 |
|
najpiękniejsze chwile to te, kiedy mogę przy nim zasypiać a pierwsze co widzieć po przebudzeniu to jego twarz. ty powiesz, że jest zwykłym cwaniakiem z piwem w ręku a dla mnie jest tym, który przytula się jak małe dziecko, który domaga się drapania po plecach i który ogrzewa moje wiecznie zmarznięte stopy. nie jest idealny ale i tak nie zamieniłabym go na żadnego innego, mimo, że kręci się przez sen i zajmuje większą część łóżka. potrafi doprowadzić mnie do łez ale nic nie zastąpi jego czule szeptanego "kocham cię" i zwykłego wzięcia mnie za rękę, które sprawia, że czuję się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. jest dla mnie wszystkim. jest tym słońcem, które wyszło po burzy, którą musiałam przejść z tamtym.
|
|
 |
|
wrzucam cię do pudełka z napisem 'najważniejsze osoby mojego życia' po czym uśmiecham się sentymentalnie do osób, które tam znajduję. nigdy nie pomyślałabym, że wszyscy mnie zostawicie gdy będę was potrzebować najbardziej. / tymbarkoholiczka
|
|
 |
|
I chyba nie potrafię powiedzieć, że nie chciałabym Ciebie mieć.
|
|
 |
|
To były dobre dni. Nie były szczęśliwe, ale dawały nadzieję.
|
|
 |
|
Bolesne jest tracić wszystko, w co się wierzyło
|
|
 |
|
Chcę przy Tobie być w każdą noc i w każdy dzień jak anioł stróż bronić Cię przed świata całym złem.
|
|
 |
|
Nie wiesz jakie to uczucie toczyć bitwę o przegrane sprawy.
|
|
 |
|
Nie mów, że będziesz na mnie czekał, bo nie wiesz co będziesz robił za dzień, miesiąc czy rok. Spotkasz inną dziewczynę. Ładniejszą, mądrzejszą, dojrzalszą i zaradniejszą a ja pójdę w zapomnienie. Usuniesz mnie ze swojego życia tak jak słońce topi śnieg, gdy przychodzi wiosna.
|
|
 |
|
Kiedyś przychodzi taki moment, gdy stwierdzasz, że nie masz sił już walczyć...
|
|
 |
|
Uśmiech zaginął gdzieś zalany łzami, nieszczęście krąży wciąż pomiędzy nami.
|
|
 |
|
Nie będę kolorować swojego życia na siłę. Przyjdzie czas, kiedy samo nabierze barw.
|
|
 |
|
mam już dosyć tej ciszy.. jeszcze wczoraj myślałam, że tylko Ty się liczysz.
|
|
|
|