głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nietakjakchce

W tym pierdolonym świecie nie ma nic  oprócz rozczarowania.

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

W tym pierdolonym świecie nie ma nic, oprócz rozczarowania.

''Wiem  że czasem sam tonę w morzu złych myśli  i jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.''

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

''Wiem, że czasem sam tonę w morzu złych myśli, i jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.''

Jak mam patrzeć w przyszłość  skoro Ty miałeś być moim jutrem?

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

Jak mam patrzeć w przyszłość, skoro Ty miałeś być moim jutrem?

Przez następne miesiące wydawało mi się  że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi  że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

Przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

Przestaję rozumieć samą siebie  a podobno gdy nie ogarniasz własnej osoby  to już jest totalne dno.

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

Przestaję rozumieć samą siebie, a podobno gdy nie ogarniasz własnej osoby, to już jest totalne dno.

Mam ochotę zaćpać się na śmierć  wylądować znów na jednej imprezie z tymi idiotami  którzy mnie w to wciągnęli.

mrs_porazka dodano: 26 luty 2012

Mam ochotę zaćpać się na śmierć, wylądować znów na jednej imprezie z tymi idiotami, którzy mnie w to wciągnęli.

Żeby przetrwać  musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm  po nim miłość  na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.

Bo wlasnie o to chodzi. Żeby ktos przy tobie byl   nawet kiedy szukasz w nocy malego zagubionego kotka. Nawet jak swieczka sie nie pali.

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

Bo wlasnie o to chodzi. Żeby ktos przy tobie byl - nawet kiedy szukasz w nocy malego zagubionego kotka. Nawet jak swieczka sie nie pali.

Są takie chwile  kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna  czyjaś obecność jest ratunkiem  wybawieniem  otuchą  pocieszeniem. Jak dobrze  że jest ktoś  do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze  że ty jesteś  by komuś przyjść z pomocą  po prostu przy nim być  gdy tego potrzebuje. Jak dobrze  że jesteś.

wezniepierdol dodano: 26 luty 2012

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś.

Kocham Go. Od początku do końca. Od rana do wieczora. Od zmierzchu  aż po świt. Przed śniadaniem  po kolacji i na deser. ZAWSZE.

tej_ziomek dodano: 26 luty 2012

Kocham Go. Od początku do końca. Od rana do wieczora. Od zmierzchu, aż po świt. Przed śniadaniem, po kolacji i na deser. ZAWSZE.

Zaczerpnę trzeźwości. Tylko dzisiaj.

tej_ziomek dodano: 26 luty 2012

Zaczerpnę trzeźwości. Tylko dzisiaj.

Cicha namiętność rozwija się żarliwiej.

tej_ziomek dodano: 26 luty 2012

Cicha namiętność rozwija się żarliwiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć