głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nonsens966

 koniec z nami !   że coo ?!   żartowałem .

treasures dodano: 21 marca 2012

-koniec z nami ! -że coo ?! -żartowałem .

Wiesz  nie mogę obiecać Ci  że spędzimy ze sobą resztę życia. Jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. Jednak mogę szczerze powiedzieć  że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Tyle musi wystarczyć. ♥

treasures dodano: 21 marca 2012

Wiesz, nie mogę obiecać Ci, że spędzimy ze sobą resztę życia. Jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. Jednak mogę szczerze powiedzieć, że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Tyle musi wystarczyć. ♥

proszę szepnij mi do ucha   że jestem tą   na którą czekałeś .

treasures dodano: 21 marca 2012

proszę szepnij mi do ucha , że jestem tą , na którą czekałeś .

 myślisz czasem o mnie? niee... tylko przed snem w nocy gdy wstanę   jem śniadanie  idę do szkoły  w szkole gdy wracam ze szkoły jem obiad gdy odrabiam lekcje  się uczę jak jem kolację i w wolnym czasie.

treasures dodano: 21 marca 2012

-myślisz czasem o mnie?-niee... tylko przed snem,w nocy,gdy wstanę , jem śniadanie, idę do szkoły, w szkole,gdy wracam ze szkoły,jem obiad,gdy odrabiam lekcje, się uczę,jak jem kolację i w wolnym czasie.

Umierałam każdego dnia    czekając na ciebie  Kochanie  nie bój się   kochałam cię  Przez tysiąc lat  Będę cię kochać przez   kolejne tysiąc

treasures dodano: 21 marca 2012

Umierałam każdego dnia, czekając na ciebie Kochanie, nie bój się, kochałam cię Przez tysiąc lat Będę cię kochać przez kolejne tysiąc

How can I love when I'm afraid   To fall   But watching you stand alone   All of my doubt   Suddenly goes away somehow .

treasures dodano: 21 marca 2012

How can I love when I'm afraid To fall But watching you stand alone All of my doubt Suddenly goes away somehow .

Przebaczenie  to jeden z najpiękniejszych dowodów miłości.

luli02 dodano: 21 marca 2012

Przebaczenie, to jeden z najpiękniejszych dowodów miłości.

Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona  jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie  jak mówiłeś że mnie kochasz  jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego  jak stałeś przy mnie tak blisko i słyszałeś moje bicie serca.

luli02 dodano: 21 marca 2012

Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona, jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie, jak mówiłeś że mnie kochasz, jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego, jak stałeś przy mnie tak blisko i słyszałeś moje bicie serca.

Ty  obok mnie na kanapie  trzymając się za ręce i oglądając po raz setny  ten sam film na DVD. W ciepłych kapciach i ogromnych kubkach z Twoją ulubioną herbatą. Przykryci kocem. Tak właśnie widzę moje niebo.

luli02 dodano: 21 marca 2012

Ty, obok mnie na kanapie, trzymając się za ręce i oglądając po raz setny, ten sam film na DVD. W ciepłych kapciach i ogromnych kubkach z Twoją ulubioną herbatą. Przykryci kocem. Tak właśnie widzę moje niebo.

:  I fucked your mother!     Go home dad  you're drunk.

pojebany_adrian dodano: 21 marca 2012

: -I fucked your mother! -Go home dad, you're drunk.

 ..się porobiło już nie dzielimy razem ławki choć kiedyś byliśmy jak szlugi z jednej paczki..    PALUCH

pojebany_adrian dodano: 21 marca 2012

"..się porobiło już nie dzielimy razem ławki choć kiedyś byliśmy jak szlugi z jednej paczki.." | PALUCH

znam to ... teksty treasures dodał komentarz: znam to ... do wpisu 20 marca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć