głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nisia2903

Jeśli mówiłam Ci o swoich problemach to nie oznacza  że lubię narzekać. Tylko jesteś kimś ważnym i mam do Ciebie zaufanie.

sometimess dodano: 25 stycznia 2013

Jeśli mówiłam Ci o swoich problemach to nie oznacza, że lubię narzekać. Tylko jesteś kimś ważnym i mam do Ciebie zaufanie.

wielu woli sie zalać  bo świat jest zbyt straszny  w poszukiwaniu szczęścia wyruszają na dno flaszki

eskuss dodano: 24 stycznia 2013

wielu woli sie zalać, bo świat jest zbyt straszny, w poszukiwaniu szczęścia wyruszają na dno flaszki

tutaj fakty są różne  a prawda jest płynna  jeden mówi jak jest  drugi mówi co usłyszał

eskuss dodano: 24 stycznia 2013

tutaj fakty są różne, a prawda jest płynna, jeden mówi jak jest, drugi mówi co usłyszał

telefon dzwoni   boję się tego dźwięku   nie chcę odbierać   nie chcę rozmowy   nie chcę kolejnej kłótni   właściwie to nie chcę już niczego. Jestem tu i jest mi dobrze   nie właściwie jest mi źle ale ta rozmowa sprawi że poczuję się jeszcze gorzej   więc zostaw to w spokoju. Nie naprawimy tego   nie naprawisz mnie ani ja nie naprawę Ciebie. Nie zmienimy biegu wydarzeń  nie cofniemy słów   nie posklejamy rozbitych talerzy   mało brakowało a zrobiłabym Ci krzywdę   przeraża mnie fakt że chyba właśnie tego chciałam dokonać w tamtym momencie. Jesteśmy zepsuci a właściwie to ja jestem zepsuta i Ty jesteś zepsuty bo nas już nie ma. Staram się pogodzić z myślą że już nigdy nie będzie i nie jest łatwo   wierz mi   boli   uwiera w każdą część mojego chorego jestestwa   tak cholernie . On znowu dzwoni i dzwoni jakgdyby oczekiwał cudu   to przecież śmieszne   do tego jeszcze ten wszechobecny rozsadający nozdrza zapach   tak chyba pachnie ulatniające się szczęście   nacpanaaa

nacpanaaa dodano: 24 stycznia 2013

telefon dzwoni , boję się tego dźwięku , nie chcę odbierać , nie chcę rozmowy , nie chcę kolejnej kłótni , właściwie to nie chcę już niczego. Jestem tu i jest mi dobrze , nie właściwie jest mi źle ale ta rozmowa sprawi że poczuję się jeszcze gorzej , więc zostaw to w spokoju. Nie naprawimy tego , nie naprawisz mnie ani ja nie naprawę Ciebie. Nie zmienimy biegu wydarzeń, nie cofniemy słów , nie posklejamy rozbitych talerzy , mało brakowało a zrobiłabym Ci krzywdę , przeraża mnie fakt że chyba właśnie tego chciałam dokonać w tamtym momencie. Jesteśmy zepsuci a właściwie to ja jestem zepsuta i Ty jesteś zepsuty bo nas już nie ma. Staram się pogodzić z myślą że już nigdy nie będzie i nie jest łatwo , wierz mi , boli , uwiera w każdą część mojego chorego jestestwa , tak cholernie . On znowu dzwoni i dzwoni jakgdyby oczekiwał cudu , to przecież śmieszne , do tego jeszcze ten wszechobecny rozsadający nozdrza zapach , tak chyba pachnie ulatniające się szczęście / nacpanaaa

♥♥♥ teksty nacpanaaa dodał komentarz: ♥♥♥ do wpisu 24 stycznia 2013
oj wcale nie ale dziękuję bardzo    teksty nacpanaaa dodał komentarz: oj wcale nie ale dziękuję bardzo ;) do wpisu 24 stycznia 2013
proste ze tak   jak mogłabym tego nie zrobić ??!! teksty nacpanaaa dodał komentarz: proste ze tak , jak mogłabym tego nie zrobić ??!! do wpisu 24 stycznia 2013
dziewczyny nie są skomplikowane. czy danie nam czekoladek i powiedzenie 'jesteś śliczna' jest naprawdę takie trudne?

nusiaq91 dodano: 23 stycznia 2013

dziewczyny nie są skomplikowane. czy danie nam czekoladek i powiedzenie 'jesteś śliczna' jest naprawdę takie trudne?

taaak. żyje w gównianym świecie. ale żyje i nie boję się.

nusiaq91 dodano: 23 stycznia 2013

taaak. żyje w gównianym świecie. ale żyje i nie boję się.

Potrzebuje jakiejś krytycznej pomocy dla moich uczuć  potrzebuję jakiegoś duchowego leczenia.

nusiaq91 dodano: 23 stycznia 2013

Potrzebuje jakiejś krytycznej pomocy dla moich uczuć, potrzebuję jakiegoś duchowego leczenia.

upic się zwyczajnie i nie pamiętac. i ciągle pic  by ciągle nie pamiętac. nie mam czasu płakac  nie mam czasu płakac! rozumiesz to?!

nusiaq91 dodano: 23 stycznia 2013

upic się zwyczajnie i nie pamiętac. i ciągle pic, by ciągle nie pamiętac. nie mam czasu płakac, nie mam czasu płakac! rozumiesz to?!

nie można od tak zmienić komuś ukochanej osoby! zobacz Babcia z Titanica nie pozbierała się do końca życia.

nusiaq91 dodano: 23 stycznia 2013

nie można od tak zmienić komuś ukochanej osoby! zobacz Babcia z Titanica nie pozbierała się do końca życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć