głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nonapewno

śpij Romeo. Julia dzisiaj daje innemu.

abstracion dodano: 14 marca 2011

śpij Romeo. Julia dzisiaj daje innemu.

to czego pragnę najbardziej ? hm.. jak najwięcej spędzonych chwil z przyjaciółmi i Nim.   grepciaa

grepciaa dodano: 12 marca 2011

to czego pragnę najbardziej ? hm.. jak najwięcej spędzonych chwil z przyjaciółmi i Nim. / grepciaa

wyszedł. trzasnął drzwiami tak mocno  że niemal wyrwał je z zawiasów. wedle rozkazów spakowała jego rzeczy w walizkę. zauważywszy  że jest w niej trochę wolnego miejsca  nieśmiało do niej weszła. miała nadzieję  że przyjdzie po ubrania i podnosząc walizkę nie spostrzeże się  że waży nieco więcej i zwyczajnie zabierze ją ze sobą.

abstracion dodano: 11 marca 2011

wyszedł. trzasnął drzwiami tak mocno, że niemal wyrwał je z zawiasów. wedle rozkazów spakowała jego rzeczy w walizkę. zauważywszy, że jest w niej trochę wolnego miejsca, nieśmiało do niej weszła. miała nadzieję, że przyjdzie po ubrania i podnosząc walizkę nie spostrzeże się, że waży nieco więcej i zwyczajnie zabierze ją ze sobą.

wyrachowaną suką to Ty ewentualnie swojego psa możesz nazywać. chociaż wątpię  że ma aż tak wysublimowane pomysły na znęcanie się nad Tobą jak ja.

abstracion dodano: 11 marca 2011

wyrachowaną suką to Ty ewentualnie swojego psa możesz nazywać. chociaż wątpię, że ma aż tak wysublimowane pomysły na znęcanie się nad Tobą jak ja.

irytuje mnie kiedy ktoś bezmyślnie rzuca 'kocham Cię'. równie bezmyślnie jak 'zrób mi kawę'. przecież szacunek i stuprocentowa pewność przy wymawianiu tych dwóch słów nadaje im niepowtarzalnej magii.

abstracion dodano: 11 marca 2011

irytuje mnie kiedy ktoś bezmyślnie rzuca 'kocham Cię'. równie bezmyślnie jak 'zrób mi kawę'. przecież szacunek i stuprocentowa pewność przy wymawianiu tych dwóch słów nadaje im niepowtarzalnej magii.

nasze odejścia można porównać do Twoich wyjazdów. spakuję Ci walizkę  zatrzasnę za Tobą drzwi. a później i tak wsiądę w samochód  pojadę na lotnisko i kiedy będziesz już przy odprawie  przeskoczę przez barierki  rzucę Ci się szyję i oplatając nogami zacznę błagająco łkać  żebyś nie wyjeżdżał. przecież wiesz  że moje 'spierdalaj' oznacza 'zostań ze mną i rób mi tą cholerną kawę do tej cholernej filiżanki  każdego cholernego ranka  kiedy nie możesz mnie dobudzić bo jestem zbyt zaabsorbowana udawaniem  że śpię tylko po to  abyś obudził mnie tym cholernym pocałunkiem jak ten cholerny książę tą cholerną księżniczkę'.

abstracion dodano: 11 marca 2011

nasze odejścia można porównać do Twoich wyjazdów. spakuję Ci walizkę, zatrzasnę za Tobą drzwi. a później i tak wsiądę w samochód, pojadę na lotnisko i kiedy będziesz już przy odprawie, przeskoczę przez barierki, rzucę Ci się szyję i oplatając nogami zacznę błagająco łkać, żebyś nie wyjeżdżał. przecież wiesz, że moje 'spierdalaj' oznacza 'zostań ze mną i rób mi tą cholerną kawę do tej cholernej filiżanki, każdego cholernego ranka, kiedy nie możesz mnie dobudzić bo jestem zbyt zaabsorbowana udawaniem, że śpię tylko po to, abyś obudził mnie tym cholernym pocałunkiem jak ten cholerny książę tą cholerną księżniczkę'.

hm.. gdyby tak to wszystko razem zsumować   to wyjdzie jakoś więcej niż pół życia    świetne  .  teksty grepciaa dodał komentarz: hm.. gdyby tak to wszystko razem zsumować , to wyjdzie jakoś więcej niż pół życia ;) świetne ^.^ do wpisu 11 marca 2011
dzisiaj był zajebisty dzień.. oprócz tej 3 była też 5 z fizyki. czujecie ? 5 z fizyki i ja. hah. a poza tym   ciągle mnie przytulałeś   i nie wiem co się tak czepiłeś moich nóg.      ej   patrzcie jakie grażynka ma ładne nogi !   :d.. i to jak nauczycielki mówiły Nam   że do siebie pasujemy.. i jak siedzieliśmy na ławce   a Ty mnie przytulałeś.. ja chcę ten dzień jeszcze raz !   grepciaa

grepciaa dodano: 11 marca 2011

dzisiaj był zajebisty dzień.. oprócz tej 3 była też 5 z fizyki. czujecie ? 5 z fizyki i ja. hah. a poza tym , ciągle mnie przytulałeś , i nie wiem co się tak czepiłeś moich nóg. ;) " ej , patrzcie jakie grażynka ma ładne nogi ! " :d.. i to jak nauczycielki mówiły Nam , że do siebie pasujemy.. i jak siedzieliśmy na ławce , a Ty mnie przytulałeś.. ja chcę ten dzień jeszcze raz ! / grepciaa

świetna jesteś     teksty grepciaa dodał komentarz: świetna jesteś ^,^ do wpisu 10 marca 2011
ja chcę !  .  teksty grepciaa dodał komentarz: ja chcę ! ^.^ do wpisu 10 marca 2011
dziś dwa razy się pożegnaliśmy.. i dwa razy daliśmy sobie buzi. i więcej niż 5 razy dzisiaj się przytuliliśmy. leżeliśmy razem na ławce.. dużo gadaliśmy. chciałabym   żeby tak już było zawsze. to jest zajebiste   kiedy wiem   że mnie kochasz !   grepciaa

grepciaa dodano: 10 marca 2011

dziś dwa razy się pożegnaliśmy.. i dwa razy daliśmy sobie buzi. i więcej niż 5 razy dzisiaj się przytuliliśmy. leżeliśmy razem na ławce.. dużo gadaliśmy. chciałabym , żeby tak już było zawsze. to jest zajebiste , kiedy wiem , że mnie kochasz ! / grepciaa

moja mama Cię nie lubi kotku. serio. denerwujesz ją na lekcjach. denerwujesz ją raniąc mnie   a potem znów sprawiając   że staję się szczęśliwa. mówiłam koledze   że już nigdy nie będę z Tobą   ale cofnęłam słowa.. i znów jestem. jesteśmy My. róża od Ciebie zwiędła.. ale chyba to nie znaczy   że już Ci się odwidziało ?.. widziałam   kiedy była 21:21. może to Ty.   grepciaa

grepciaa dodano: 8 marca 2011

moja mama Cię nie lubi kotku. serio. denerwujesz ją na lekcjach. denerwujesz ją raniąc mnie , a potem znów sprawiając , że staję się szczęśliwa. mówiłam koledze , że już nigdy nie będę z Tobą , ale cofnęłam słowa.. i znów jestem. jesteśmy My. róża od Ciebie zwiędła.. ale chyba to nie znaczy , że już Ci się odwidziało ?.. widziałam , kiedy była 21:21. może to Ty. / grepciaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć