głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nietegochce

wasze życie jest nudne  że gadacie o moim?

notofajnie dodano: 30 maja 2011

wasze życie jest nudne, że gadacie o moim?

czary mary  zioom.

notofajnie dodano: 30 maja 2011

czary mary, zioom.

dziękuję za wszystkie wybaczone błędy.  tylko przy Was zawsze mogłam w połowie uśmiechu wybuchnąć płaczem.  i właśnie to  liczy się dla mnie  najbardziej.  a więc zapalmy bucha za wszystkie nasze dni   chodźmy śmiać znów się życiu w twarz   by potem znów móc płakać.

zapatrzonawslonce dodano: 29 maja 2011

dziękuję za wszystkie wybaczone błędy. tylko przy Was zawsze mogłam w połowie uśmiechu wybuchnąć płaczem. i właśnie to liczy się dla mnie najbardziej. a więc zapalmy bucha za wszystkie nasze dni , chodźmy śmiać znów się życiu w twarz , by potem znów móc płakać.

nie wiem. może i dobrze   że właśnie tak się to potoczyło.? nie wiem już nic. co mam myśleć   co dalej.  pogubiłam  się w tym  wszystkim.   cieszę się    że nie tylko ja. chyba w końcu odnalazłam ten kawałek mojego życia   którego mi brakowało.  znalazłam długo już poszukiwaną ostoję spokoju i bezpieczeństwa. przepłynęłam sztormy   które mocno mną wstrząsnęły. na razie mam dość.  nadzieja każe  mi myśleć   że  to właśnie do tego dążyłam przez tyle lat.  nie  chcę mysleć    co  dalej.  DZIĘKUJĘ   za wszystko .

zapatrzonawslonce dodano: 29 maja 2011

nie wiem. może i dobrze , że właśnie tak się to potoczyło.? nie wiem już nic. co mam myśleć , co dalej. pogubiłam się w tym wszystkim. "cieszę się" , że nie tylko ja. chyba w końcu odnalazłam ten kawałek mojego życia , którego mi brakowało. znalazłam długo już poszukiwaną ostoję spokoju i bezpieczeństwa. przepłynęłam sztormy , które mocno mną wstrząsnęły. na razie mam dość. nadzieja każe mi myśleć , że to właśnie do tego dążyłam przez tyle lat. nie chcę mysleć , co dalej. DZIĘKUJĘ , za wszystko .

nie lada kosmos.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

nie lada kosmos.

ogólnie to jest dziwacznie  ale staram się jakoś mniej więcej trzymać normy.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

ogólnie to jest dziwacznie, ale staram się jakoś mniej więcej trzymać normy.

po chuj jeszcze do mnie piszesz?

notofajnie dodano: 29 maja 2011

po chuj jeszcze do mnie piszesz?

odezwij się gdy zrozumiesz czego naprawdę chcesz  gdy w końcu pojmiesz czy jest tam miejsce dla mnie.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

odezwij się gdy zrozumiesz czego naprawdę chcesz, gdy w końcu pojmiesz czy jest tam miejsce dla mnie.

Szukam opcji  nie pokazuj mnie pojebanym ludziom w propozycjach znajomych   to musi gdzieś być.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

Szukam opcji "nie pokazuj mnie pojebanym ludziom w propozycjach znajomych", to musi gdzieś być.

ja po prostu bronię się przed tym co do Ciebie czuję  i muszę być taka oschła i niemiła bo inaczej już dawno straciłabym rozum.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

ja po prostu bronię się przed tym co do Ciebie czuję, i muszę być taka oschła i niemiła bo inaczej już dawno straciłabym rozum.

niezłe bagno.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

niezłe bagno.

kiedy widzę jak ktoś pisze : ' hehe ' to mam ochotę pierdolnąć sobie w łeb.

notofajnie dodano: 29 maja 2011

kiedy widzę jak ktoś pisze : ' hehe ' to mam ochotę pierdolnąć sobie w łeb.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć