 |
udowodnie ci, że bez ciebie też umiem się świetnie bawić. i nawet mam dobry humor. dziwne , no nie?
|
|
 |
Trzy kroki po dachu , piętnaste piętro lecisz. Dwie sekundy i ziemia , by odetchnąć na wieki , to coś zmienia ? Wątpię. Jak stoisz na górze, to skacz.
|
|
 |
nie to, że tęsknie, ale mógłby napisać . / xxx127
|
|
 |
"MIŁOŚĆ..
Dzięki niej życie wydaje się stawać piękne,
marzenia zdają się spełniać.
Cele się zmieniają,
nawet wiatr wieje w inna stronę.
Oczy zaczynają dostrzegać kolory,
nawet czerwony się podoba.
W każdej chwili na ustach gości tylko jedno imię.."
|
|
 |
"Każdy ma jakieś marzenia. Jedne sie spełniają, inne nie, ale najważniejsze to cały czas marzyć..."
|
|
 |
"Wiesz, że ja zawsze tęskniłam za Tobą już troszeczke, nawet gdy byłeś blisko mnie. Tęskniłam już tak sobie trochę na zapas, żeby później tęsknić mniej, gdy już pójdziesz do domu. I tak nie pomagało."
|
|
 |
"8 tygodni niczym nie zmąconego szczęścia.."
|
|
 |
"To właśnie jest najgorsze w chodzeniu z kimś. W jednej chwili ten ktoś jest ci bliższy niż ktokolwiek inny na świecie, a już w następnej mówi, że trzeba „odpocząć od siebie”, „poważnie porozmawiać” albo „może ty...”, i potem już nigdy go nie zobaczysz, i będziesz musiała przez następne pół roku wyobrażać sobie rozmowy, w których on cię błaga o powrót i wybuchać płaczem na widok jego szczoteczki do zębów."
|
|
 |
Najwyższy czas, znów przywrócić równowage. Bo my, nie jesteśmy tu przez przypadek .
|
|
 |
kiedyś coś było najważniejsze, teraz zwyczajnie się nie liczy.
|
|
 |
z poziomu 'przyjaciele' spadliście na poziom pt. 'fałszywe szmaty i chuje".
|
|
|
|