głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika noosiemkasiemkaa

jeżeli kiedykolwiek zadzwonisz do mnie z pytaniem czy do Ciebie wrócę odpowiem Ci bez zastanowienia ' chłopcze. miałeś w moim życiu swoje pięć minut. a gdzie jest Ona? tak samo zdradziłeś ją i przyznałeś się po kilku miesiącach? zrywając z Nią stwierdziłeś  że już nic do Niej nie czujesz i że nie jesteś gotowy na poważny związek? zabawki szukasz? wyluzuj. zadzwoń do Niej  nie do mnie. '

sluchajkotq dodano: 6 kwietnia 2012

jeżeli kiedykolwiek zadzwonisz do mnie z pytaniem czy do Ciebie wrócę odpowiem Ci bez zastanowienia ' chłopcze. miałeś w moim życiu swoje pięć minut. a gdzie jest Ona? tak samo zdradziłeś ją i przyznałeś się po kilku miesiącach? zrywając z Nią stwierdziłeś, że już nic do Niej nie czujesz i że nie jesteś gotowy na poważny związek? zabawki szukasz? wyluzuj. zadzwoń do Niej, nie do mnie. '

  Nadal jesteś smutna  prawda?    Nie tylko zmęczona...    Czym?    Walką o coś pięknego     Nie zdobyłaś tego?    Nie  kiedy już wyciągam rękę to się oddala  unosi wysoko  wysoko i pęka... jak bańka mydlana  dotkniesz jej i pufff znika. :

sluchajkotq dodano: 6 kwietnia 2012

- Nadal jesteś smutna, prawda? - Nie tylko zmęczona... - Czym? - Walką o coś pięknego, - Nie zdobyłaś tego? - Nie, kiedy już wyciągam rękę to się oddala, unosi wysoko, wysoko i pęka... jak bańka mydlana, dotkniesz jej i pufff znika. :|

Bo jeśli ja chcę i Ty chcesz  to co nas obchodzi reszta?

sluchajkotq dodano: 6 kwietnia 2012

Bo jeśli ja chcę i Ty chcesz, to co nas obchodzi reszta?

w głośnikach Pezet   na biurku historia  a w sercu On.   3

sluchajkotq dodano: 6 kwietnia 2012

w głośnikach Pezet , na biurku historia, a w sercu On. < 3

To my razem się zabijaliśmy  z dnia na dzień coraz bardziej.   przypadkowy

crazydream dodano: 6 kwietnia 2012

To my razem się zabijaliśmy, z dnia na dzień coraz bardziej. / przypadkowy

a bez Niego? wszystko inne traci na znaczeniu  staje się jakby nieistotne dla życia  znikome dla umysłu i wręcz niedostrzegalne  dla wciąż ledwo słyszalnych  uderzeń serca.   endoftime.

endoftime dodano: 6 kwietnia 2012

a bez Niego? wszystko inne traci na znaczeniu, staje się jakby nieistotne dla życia, znikome dla umysłu i wręcz niedostrzegalne, dla wciąż ledwo słyszalnych, uderzeń serca. / endoftime.

Tak wygląda nasze życie   nieustannie uciekamy od miłości. Staramy się zapomnieć o osobach  nie dopuszczając do siebie myśli  że może tak naprawdę nie chcemy przestać o nich pamiętać. Szukamy czegokolwiek  co mogłoby pozwolić nam myśleć o czymś innym niż o tej osobie  a to wszystko przez to  że boimy dopuścić do siebie kogoś  kto mógłby zmienić naszą codzienność  kto przeniósłby swoje rzeczy do wspólnego mieszkania  kogo codziennie widywalibyśmy na śniadaniu  obiedzie i kolacji. Spowodowane jest to tym  że kiedyś ktoś zostawił nam głębokie blizny w sercu  które co dzień o sobie przypominają. Po prostu wolimy cierpieć  cierpieć samotnie  zamiast pozwolić komuś wtargnąć w nasz nudne  beznadziejne życie.

waznajestobecnosc dodano: 6 kwietnia 2012

Tak wygląda nasze życie - nieustannie uciekamy od miłości. Staramy się zapomnieć o osobach, nie dopuszczając do siebie myśli, że może tak naprawdę nie chcemy przestać o nich pamiętać. Szukamy czegokolwiek, co mogłoby pozwolić nam myśleć o czymś innym niż o tej osobie, a to wszystko przez to, że boimy dopuścić do siebie kogoś, kto mógłby zmienić naszą codzienność, kto przeniósłby swoje rzeczy do wspólnego mieszkania, kogo codziennie widywalibyśmy na śniadaniu, obiedzie i kolacji. Spowodowane jest to tym, że kiedyś ktoś zostawił nam głębokie blizny w sercu, które co dzień o sobie przypominają. Po prostu wolimy cierpieć, cierpieć samotnie, zamiast pozwolić komuś wtargnąć w nasz nudne, beznadziejne życie.
Autor cytatu: pepsiak

mam nadzieję  że w moim życiu jak w każdym serialu  kiedyś nastąpi happy end i wszystkie złe postacie szlak trafi.

crazydream dodano: 6 kwietnia 2012

mam nadzieję, że w moim życiu jak w każdym serialu, kiedyś nastąpi happy end i wszystkie złe postacie szlak trafi.

ja mam Blanka. teksty jestesmipotrzebny dodał komentarz: ja mam Blanka. do wpisu 6 kwietnia 2012
ten brzydki świat jest piękny i nie liczy się tutaj nic  tylko momenty

crazydream dodano: 5 kwietnia 2012

ten brzydki świat jest piękny i nie liczy się tutaj nic, tylko momenty

Chowasz swoją lepszą stronę na później czy jej po prostu nie posiadasz   chuju ?   ostro pojebana

crazydream dodano: 5 kwietnia 2012

Chowasz swoją lepszą stronę na później czy jej po prostu nie posiadasz , chuju ? / ostro_pojebana

zapraszam  możecie dodawać :D  http:  www.photoblog.pl crazydreamm

crazydream dodano: 5 kwietnia 2012

zapraszam, możecie dodawać :D http://www.photoblog.pl/crazydreamm

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć