 |
Nie mam talentu wokalnego, plastycznego czy jakiegoś innego, ale za to mam talent do pieprzenia sobie życia, mimo własnej woli.
|
|
 |
Zniknij raz na zawsze albo raz na zawsze zostań.
|
|
 |
Czym się różni udawana miłość od prawdziwej? Udawana: Kocham te płatki śniegu w twoich włosach! Prawdziwa: Gdzie masz czapkę, kretynko?!
|
|
 |
- Więc czym jest miłość?
- Całkowitym brakiem lęku.
- A czego najbardziej w życiu się boisz?
- Miłości.
|
|
 |
Republika - Reinkarnacje ♥ kocham to!! ♥♥♥
|
|
 |
ty sobie tu kurwa spokojnie żyjesz, a ja sie dławie jebanymi wspomnieniami. / eeiiuzalezniasz
|
|
 |
to że mam blond włosy nie oznacza że jestem tleniona. to że mam podkład na twarzy nie oznacza że jestem tapeciarą. to że lubię różowy nie znaczy że jestem barbie. to że czasami ubiorę sukienkę nie znaczy że jestem dziwką. to że czasami ubiorę szpilki nie znaczy że wole je od moich najek. to że mam chłopaka nie znaczy że się puszczam na prawo i lewo. to że jestem sobą nie znaczy że możesz cokolwiek na mnie mówić. to że mam silną wolę znaczy że mogę przyjebać Ci w ryj, więc uważaj co mówisz maleńka. / paulysza
|
|
 |
Już zapomniałam, jakie to uczucie, gdy odzywał się codziennie...
|
|
|
|