głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika normalnanieorginalniejebnieta

i jestem w stanie patrzeć Ci prosto w oczy i wyrecytować o 3 nad ranem hymn do miłości..   maniia

maniia dodano: 19 luty 2013

i jestem w stanie patrzeć Ci prosto w oczy i wyrecytować o 3 nad ranem hymn do miłości.. / maniia

wiem  że to czytasz  że masz łzy w oczach  że w tym momencie się uśmiechasz  patrzysz na dolny pasek i widzisz mrugającą wiadomość ode mnie. wiem  że ta połówka serca na Twojej szyi przypomina Ci o miłości. wiem  że tęsknisz  że nie potrafisz się wysławiać  że nie potrafisz gotować. wiem także  że nie lubisz malin. wiem że jesteś strasznie zazdrosny i bardzo się martwisz. wiem  że nigdy nie zostawisz..   forever and ever..   maniia

maniia dodano: 19 luty 2013

wiem, że to czytasz, że masz łzy w oczach, że w tym momencie się uśmiechasz, patrzysz na dolny pasek i widzisz mrugającą wiadomość ode mnie. wiem, że ta połówka serca na Twojej szyi przypomina Ci o miłości. wiem, że tęsknisz, że nie potrafisz się wysławiać, że nie potrafisz gotować. wiem także, że nie lubisz malin. wiem że jesteś strasznie zazdrosny i bardzo się martwisz. wiem, że nigdy nie zostawisz.. / forever and ever.. / maniia

najprostsze słowa  najprostsze gesty  najpiękniejsze spojrzenia w całkiem normalne dni. walentynki? miłość okazujemy sobie każdego dnia  z każdym kolejnym dniem kochamy siebie mocniej niż dnia poprzedniego lecz wciąż słabiej niż dnia następnego. nie potrzeba nam 14 lutego aby powiedzieć  kocham Cię  czy być dla siebie niebiańsko milusim.. kłótnie? jak w każdym związku.. niedomówienia  małe sprzeczki  niezrozumienie jest na porządku dziennym ale za to nasze fundamenty się umacniają. walentynki obchodzimy każdego dnia pomimo  że dzielą nas kilometry. i nawet ten ciapkowaty miś mówi  że walentynki są wtedy  gdy myślisz o swoim szczęściu  są wtedy  kiedy Ci go brak  kiedy zastanawiasz się dlaczego teraz jesteście osobno.   maniia

maniia dodano: 19 luty 2013

najprostsze słowa, najprostsze gesty, najpiękniejsze spojrzenia w całkiem normalne dni. walentynki? miłość okazujemy sobie każdego dnia, z każdym kolejnym dniem kochamy siebie mocniej niż dnia poprzedniego lecz wciąż słabiej niż dnia następnego. nie potrzeba nam 14 lutego aby powiedzieć "kocham Cię" czy być dla siebie niebiańsko milusim.. kłótnie? jak w każdym związku.. niedomówienia, małe sprzeczki, niezrozumienie jest na porządku dziennym ale za to nasze fundamenty się umacniają. walentynki obchodzimy każdego dnia pomimo, że dzielą nas kilometry. i nawet ten ciapkowaty miś mówi, że walentynki są wtedy, gdy myślisz o swoim szczęściu, są wtedy, kiedy Ci go brak, kiedy zastanawiasz się dlaczego teraz jesteście osobno. / maniia

''kiedy mam Cię obok nie potrzebuję już nic więcej..'' jako najpiękniejsze ze zdań.   maniia

maniia dodano: 19 luty 2013

''kiedy mam Cię obok nie potrzebuję już nic więcej..'' jako najpiękniejsze ze zdań. / maniia

najgorzej jest wtedy  gdy słuchasz piosenki  która kojarzy  Ci się z kimś kogo już nie ma.

zozolandia dodano: 18 luty 2013

najgorzej jest wtedy, gdy słuchasz piosenki, która kojarzy Ci się z kimś kogo już nie ma.

Są trzy rzeczy  za które nie powinno się przepraszać: uczucia  prawda i poczucie humoru  anonim

zozolandia dodano: 18 luty 2013

Są trzy rzeczy, za które nie powinno się przepraszać: uczucia, prawda i poczucie humoru/ anonim

codziennie staraj się robić coś po raz pierwszy.

zozolandia dodano: 18 luty 2013

codziennie staraj się robić coś po raz pierwszy.

i znów telefon milczy .. a ona tak czeka aż wreszcie napisze !!! :     n e

nieobliczana_egoistka dodano: 18 luty 2013

i znów telefon milczy .. a ona tak czeka aż wreszcie napisze !!! :( // n_e

prawdziwa miłość oznacza  że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym  bez względu na to  przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

onna dodano: 17 luty 2013

prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

chcę Cię trochę pomęczyć  chcę Cię zmotywować  chcę dla Ciebie śpiewać  do Ciebie się przytulać  z Tobą wracać pociągiem  dotykać Cię  bawić się i spędzić moją przyszłość  tylko pozwól mi na to.

illcherry dodano: 17 luty 2013

chcę Cię trochę pomęczyć, chcę Cię zmotywować, chcę dla Ciebie śpiewać, do Ciebie się przytulać, z Tobą wracać pociągiem, dotykać Cię, bawić się i spędzić moją przyszłość, tylko pozwól mi na to.

powoli robię się drętwa. nawet przyjaciele mówią że jestem już zimną suką.

illcherry dodano: 17 luty 2013

powoli robię się drętwa. nawet przyjaciele mówią że jestem już zimną suką.

Czułam ciężar na sercu  mając wrażenie  że nasz związek zaczyna przypominać wirowanie dziecinnego bąka. Gdy byliśmy razem mieliśmy siłę  by utrzymać go w ruchu  a rezultatem było piękno  magia i niemal dziecinne wrażenie cudu. Gdy się rozdzieliliśmy  wirowanie nieuchronnie wyhamowało. Staliśmy się chwiejnie  niestabilni i wiedziałam  że muszę znaleźć jakiś sposób  by uchronić nas od przewrócenia się.

onna dodano: 17 luty 2013

Czułam ciężar na sercu, mając wrażenie, że nasz związek zaczyna przypominać wirowanie dziecinnego bąka. Gdy byliśmy razem mieliśmy siłę, by utrzymać go w ruchu, a rezultatem było piękno, magia i niemal dziecinne wrażenie cudu. Gdy się rozdzieliliśmy, wirowanie nieuchronnie wyhamowało. Staliśmy się chwiejnie, niestabilni i wiedziałam, że muszę znaleźć jakiś sposób, by uchronić nas od przewrócenia się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć