głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika no_nara

są dni gdy w końcu odnajduję sen i wolałabym się już nie obudzić by nie ciągnąć tego wszystkiego dalej. brzmi ponuro co?

ansomia dodano: wczoraj o 16:29

są dni, gdy w końcu odnajduję sen i wolałabym się już nie obudzić, by nie ciągnąć tego wszystkiego dalej. brzmi ponuro, co?

dziś? dziś wódka i dobry melanż zastępuje mi miłość. są dni gdy nie potrafię podnieść się z łóżka a jeśli już to zrobię to tylko po to by wziąć telefon i dowiedzieć się kiedy następna impreza. chodzę spać o czwartej  czasem wstanę do szkoły czasem zwyczajnie śpię mając wyjebane na edukację  o ile można to tak nazwać. przesiaduję przy biurku godzinami klejąc kolejne szesnastki o swojej bezsilności. spadam w jebany dół z którego wątpię czy zechcę się wygrzebać.

ansomia dodano: wczoraj o 16:28

dziś? dziś wódka i dobry melanż zastępuje mi miłość. są dni, gdy nie potrafię podnieść się z łóżka, a jeśli już to zrobię to tylko po to by wziąć telefon i dowiedzieć się kiedy następna impreza. chodzę spać o czwartej - czasem wstanę do szkoły, czasem zwyczajnie śpię mając wyjebane na edukację - o ile można to tak nazwać. przesiaduję przy biurku godzinami, klejąc kolejne szesnastki o swojej bezsilności. spadam w jebany dół, z którego wątpię czy zechcę się wygrzebać.

wiesz.. to co mówią o miłości to gówno prawda. że niby szczęście czy coś takiego. miłość to zajebisty ból i rozczarowanie. tęsknota i poświęcenie. po chuju w tym radości naprawdę.

ansomia dodano: wczoraj o 16:26

wiesz.. to co mówią o miłości to gówno prawda. że niby szczęście czy coś takiego. miłość to zajebisty ból i rozczarowanie. tęsknota i poświęcenie. po chuju w tym radości, naprawdę.

widzisz te dzieciaki? one dziś nie grają na boiskach w piłkę  oni na nich piją. dziś podwórka zastępują im domy a dragi  obiady. te domy te osiedla  nie dają im perspektyw na lepszą przyszłość. rodzice alkoholicy których głównym celem jest kolejna flaszka  nie obiad. i ty śmiesz mówić o tych dzieciakach margines? to wytłumacz mi kto sprawił że są tym marginesem? bo na pewno mają większe ambicje niż szlajanie się po osiedlach i kitranie w bramach.

ansomia dodano: wczoraj o 16:25

widzisz te dzieciaki? one dziś nie grają na boiskach w piłkę - oni na nich piją. dziś podwórka zastępują im domy, a dragi - obiady. te domy, te osiedla - nie dają im perspektyw na lepszą przyszłość. rodzice alkoholicy, których głównym celem jest kolejna flaszka - nie obiad. i ty śmiesz mówić o tych dzieciakach margines? to wytłumacz mi, kto sprawił, że są tym marginesem? bo na pewno mają większe ambicje niż szlajanie się po osiedlach i kitranie w bramach.

a gdybyśmy oboje nie byli aż tak dumni  wszystko potoczyłoby się inaczej. jaki jest nasz problem?  przepraszam twój i mój problem bo nas nie ma? taki że żadne nie potrafi choć trochę pochylić czoła przed drugim żadne nie da wjeżdżać na swoją osobę żadne nie potrafi pierwsze powiedzieć przepraszam .

ansomia dodano: wczoraj o 16:24

a gdybyśmy oboje nie byli aż tak dumni - wszystko potoczyłoby się inaczej. jaki jest nasz problem? - przepraszam, twój i mój problem, bo nas nie ma? taki, że żadne nie potrafi choć trochę pochylić czoła przed drugim, żadne nie da wjeżdżać na swoją osobę, żadne nie potrafi pierwsze powiedzieć "przepraszam".

od dłuższego czasu każde twoje słowo brałam na dystans  by dziś jak głupia wpierdolić sobie do serca zdanie: chcę spróbować jeszcze raz .

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:31

od dłuższego czasu każde twoje słowo brałam na dystans - by dziś jak głupia wpierdolić sobie do serca zdanie: "chcę spróbować jeszcze raz".

wczoraj sięgnęłam pamięcią do tych dni. pierwszy pocałunek moment w którym po raz pierwszy złapałeś mnie za rękę. wszystkie wspomnienia wróciły ale to chyba dlatego żeby mnie wkurwić bo od razu przypomniałam sobie jak bardzo odległe jest twoje obecne zachowanie od tamtego które pokochałam.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:30

wczoraj sięgnęłam pamięcią do "tych" dni. pierwszy pocałunek, moment, w którym po raz pierwszy złapałeś mnie za rękę. wszystkie wspomnienia wróciły, ale to chyba dlatego, żeby mnie wkurwić, bo od razu przypomniałam sobie, jak bardzo odległe jest twoje obecne zachowanie od tamtego, które pokochałam.

i jeszcze trochę mdli mnie od przesytu twoich słodkich kurewsko pustych słów.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:27

i jeszcze trochę mdli mnie od przesytu twoich słodkich, kurewsko pustych słów.

dziewczyny w mini świecą dupami. chodzą po mieście jak mucha za gównem szukając kogoś do przelizania. jestem gorsza bo jestem inna?

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:27

dziewczyny w mini, świecą dupami. chodzą po mieście jak mucha za gównem, szukając kogoś do przelizania. jestem gorsza bo jestem inna?

przyjaźń? to nie słodkawe nocki u koleżanki w jej wypasionym domu to nie pożyczanie sobie trampek. to coś więcej. to tysiące przeżytych razem akcji to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby niezależnie od miejsca gdzie się znajduje.

ansomia dodano: przedwczoraj o 18:26

przyjaźń? to nie słodkawe nocki u koleżanki w jej wypasionym domu, to nie pożyczanie sobie trampek. to coś więcej. to tysiące przeżytych razem akcji, to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby, niezależnie od miejsca gdzie się znajduje.

czasem wydaje mi się że gdybym była tobą nie miałabym takich problemów jak miłość czy przyjaźń. miałabym problem ze swoim ryjem.

ansomia dodano: 2 dni temu

czasem wydaje mi się, że gdybym była tobą nie miałabym takich problemów jak miłość czy przyjaźń. miałabym problem ze swoim ryjem.

niby wielki fan rapu a gdy reggae stało się modne zaraz był rastamanem.

ansomia dodano: 2 dni temu

niby wielki fan rapu, a gdy reggae stało się modne, zaraz był rastamanem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV