 |
Tak musiało być, ale wiem jedno. Ktoś taki jak ty, już nigdy nie pojawi się w moim życiu.
|
|
 |
Brakuje mi osób za którymi kiedyś wskoczyłam w ogień. Przeraża mnie, jak to wszystko się zmienia. Chodzę do miejsc, które kiedyś były nasze. Byliśmy jak szlugi w jednej paczce. To przerażające jak to szybko przemija.
|
|
 |
Mam dość tych kłótni, kiedy po wymianie zdań rzucam telefonem o ścianę, padam na kolana i wybucham płaczem. Zakładam słuchawki, puszczam nuty Pezeta, zakrywam twarz dłońmi i pragnę znienawidzić to uczucie do Ciebie.
|
|
 |
Nie chcę, żebyś kochał kogoś innego niż mnie.
|
|
 |
Mimo tych wszystkich dobrych wspomnień, szczęśliwych chwil przeżytych z Tobą. Wolałabym Cię nigdy nie poznać, wiesz?
|
|
 |
Pamiętasz jak koleżanka, kiedy byliśmy pokłóceni robiła sobie żarty i napisała Ci, że coś mi się stało? Nie wiedziałam o tym, siedziałam sama w domu przed telewizorem, rozładował mi się telefon a laptop nadal był w naprawie. Usłyszałam dzwonek do drzwi, otworzyłam a ty rzuciłeś się na mnie, przytulając mnie tak mocno, że nie mogłam oddychać. Spytałam się, co ty tu robisz a ty odpowiedziałeś, że przez chwilę myślał, że znikło jego szczęście. Pamiętasz? Więc mów co chcesz, ale nie uwierzę w to, że to wszystko nie miało znaczenia.
|
|
 |
Dziś mówię "żegnaj" choć to najtrudniejsze ze wszystkich słów.
|
|
 |
Zranione dziewczyny, płaczą po nocach, nie widza juz sensu zycia. Czesto marza tylko o tym by choc na chwile zniknac... przestaja wierzyc w uczucia, nie ufaja innym, a jedynym rozwiazaniem jest utopienie smutkow w butelce. I to ma byc do cholery milosc?
|
|
 |
Nie pokłóciliśmy się, raczej zrezygnowaliśmy z siebie. /xemaniak
|
|
|
|