj :  teksty definicjamiloscii dodał komentarz: a znajdzie się, więc wpadaj :* do wpisu 24 sierpnia 2012
Moja wyobraźnia widzi Cię co chwila  moja osoba się od Ciebie już uzależniła.

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

Moja wyobraźnia widzi Cię co chwila, moja osoba się od Ciebie już uzależniła.

Jarasz mnie permanentnie i pachniesz ponętnie jak dla mnie nie przeciętnie !

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

Jarasz mnie permanentnie i pachniesz ponętnie jak dla mnie nie przeciętnie !

Przeciez Ty jesteś lekiem na całe zło

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

Przeciez Ty jesteś lekiem na całe zło ;)

To co dla mnie święte jest dla ciebie nie tykalne! Te wartości które cenie w tobie są wymarłe! Jedynie czego szukasz to nie potrzebnych wrażeń teraz Cie trafi strach bo nie cofniesz pewnych zdarzeń! Mówisz o mnie wiele choć nie wiesz o mnie nic..!

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

To co dla mnie święte jest dla ciebie nie tykalne! Te wartości które cenie w tobie są wymarłe! Jedynie czego szukasz to nie potrzebnych wrażeń,teraz Cie trafi strach bo nie cofniesz pewnych zdarzeń! Mówisz o mnie wiele choć nie wiesz o mnie nic..!

Tu chodzi o szczerość ktora rodzi zaufanie  nikt Ci nie zaufa widząc w Tobie zakłamanie..

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

Tu chodzi o szczerość ktora rodzi zaufanie, nikt Ci nie zaufa widząc w Tobie zakłamanie..

chcę ustami omamić Cię bez litości.

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

chcę ustami omamić Cię bez litości.

Jestem zazdrosna o ten papieros  który dotyka Twoich ust !

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

Jestem zazdrosna o ten papieros, który dotyka Twoich ust !

‎ ej  mała. niezła z Ciebie dupa!  no  z Ciebie też chuj nie najgorszy.  D

martitta91 dodano: 23 sierpnia 2012

‎-ej, mała. niezła z Ciebie dupa! -no, z Ciebie też chuj nie najgorszy. ;D

to ja dziękuję za tak  wielkie  słowa. teksty yezoo dodał komentarz: to ja dziękuję za tak "wielkie" słowa. do wpisu 23 sierpnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć