głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niemozliwa

Dziś nie jestem stworzona do życia .

eeiiuzalezniasz dodano: 13 września 2012

Dziś nie jestem stworzona do życia .

ściskając jego rękę i czując gorący oddech na karku byłam pewna  że czas jest po naszej stronie. byłam pewna  że nie zaprzepaścimy tych wszystkich dni w ciągu  których budowaliśmy to obezwładniające i uzależniające uczucie. wystarczył jednak lekki podmuch wiatru  aby zburzył się mur jakim odgrodziliśmy się od reszty świata. nagle czas przyśpieszył i odjął nam po kilka lat życia tłumacząc się  że razem przetrwalibyśmy dwukrotnie więcej  a tak  samotność i ból spowodowany tęsknotą nas udusi .

eeiiuzalezniasz dodano: 13 września 2012

ściskając jego rękę i czując gorący oddech na karku byłam pewna, że czas jest po naszej stronie. byłam pewna, że nie zaprzepaścimy tych wszystkich dni w ciągu, których budowaliśmy to obezwładniające i uzależniające uczucie. wystarczył jednak lekki podmuch wiatru, aby zburzył się mur jakim odgrodziliśmy się od reszty świata. nagle czas przyśpieszył i odjął nam po kilka lat życia tłumacząc się, że razem przetrwalibyśmy dwukrotnie więcej, a tak, samotność i ból spowodowany tęsknotą nas udusi .

Jak mam odnaleźć siebie  jak cała zostałam w Tobie.

eeiiuzalezniasz dodano: 13 września 2012

Jak mam odnaleźć siebie, jak cała zostałam w Tobie.

Talking  laughing  loving  breathing  Fighting  fucking  crying  drinking  Writing  winning  losing  cheating  Kissing  thinking  dreaming.

chokoreeto dodano: 13 września 2012

Talking, laughing, loving, breathing Fighting, fucking, crying, drinking Writing, winning, losing, cheating Kissing, thinking, dreaming.

Gdy tylko poukładam sobie wszystko w życiu  dobiega mnie potrzeba wpakowania się w jakąś totalną patologię  spieprzenia czegoś albo narąbania się wódką w nieznanym mieście.

chokoreeto dodano: 13 września 2012

Gdy tylko poukładam sobie wszystko w życiu, dobiega mnie potrzeba wpakowania się w jakąś totalną patologię, spieprzenia czegoś albo narąbania się wódką w nieznanym mieście.

Żyjemy w świecie  w którym miłość jest jak fast food   szybka  tania  ale toksyczna.

chokoreeto dodano: 13 września 2012

Żyjemy w świecie, w którym miłość jest jak fast food - szybka, tania, ale toksyczna.

alkoholem toruje sobie drogę przez zatłoczone ulice   papierosem wyznacza własną wolność   słowem akcentuje niemrawą asertywność i nadmierną dumę .

chokoreeto dodano: 12 września 2012

alkoholem toruje sobie drogę przez zatłoczone ulice , papierosem wyznacza własną wolność - słowem akcentuje niemrawą asertywność i nadmierną dumę .

Jest dobrze. A tak poza tym  nie radze sobie z niczym.

sexxy dodano: 12 września 2012

Jest dobrze. A tak poza tym, nie radze sobie z niczym.

więc wypijmy za ten świat który nie chce teraz nas . nanana nanana all day all night

ejseniorita dodano: 12 września 2012

więc wypijmy za ten świat który nie chce teraz nas . nanana nanana all day all night

Bo lepiej jest nie walczyć  kiedy walka jest o nic ...

eeiiuzalezniasz dodano: 11 września 2012

Bo lepiej jest nie walczyć, kiedy walka jest o nic ...

Czy masz szczęście ? Czy ktoś w ogóle ma szczęście ?

eeiiuzalezniasz dodano: 11 września 2012

Czy masz szczęście ? Czy ktoś w ogóle ma szczęście ?

To ten kolejny zwykły dzień kiedy tracę w siebie wiarę...

eeiiuzalezniasz dodano: 11 września 2012

To ten kolejny zwykły dzień kiedy tracę w siebie wiarę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć