 |
|
powinnam uczyć się biologii, niestety funkcje komórki nie są ciekawsze niż Ty.
|
|
 |
|
nie wytrzymałam. kolejny dzień kiedy marihuana odgrywała pierwszoplanową rolę. wybuch. ścisk w sercu. - dlaczego znowu mi to robisz? - wykrztusiłam przerywając rytmiczne łkanie -dlaczego się zmieniłeś? - czas, mija ludzie się zmieniają. - tylko tyle masz mi do powiedzenia? - jak coś Ci nie odpowiada to zerwij. jak mogę z Tobą skończyć kiedy jesteś całym moim światem? no powiedz. jedyny sposób to żyletka i odrobina odwagi.
|
|
 |
|
cudowne metr siedemdziesiąt sześć, które regularnie doprowadza mnie do szału.
|
|
 |
|
Im dłużej Cię nie widzę, tym bardziej jestem martwa.
|
|
 |
|
Był tak niesamowity, że za każdym razem gdy przybliżał swoje usta do moich, a jego zapach owiewał mi nozdrza, po prostu zatykało mnie z zachwytu.
|
|
 |
|
Potrafisz sie uśmiechać na 100 różnych sposobów
|
|
 |
|
1. Kiedy śpie mysle o tobie ,
2. gdy jestem w szkole mysle tylko o tobie,
3. gdy jade autobusem mysle o tobie .
4. Sam widzisz , odgrywasz największom role w moim życiu xd
|
|
 |
|
Masz najpiekniejsze oczy na świecie .Wiesz ?
|
|
 |
|
przyjaźń ? to nie " słitaśne " nocki u koleżanki w jej wypasionym domu . to nie pożyczanie sobie trampek . to coś więcej .. to tysiące przeżytych razem akcji . to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby , niezależnie od miejsca , gdzie się znajduje
|
|
 |
|
Kochaj , Bo robisz to perfekcyjnie ...
|
|
 |
|
Rocznikowo lat 17, na twarzy koło 19, w sercu po 60-ce.
|
|
|
|