 |
|
Wciąż jest mi trochę smutno, że choćbym nie wiem, jak się starała, to i tak nie uda mi się zatrzymać niektórych ludzi w moim życiu.
|
|
 |
|
kurwa.zabolało i nawet nie wiesz jak bardzo ;x
|
|
 |
|
Jest dobrze,
ale tęsknie za tym co było kiedyś.
|
|
 |
|
Jestem niezdecydowana. nie wiem czego chce od życia. mam czasem dziwne fazy i odchodzę bez powodu. kłócę się dla rozrywki i zbyt często ranię ludzi.
|
|
 |
|
boję się tylko jednego - że przestało Ci już na mnie zależeć.
|
|
 |
|
prawda zrani każdego, kłamstwo nie pomoże w rozwiązaniu sytuacji .
|
|
 |
|
Bo jeśli kogoś kochasz to po prostu pozwól mu być szczęśiwym ,mimo wszystko ♥
|
|
 |
|
najgorsze jest to,że te jebane wspomnienia ciągle wracają i choć bym chciała to nie jestem w stanie nic z tym zrobić,próbuję to wszystko jakoś ogarnąć i uświadomić sobie,że to wszystko jest bez sensu,ale kurwa to jest silniejsze ode mnie.
|
|
 |
|
ludzie, którzy na prawdę będą chcieli być w Twoim życiu zrobią wszystko, żeby w nim pozostać.
|
|
 |
|
Aż ciężko uwierzyć ile może się zmienić przez jeden rok.
|
|
 |
|
mam ochotę napisać do Ciebie , powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie . ale po chwili , gdy przypomnę sobie , ile razy przez Ciebie płakałam , dochodzę do wniosku , że nie warto"
|
|
|
|