głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niedlakotamleko

15.10.2016 r. !!!!! NASZ ŚLUB! ♥

niekoffana dodano: 27 sierpnia 2015

15.10.2016 r. !!!!! NASZ ŚLUB! ♥

 A jeśli Boga nie ma to co z Ciebie za Szatan?

myslerapem dodano: 24 maja 2015

"A jeśli Boga nie ma to co z Ciebie za Szatan?"

05.04.2015 r. MÓJ MĘŻCZYZNA MI SIĘ OŚWIADCZYŁ!

niekoffana dodano: 16 kwietnia 2015

05.04.2015 r., MÓJ MĘŻCZYZNA MI SIĘ OŚWIADCZYŁ!

 Trochę się zdenerwowałam a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze jest mi smutno kiedy się przekonuję że oceniłam kogoś za wysoko.  Joanna Chmielewska Klin

psychomiszcz dodano: 27 marca 2015

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze jest mi smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko." - Joanna Chmielewska "Klin"

A z pustką którą w sobie nosisz gdzie do tej pory zaszłaś?  Licia Troisi

psychomiszcz dodano: 25 marca 2015

A z pustką, którą w sobie nosisz, gdzie do tej pory zaszłaś? | Licia Troisi
Autor cytatu: yezoo

TRZY LATA RAZEM! NA ZAWSZE! KOCHAM CIĘ!

niekoffana dodano: 1 stycznia 2015

TRZY LATA RAZEM! NA ZAWSZE! KOCHAM CIĘ!

życie da się spędzić z wieloma ludźmi ale tylko bez jednej osoby nie da się żyć.

milenkax3 dodano: 28 grudnia 2014

życie da się spędzić z wieloma ludźmi, ale tylko bez jednej osoby nie da się żyć.

 Nie przesadzaj. Świat się nie kończy. To tylko turbulencje. Samolot jest bezpieczny. Ma dobrego pilota. Siedzisz na właściwym miejscu. Trafiłeś po prostu na powietrzny wir. Poczekaj. To minie.

niekoffana dodano: 24 października 2014

"Nie przesadzaj. Świat się nie kończy. To tylko turbulencje. Samolot jest bezpieczny. Ma dobrego pilota. Siedzisz na właściwym miejscu. Trafiłeś po prostu na powietrzny wir. Poczekaj. To minie."

źle beznadziejnie rzekłabym...

niekoffana dodano: 18 października 2014

źle, beznadziejnie rzekłabym...

 Tak bardzo cię kocham. Ty nie rozumiesz ... Nie ma takiej drugiej jak ty. Po prostu nie ma. Jesteś dla mnie stworzona. Jesteś moim aniołem stróżem. Moją miłością. W tej miłości nie ma nic złego miłość to piękna sprawa. Kochać kogoś tak cudownego to nie grzech. Jesteśmy dla siebie stworzeni nieważne co mówi świat. Wszystko jest nieważne tylko my się liczymy ty i ja

niekoffana dodano: 16 października 2014

"Tak bardzo cię kocham. Ty nie rozumiesz (...) Nie ma takiej drugiej jak ty. Po prostu nie ma. Jesteś dla mnie stworzona. Jesteś moim aniołem stróżem. Moją miłością. W tej miłości nie ma nic złego, miłość to piękna sprawa. Kochać kogoś tak cudownego to nie grzech. Jesteśmy dla siebie stworzeni; nieważne, co mówi świat. Wszystko jest nieważne, tylko my się liczymy, ty i ja"

''Czemu rzadko się śmiejesz szybko tracisz nadzieję? Czemu szukasz przyczyny dla której się różnimy? Próbuję Cię zrozumieć jakoś do Ciebie dotrzeć Gdy zbliżasz się do mnie – masz ostre paznokcie  Zadaj sobie pytanie sama odpowiedz na nie  jeśli chcesz żebym został Na pewno zostanę.''

niekoffana dodano: 16 października 2014

''Czemu rzadko się śmiejesz, szybko tracisz nadzieję? Czemu szukasz przyczyny, dla której się różnimy? Próbuję Cię zrozumieć, jakoś do Ciebie dotrzeć Gdy zbliżasz się do mnie – masz ostre paznokcie Zadaj sobie pytanie sama odpowiedz na nie, jeśli chcesz, żebym został Na pewno zostanę.''

Bez względu na to co będę czuła nie okażę tego. Jeśli będę musiała  płakać to będę płakała wewnętrznie. Jeśli będę musiała krwawić pokaleczę  się. Jeśli serce zacznie mi bić jak szalone to nie powiem o tym  absolutnie nikomu. To w ogóle nie pomaga. Tylko dołuje innych.

niekoffana dodano: 13 października 2014

Bez względu na to, co będę czuła, nie okażę tego. Jeśli będę musiała płakać, to będę płakała wewnętrznie. Jeśli będę musiała krwawić, pokaleczę się. Jeśli serce zacznie mi bić jak szalone, to nie powiem o tym absolutnie nikomu. To w ogóle nie pomaga. Tylko dołuje innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV