głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nikoove

Pozwólcie jej żyć marzeniami. Każdy ma prawo zmarnować sobie życie.

dr.oliwka1993 dodano: 25 grudnia 2012

Pozwólcie jej żyć marzeniami. Każdy ma prawo zmarnować sobie życie.
Autor cytatu: kinia10107

Mówisz  że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem  który ma tylko butelkę  która na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne  opuszczone dzieci  umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat  a dopiero później mów  że nie masz siły by żyć

iwalove dodano: 25 grudnia 2012

Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć

starość nie chroni nas przed miłością  ale miłość chroni nas przed starością

iwalove dodano: 25 grudnia 2012

starość nie chroni nas przed miłością, ale miłość chroni nas przed starością

 życie jest nam dane. mamy żyć dla samego życia. dla cierpienia. śmierć ma zakończyć nasze cierpienie  więc dlaczego tak się jej boimy? jesteśmy niczym  a ciągle wmawiamy sobie  że jesteśmy kimś.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"życie jest nam dane. mamy żyć dla samego życia. dla cierpienia. śmierć ma zakończyć nasze cierpienie, więc dlaczego tak się jej boimy? jesteśmy niczym, a ciągle wmawiamy sobie, że jesteśmy kimś."

 wydawało mi się  że jestem wolna  bo robię to  co chcę. dziecinne marzenia.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"wydawało mi się, że jestem wolna, bo robię to, co chcę. dziecinne marzenia."

 niekiedy mam wrażenie  że przegrałam swoją walkę o życie  chociaż żyję. nie ma dla mnie ratunku  bo pozostało mi tylko poczucie bezsensu trwania wśród żywych.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"niekiedy mam wrażenie, że przegrałam swoją walkę o życie, chociaż żyję. nie ma dla mnie ratunku, bo pozostało mi tylko poczucie bezsensu trwania wśród żywych."

 jestem samotnością  jestem wolnością  jestem lękiem  jestem psychologiem  jestem schizofreniczką  jestem narkomanką  jestem człowiekiem. kim jestem?

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"jestem samotnością, jestem wolnością, jestem lękiem, jestem psychologiem, jestem schizofreniczką, jestem narkomanką, jestem człowiekiem. kim jestem?"

 dlaczego trzeba kłamać? by robić to  na co ma się ochotę  a dorośli nie pozwalają  oni w ogóle nie orientują się  co się z nami dzieje.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"dlaczego trzeba kłamać? by robić to, na co ma się ochotę, a dorośli nie pozwalają, oni w ogóle nie orientują się, co się z nami dzieje."

 a jednak muszę godzić się nieustannie z własnym buntem  rozgniewanym sercem  okaleczonym ciałem  chorą duszą  samotnymi powrotami. trzeba się z tym pogodzić  bo nie ma innej drogi.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"a jednak muszę godzić się nieustannie z własnym buntem, rozgniewanym sercem, okaleczonym ciałem, chorą duszą, samotnymi powrotami. trzeba się z tym pogodzić, bo nie ma innej drogi."

  Ja coś tam procentowego mam  trochę wina.   Wina? I jeszcze mi powiedz  że do wina będziesz potrzebował do zapicia całej tej 2 5 litrowej pepsi...  wtf mina kumpla  nie pierdol  że masz całą tą butelkę wypełnioną winem...  wyciąga jeszcze jedną .

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2012

- Ja coś tam procentowego mam, trochę wina. - Wina? I jeszcze mi powiedz, że do wina będziesz potrzebował do zapicia całej tej 2,5 litrowej pepsi... *wtf mina kumpla* nie pierdol, że masz całą tą butelkę wypełnioną winem... *wyciąga jeszcze jedną*.

 mimo wszystko  też chciałabym by czasami ktoś był obok mnie i rozumiał.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

"mimo wszystko, też chciałabym by czasami ktoś był obok mnie i rozumiał."

  i nieważne  że oddałabym tyle  żeby Cię dotknąć. na końcu i na początku jest samotność.

marchewkowybanan dodano: 25 grudnia 2012

" i nieważne, że oddałabym tyle, żeby Cię dotknąć. na końcu i na początku jest samotność."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć