 |
|
'chyba nie chcę zbyt dużo, wystarczy co jest'
;)
|
|
 |
|
Chce patrzeć kiedy śpisz, nauczyć się tak żyć...
|
|
 |
|
Dla Ciebie zrobię co tylko chcesz nawet jeśli będzie to głupie .. ; *
|
|
 |
|
Byli na imprezie. Osobno. Ona tańczyła z kim popadnie, on stał pod ścianą mierząc ją wzrokiem. W końcu nie wytrzymał, wziął dziewczynę w ramiona sycząc cicho - Jestem zły i zazdrosny. Zadowolona?- Wtuliła się w jego szyję - Bardzo. - Odpowiedziała, czując, jak coraz to mocniej przyciska ją do swojej klatki piersiowej. - Nie chcę Cię stracić, rozumiesz? - Przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać.
|
|
 |
|
Nie poddała się po pierwszym upadku. Walczyła o swoje, bo wiedziała, że po deszczu zazwyczaj pojawia się słońce...
|
|
 |
|
odszedł. jakby nie widział rzęs posklejanych łzami. policzków opuchniętych od płaczu... wyszedł... jakby nigdy nic. / ssyll
|
|
 |
|
czasami dzień jest tylko dniem i niczym więcej.
|
|
 |
|
[...] mogła cierpliwie i bez szemrania znieść wszystko [...].
|
|
 |
|
nie możesz stwierdzić, kim jestem.lecz jedynie, kim nie jestem.a więc nie możesz rozważać, jaka jestem.ale tylko, jaka nie jestem.
|
|
 |
|
w niejednym mogła ustąpić.zgodzić się na niejedno.ale zawsze istniała taka granica uczciwości.zasad i niezbitych przekonań.do której przekroczenia nie potrafiłyby jej zmusić żadne okoliczności.
|
|
 |
|
Całować chce usta twe tak , by zawirował dla nas caly świat . . .
|
|
 |
|
Jeśli zapomniałeś co mówi kaczor Donald znaczy , ze dorosłeś . / demotywatory .
|
|
|
|