 |
|
'czy ktoś dostrzec mógł taki wielki ból? czy widzieć chciał? czy zauważyć miał,jak na deszczu stał tak dzień i noc?'
|
|
 |
|
wszystkie drogi znasz,za moim cieniem gnasz,poza mną nic nie liczy się. wieczność minie,a Ty wciąż kochasz. serce pękło,z oczu płyną łzy.
|
|
 |
|
'niepewność? wraz z krwiobiegiem ogarnia całe ciało człowieka. brak pieprzonej wiedzy,brak pieprzonej pewności,że wszystko będzie dobrze.'
|
|
 |
|
''życie opisywane tysiącami liter.''
|
|
 |
|
wkradł mi się okruch wspomnień w serce.
|
|
 |
|
każdy cierpi na własny sposób.
|
|
 |
|
''łatwo powiedzieć - nie przejmuj się, zacznij żyć, zacznij się uśmiechać, jak będzie chciał to napiszę. ha, serio? myślisz, że gdyby to było możliwe, już dawno bym tego nie zrobiła? sęk w tym, że nie potrafię. nie umiem w magiczny sposób, jak za pstryknięciem palców wymazać jego osobę z pamięci. to jak trucizna płynąca w moim krwiobiegu, a jedynym lekarstwem jest on sam. gdybym posiadała w sobie choć trochę rozumu, choć trochę determinacji, już dawno wyleczyłabym się z tego stanu, zapomniała o wspólnych chwilach już na drugi dzień. niestety, nie jestem ani silna, ani stanowcza. od zawsze tak było.''
|
|
 |
|
"lubię mieć cię tu, a potem przytulić cię czule
lubię non stop dotykać cię, niech gra muzyka
ciągle widzę jak słodko oddychasz, wypas
dla mnie to jest jak kosmos, i wokół cisza"
|
|
 |
|
"ludzie kochają znieczulicę, kochają świeże newsy, kochają cudze życie.
kochają milczeć gdy widzą ludzką nędzę, nie wyciągają ręki, wiecznie gonią za trendem. "
|
|
 |
|
"gdy znów się stykami ustami i gryzę twoją wargę do krwi,już się znamy na pamięć,każdą część ciała i znamie"
|
|
 |
|
"to ten kolejny dzień, kiedy myślę nad sensem, cieszę się,
że jeszcze czuję coś,bo to znaczy, że jestem."
|
|
 |
|
"ostatnio puszczałem numery przy których daliśmy się ponieść, dziś sam, wcześniej Ty i ja, nas dwoje. patrzę na stare zdjęcia i to rodzi uśmiech straszny, wtedy myśleliśmy, że jesteśmy siebie warci."
|
|
|
|