głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_poddaj_sie

Te głupie marzenia! Ta jebana podświadomość! Jebane uczucia! Jebane sny! Chcę mi się płakać na samą myśl o tym wszystkim.

honey112 dodano: 12 kwietnia 2011

Te głupie marzenia! Ta jebana podświadomość! Jebane uczucia! Jebane sny! Chcę mi się płakać na samą myśl o tym wszystkim.

  bądź.   po co?   bo życie mnie przeraża. bo boje się samotności. bo... gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko... bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra... bo Twój uśmiech sprawia  że moje myśli są spokojniejsze  bardziej rzeczywiste i poukładane.

honey112 dodano: 12 kwietnia 2011

- bądź. - po co? - bo życie mnie przeraża. bo boje się samotności. bo... gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko... bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra... bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane.

Twoje imię z dopiskiem    mój   Perfekcyjne łączenie słow  D   kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 12 kwietnia 2011

Twoje imię z dopiskiem " mój " Perfekcyjne łączenie słow ;D / kissmebabyx3

Ty i ja idealne połączenie D  kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 12 kwietnia 2011

Ty i ja-idealne połączenie;D/ kissmebabyx3

'Nigdy nie używam słowa  moi   oni wcale nie są moi  oni są częścią mnie  są tym brakującym elementem serca.'

kajmell dodano: 12 kwietnia 2011

'Nigdy nie używam słowa "moi", oni wcale nie są moi, oni są częścią mnie, są tym brakującym elementem serca.'

A jak spotkam miłość  to tak jej przypierdole  że pomyli Walentynki z Halloween.

kajmell dodano: 12 kwietnia 2011

A jak spotkam miłość, to tak jej przypierdole, że pomyli Walentynki z Halloween.

Gdybym miała możliwość zaznaczyłabym Cię i wcisnęła 'delete' .

kajmell dodano: 12 kwietnia 2011

Gdybym miała możliwość zaznaczyłabym Cię i wcisnęła 'delete' .

Jeżeli kobieta Cię nienawidzi to znaczy  że Cię kochała  kocha lub będzie kochać.

kajmell dodano: 12 kwietnia 2011

Jeżeli kobieta Cię nienawidzi to znaczy, że Cię kochała, kocha lub będzie kochać.

Siedziałam  przed telewizorem  i bawiłam się z psem  mama robiła coś w kuchni usłyszałam że dostałam sms'a w myślach błagałam żebyś to był Ty zaczęłam biec przewracając się kilka razy pies biegł za mną mama zaczęła krzyczeć co ja robię że  oszaleje z nami ja wpadłam zdyszana do pokoju  i odczytałam sms'a : Jesteś tą osobą która ma szanse wygrać BMW ...  ' Ta pomyślałam jestem tą osoba która ma zawsze tą jebaną nadzieje  i jak tu się nie wkurwić..?! kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 11 kwietnia 2011

Siedziałam przed telewizorem i bawiłam się z psem ,mama robiła coś w kuchni usłyszałam że dostałam sms'a w myślach błagałam żebyś to był Ty zaczęłam biec przewracając się kilka razy pies biegł za mną mama zaczęła krzyczeć co ja robię że oszaleje z nami ja wpadłam zdyszana do pokoju i odczytałam sms'a : Jesteś tą osobą która ma szanse wygrać BMW ... ' Ta pomyślałam jestem tą osoba która ma zawsze tą jebaną nadzieje i jak tu się nie wkurwić..?!/kissmebabyx3

plastik prądu nie przewodzi ale jakby jakiś piorun w tą dziunię uderzył to bardzo bym się cieszyła.

kajmell dodano: 11 kwietnia 2011

plastik prądu nie przewodzi ale jakby jakiś piorun w tą dziunię uderzył to bardzo bym się cieszyła.

Masz cos ważniejszego niż odwaga? Mam cierpliwość.

kajmell dodano: 11 kwietnia 2011

Masz cos ważniejszego niż odwaga? Mam cierpliwość.

czasami czyjś drobny gest  może wyzwolić w nas taką siłę o której nikomu nawet się nie śniło.

honey112 dodano: 11 kwietnia 2011

czasami czyjś drobny gest, może wyzwolić w nas taką siłę o której nikomu nawet się nie śniło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć