głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_wypowiedziane

Wszyscy jesteśmy częścią większej całości I każdy z nas w jakimś stopniu tworzy rzeczywistość wokół nas. Często o tym nie myślimy  Ale wszystkie nasze czyny mają konsekwencje I wpływają na innych. Nikt z nas nie jest święty... ja też nie. Powinniśmy chyba czasem bardziej zastanowić się nad tym co robimy.

mistrzunii0 dodano: wczoraj o 21:13

Wszyscy jesteśmy częścią większej całości I każdy z nas w jakimś stopniu tworzy rzeczywistość wokół nas. Często o tym nie myślimy, Ale wszystkie nasze czyny mają konsekwencje I wpływają na innych. Nikt z nas nie jest święty... ja też nie. Powinniśmy chyba czasem bardziej zastanowić się nad tym co robimy.

To dla mężczyzny Mojego Serca !! ♡

mistrzunii0 dodano: przedwczoraj o 11:47

To dla mężczyzny Mojego Serca !! ♡

Nie jestem milionerem a jestem na dobrej drodze Nie mogę znaleźć miłości ale do diabła! jestem na dobrej drodze Kiedy świat Cię przytłacza możesz usłyszeć jak mówię Jestem na dobrej drodze dobrej drodze drodze Dobrej drodze dobrej drodze drodze  W każdym z nas mieszka diabełek Klnę się że każdy w tym mieście chce zobaczyć jak upadasz Kochanie to nie jest zabawne więc wiedz że to tylko gra o tak! O  niech miłość się kończy A ja się nie poddam Kiedy moja miłość się kończy miłość Nie powiedzmy że miałem wystarczająco I nie zamierzam się poddać Mówiłem to już wszystko wcześniej

mistrzunii0 dodano: przedwczoraj o 11:46

Nie jestem milionerem, a jestem na dobrej drodze Nie mogę znaleźć miłości, ale do diabła! jestem na dobrej drodze Kiedy świat Cię przytłacza możesz usłyszeć jak mówię Jestem na dobrej drodze, dobrej drodze, drodze Dobrej drodze, dobrej drodze, drodze W każdym z nas mieszka diabełek Klnę się, że każdy w tym mieście chce zobaczyć jak upadasz Kochanie, to nie jest zabawne, więc wiedz, że to tylko gra, o tak! O - niech miłość się kończy A ja się nie poddam Kiedy moja miłość się kończy, miłość Nie, powiedzmy, że miałem wystarczająco I nie zamierzam się poddać Mówiłem to już wszystko wcześniej

Siedzę z szeroko otwartymi oczami za tymi czterema ścianami mając nadzieję że zadzwonisz  To po prostu okrutna egzystencja tak jakby nie było nadziei w tym wszystkim

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Siedzę z szeroko otwartymi oczami za tymi czterema ścianami, mając nadzieję, że zadzwonisz To po prostu okrutna egzystencja, tak jakby nie było nadziei w tym wszystkim

Siedzę z szeroką otwartymi oczami i mam jedną rzecz tkwiącą w mojej głowie  Zastanawiam się czy uniknęłam pocisku czy po prostu straciłam miłość swojego życia

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Siedzę z szeroką otwartymi oczami i mam jedną rzecz tkwiącą w mojej głowie Zastanawiam się, czy uniknęłam pocisku, czy po prostu straciłam miłość swojego życia

Wyglądałam smutno w tych wszystkich najpiękniejszych miejscach Kochanie kochanie czuję się szalony Widzę cie wokół w tych wszystkich pustych twarzach Przez całą noc całą noc i każdego dnia Wyglądałam smutno w tych wszystkich najpiękniejszych miejscach Dajesz mi coś oh ale nic nie mowisz Teraz jestem w taksówce mówie im gdzie jest twoje mieszkanie Co się ze mną dzieje?

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Wyglądałam smutno w tych wszystkich najpiękniejszych miejscach Kochanie, kochanie, czuję się szalony Widzę cie wokół w tych wszystkich pustych twarzach Przez całą noc, całą noc i każdego dnia Wyglądałam smutno w tych wszystkich najpiękniejszych miejscach Dajesz mi coś, oh, ale nic nie mowisz Teraz jestem w taksówce, mówie im gdzie jest twoje mieszkanie Co się ze mną dzieje?

Nie będę cię okłamywać Wiem że nie jest odpowiedni dla ciebie Możesz mi powiedzieć jak bede w błędzie Ale widzę to w twojej twarzy Kiedy mówisz że on jest tym kogo chcesz I tkwisz cały czas W tym złm układzie I kiedykolwiek zechcesz to skończyc... Wiem że potrafię cię traktować lepiej Niż potrafi on I każda dzwiewczyna jak ty zasługuje na dżentelmena Powiedz mi czemu marnujemy czas Na twój zbędny płacz Gdy zamiast z nim powinnaś być ze mną Wiem że mogę cię traktować lepiej Lepiej niż on Zatrzymam dla ciebie czas Kiedy tylko zechcesz Chcę ci dać miłość za którą tęsknisz Kochanie budzić sie z tobą Byłoby wszystkim czego potrzebuje i to mogłoby być takie inne Powiedz mi co chcesz zrobić Daj mi znak Chwyć moją dłoń ułozy sie Obiecuje że cię nie zawiode Tylko wiedz że nie musisz Robić tego sama Obiecuje ci że cię nie zawiode Lepiej niż on ! ! ! ! ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Nie będę cię okłamywać Wiem, że nie jest odpowiedni dla ciebie Możesz mi powiedzieć jak bede w błędzie Ale widzę to w twojej twarzy Kiedy mówisz że on jest tym kogo chcesz I tkwisz cały czas W tym złm układzie I kiedykolwiek zechcesz to skończyc... Wiem że potrafię cię traktować lepiej Niż potrafi on I każda dzwiewczyna jak ty zasługuje na dżentelmena Powiedz mi, czemu marnujemy czas Na twój zbędny płacz Gdy zamiast z nim powinnaś być ze mną Wiem że mogę cię traktować lepiej Lepiej niż on Zatrzymam dla ciebie czas Kiedy tylko zechcesz Chcę ci dać miłość, za którą tęsknisz Kochanie, budzić sie z tobą Byłoby wszystkim czego potrzebuje i to mogłoby być takie inne Powiedz mi co chcesz zrobić Daj mi znak Chwyć moją dłoń, ułozy sie Obiecuje, że cię nie zawiode Tylko wiedz, że nie musisz Robić tego sama Obiecuje ci, że cię nie zawiode Lepiej niż on ! ! ! ! ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Jestem czarnym koniem ty kucykiem Pony Po co płaczesz dziewczyno to już koniec Dziwisz się że nie okazuję serca Chyba nie pamiętasz że dałem je tobie Ja to już przyszłość pora zmienić coś Zmienię se ksywę na Przyszłość   zmienię autobus na skrr skrr Miałaś być jedna na milion  dzisiaj mam dwie jak Akimbo Mają dupy jak Macintosh  ale nadal bywa przykro mi!

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Jestem czarnym koniem, ty kucykiem Pony Po co płaczesz dziewczyno, to już koniec Dziwisz się, że nie okazuję serca Chyba nie pamiętasz, że dałem je tobie Ja to już przyszłość, pora zmienić coś Zmienię se ksywę na "Przyszłość", zmienię autobus na skrr skrr Miałaś być jedna na milion, dzisiaj mam dwie jak Akimbo Mają dupy jak Macintosh, ale nadal bywa przykro mi!

Było wspaniale na samym początku Dłonie na sobie nawzajem Nie mogliśmy znieść być od siebie daleko Im bliżej tym lepiej  Teraz wszczynamy kłótnie I trzaskamy drzwiami Wyolbrzymiając wszystkie nasze wady I zastanawiam się dlaczego? Zastanawiam sie po co? Dlaczego ciągle do siebie wracamy po więcej?  Czy to tylko nasze ciała? Czy oboje postradaliśmy zmysły? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni? Czy potrzebujemy kogoś Tylko po to żeby czuć że wszystko jest w porządku? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni?  Zbyt dużo czasu tracąc siebie nawzajem W ktorym momencie to było prawdziwe? Niezdefiniowane staje się nienamacalne Zapomnieliśmy jak to czuliśmy

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Było wspaniale na samym początku Dłonie na sobie nawzajem Nie mogliśmy znieść być od siebie daleko Im bliżej, tym lepiej Teraz wszczynamy kłótnie I trzaskamy drzwiami Wyolbrzymiając wszystkie nasze wady I zastanawiam się dlaczego? Zastanawiam sie po co? Dlaczego ciągle do siebie wracamy po więcej? Czy to tylko nasze ciała? Czy oboje postradaliśmy zmysły? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego, że boimy się być samotni? Czy potrzebujemy kogoś Tylko po to, żeby czuć, że wszystko jest w porządku? Czy to jedyny powód, dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni? Zbyt dużo czasu, tracąc siebie nawzajem W ktorym momencie to było prawdziwe? Niezdefiniowane, staje się nienamacalne Zapomnieliśmy, jak to czuliśmy

Te wszystkie popieprzone kłótnie I trzaskające drzwi Wyolbrzymianie naszych wszystkich wad I zastanawiam się dlaczego? Zastanawiam się po co? To jakbyśmy ciągle wracali po więcej  Czy to tylko nasze ciała? Czy oboje postradaliśmy zmysły? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni? Czy potrzebujemy kogoś Tylko po to żeby czuć że wszystko jest w porządku? Czy to jest jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni?

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Te wszystkie popieprzone kłótnie I trzaskające drzwi Wyolbrzymianie naszych wszystkich wad I zastanawiam się dlaczego? Zastanawiam się po co? To jakbyśmy ciągle wracali po więcej Czy to tylko nasze ciała? Czy oboje postradaliśmy zmysły? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni? Czy potrzebujemy kogoś Tylko po to, żeby czuć, że wszystko jest w porządku? Czy to jest jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni?

Nawet jeśli wiemy że to jest złe Byłby ktoś dla nas lepszy z kim moglibyśmy być? Powiedz mi jak możemy wciąż sie trzymać? Trzymać tej nocy? Ponieważ boimy się być samotni Nawet jeśli wiemy ze to jest złe Byłby ktoś dla nas lepszy z kim moglibyśmy byc? Powiedz mi jak możemy wciąż się trzymać? Trzymać tej nocy? Ponieważ boimy się być samotni  Czy to tylko nasze ciała? Czy oboje postradaliśmy zmysły? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni?

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

Nawet jeśli wiemy, że to jest złe Byłby ktoś dla nas lepszy, z kim moglibyśmy być? Powiedz mi, jak możemy wciąż sie trzymać? Trzymać tej nocy? Ponieważ boimy się być samotni Nawet jeśli wiemy, ze to jest złe Byłby ktoś dla nas lepszy, z kim moglibyśmy byc? Powiedz mi, jak możemy wciąż się trzymać? Trzymać tej nocy? Ponieważ boimy się być samotni Czy to tylko nasze ciała? Czy oboje postradaliśmy zmysły? Czy to jedyny powód dlaczego obejmujesz mnie tej nocy: Dlatego że boimy się być samotni?

infantylny... gość.

mistrzunii0 dodano: 2 tygodnie temu

infantylny... gość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV