 |
|
''Jeśli postawią mur na mojej drodze, to go rozpierdolę.
Wchodzę, nie omijam, bo mi kurwa nie po drodze.''
|
|
 |
|
'oddawaj mi do cholery tą kołdrę' powiedział zirytowany. 'spierdalaj' wymruczałam wpółprzytomna. próbując mi ją wyrwać wylądował na podłodze. 'i tam kochanie śpij' rzuciłam, za co po chwili dostałam poduszką w twarz. 'a mówią że kobiety to słaba płeć' powiedział wdrapując się na łóżko i zaczął nadgryzać mi ucho, czego tak bardzo nie lubiłam. 'najwidoczniej nie jestem kobietą' mruknęłam odwracając się do niego plecami. 'śpij już mój ty mężczyzno' rzucił na dobranoc zapierdalając po dodatkowy koc. \ wyobraźnia withoutfeelling
|
|
 |
|
Kiedy pierwszy raz podniósł rękę, być może chciał, aby poczuła jak wielka jest jego miłość do niej. Sądzę jednak, że odczuła jedynie siłę mojej nienawiści do niego.
|
|
 |
|
Nigdy nie wpadłabym na to, że dziewczyna, będąca Twoją 'ofiarą', której tak współczułam, była jednocześnie suką, która odważyła się podeptać mój zalążek nowego życia, zabierając mi Ciebie. Dopiero teraz zrozumiałam, co oznacza frazeologizm 'mieć mieszane uczucia'. Z drugiej jednak strony dziękuję losowi, że oszczędził mi kolejnego patologicznego związku.
|
|
 |
|
'a świat milczał jakby nie chciał oszukiwać jej, jakby gubił
się czy powiedzieć jej prawdę czy dać się cieszyć. mruczał
tylko czasem wiatrem do jej ucha, łaskotał dłonie źdźbłem
trawy, pozwalał zostać w domu gdy pogoda nie ta. On nie
wiedział co ma robić. nic nie było odpowiednie według niego.
Nic i tak by nie dało jej szczęścia takiego jakie
dawał jej jeden człowiek. '
|
|
 |
|
'między uderzeniami serca, między jednym, a drugim oddechem, między wpływem a wypływem krwi z serca, między zamknięciem a otwarciem powieki. gdzieś tam jesteś, zawsze.'
|
|
 |
|
'Jak nieobecnie na nią patrzył, nigdy nie zapomni.'
|
|
 |
|
'Może będę tak wisieć nad ziemią i cierpieć dopóki nie zdejmiesz pętli nieszczęść z mojej szyi.'
|
|
 |
|
'maleńka, świat w Twoich rękach. nie pokazuj mu się tylko z rana nie umalowana i rób swoje.'
|
|
 |
|
'najważniejsze spotkania odbywają się w duszy,
na długo przed tym, nim spotkają się ciała.'
|
|
|
|