głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieumiemzapomiec

Nie jestem już tak naiwna by wyobrażać sobie same dobre rzeczy.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

Nie jestem już tak naiwna,by wyobrażać sobie same dobre rzeczy.

miłość? to akceptacja drugiej osoby taką  jaką jest. to wzajemna pomoc w każdej potrzebnej chwili. to bezgraniczna opieka nawet w niepotrzebnej sytuacji. to strach przed wielką utratą. to coraz szybciej bijące serce  z którego wycieka uczucie. to motylki w brzuchu  których niczym nie da się uspokoić. to nieokreślone piękno  którego inni nie są w stanie pojąć. miłość to ciągła walka o drugą osobę. to pragnienie bycia lepszym i chęć udowodnienia swoich uczuć. to sytuacja  w której słowo 'kocham' oznacza wieczność.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

miłość? to akceptacja drugiej osoby taką, jaką jest. to wzajemna pomoc w każdej potrzebnej chwili. to bezgraniczna opieka nawet w niepotrzebnej sytuacji. to strach przed wielką utratą. to coraz szybciej bijące serce, z którego wycieka uczucie. to motylki w brzuchu, których niczym nie da się uspokoić. to nieokreślone piękno, którego inni nie są w stanie pojąć. miłość to ciągła walka o drugą osobę. to pragnienie bycia lepszym i chęć udowodnienia swoich uczuć. to sytuacja, w której słowo 'kocham' oznacza wieczność.

nigdy nie zrozumiem  jak można darzyć kogoś tak wielką miłością. deklarować  że to wszystko będzie trwało wiecznie. obiecywać  że zawsze będzie się obok. dawać słowo  że nigdy nie zasmakuje się innych ust. obdarowywać swoją miłość bezgranicznie i bezpodstawnie. mówić o przyszłości i pieczętować piękne wspomnienia. spełniać marzenia  a co lepsze  być głównym z nich. nie wiem  jak można rozpalić serce  a później na kiwnięcie ręką poprosić  aby uczucie zgasło.

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

nigdy nie zrozumiem, jak można darzyć kogoś tak wielką miłością. deklarować, że to wszystko będzie trwało wiecznie. obiecywać, że zawsze będzie się obok. dawać słowo, że nigdy nie zasmakuje się innych ust. obdarowywać swoją miłość bezgranicznie i bezpodstawnie. mówić o przyszłości i pieczętować piękne wspomnienia. spełniać marzenia, a co lepsze, być głównym z nich. nie wiem, jak można rozpalić serce, a później na kiwnięcie ręką poprosić, aby uczucie zgasło.

pierdolonadama znów wchodzi w grę  plusik jest  wszystko jest.  pierdolonadama

pierdolonadama dodano: 20 lipca 2012

pierdolonadama znów wchodzi w grę, plusik jest, wszystko jest. [pierdolonadama]

JEZUSMARIA działa mi pasek powiadomień :o

liptonteacandothat dodano: 20 lipca 2012

JEZUSMARIA działa mi pasek powiadomień :o

Jesteś tylko człowiekiem  wolno ci zrobić swoją porcję błędów.

liptonteacandothat dodano: 19 lipca 2012

Jesteś tylko człowiekiem, wolno ci zrobić swoją porcję błędów.

Wszyscy znamy kogoś  komu chcielibyśmy z całego serca zajebać.

liptonteacandothat dodano: 19 lipca 2012

Wszyscy znamy kogoś, komu chcielibyśmy z całego serca zajebać.

Trochę niszczę sobie życie  nie uważasz? Nieco się zmieniłam. Odrobinę dla Ciebie. Zdecydowanie za dużo dla Ciebie. Zbyt wiele jak na Ciebie. Nie zasługujesz na to  nie zasługujesz na moją uwagę  a co dopiero na miłość. I ja o tym dobrze wiem. Wiem  że to życie  które wybrałam dzięki Tobie  jest złe. Zero hamulców wewnętrznych  nikt nie jest w stanie mnie zatrzymać. Nikt  oprócz Ciebie. Nie zdajesz sobie sprawy jaką masz nade mną władzę  gnojku.   believe.me

believe.me dodano: 18 lipca 2012

Trochę niszczę sobie życie, nie uważasz? Nieco się zmieniłam. Odrobinę dla Ciebie. Zdecydowanie za dużo dla Ciebie. Zbyt wiele jak na Ciebie. Nie zasługujesz na to, nie zasługujesz na moją uwagę, a co dopiero na miłość. I ja o tym dobrze wiem. Wiem, że to życie, które wybrałam dzięki Tobie, jest złe. Zero hamulców wewnętrznych, nikt nie jest w stanie mnie zatrzymać. Nikt, oprócz Ciebie. Nie zdajesz sobie sprawy jaką masz nade mną władzę, gnojku. / believe.me

Crazy for you  pleasure is mine

liptonteacandothat dodano: 17 lipca 2012

Crazy for you, pleasure is mine

Don’t look back cause there’s nobody home

liptonteacandothat dodano: 17 lipca 2012

Don’t look back cause there’s nobody home

Pleased to meet you  hope you guess my name

liptonteacandothat dodano: 17 lipca 2012

Pleased to meet you, hope you guess my name

Sad songs for dirty lovers

liptonteacandothat dodano: 17 lipca 2012

Sad songs for dirty lovers

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć