głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_legalnax3

21:44    Jak ty się nazywasz? Jak mam do ciebie mówić?    Jak chcesz. Najlepiej: kochanie.  — — Marek Hłasko

chokoreeto dodano: 25 marca 2014

21:44 - Jak ty się nazywasz? Jak mam do ciebie mówić? - Jak chcesz. Najlepiej: kochanie. — — Marek Hłasko

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje  za dużo się wierzy  za dużo się chce.  — Sonia Pohl

chokoreeto dodano: 25 marca 2014

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce. — Sonia Pohl

Wiesz  że kocham płakać tylko wtedy  gdy pada deszcz? Że potrafię tłumić w sobie emocje miesiącami i cierpliwie czekać  czekać na to  aż poczuję na sobie delikatne muśnięcie pierwszej kropli? Wiesz  że kocham wtedy życie? To uczucie  że mogę wyjść na ulicę z podniesioną głową i mogę iść przed siebie bez obawy  że każdy wzrok będzie skierowany ku mnie? Razem z deszczem odchodzą moje zmartwienia. Odchodzi wszystko  co zżera mnie od środka. Łzy stają się niewidzialną słabością  która mnie opuszcza. Opuszcza na chwilę i wraca z każdym dniem  aż do kolejnego momentu pojawienia się pierwszej kropli. W międzyczasie szumi we mnie wiatr. Silny i porywczy

koffi dodano: 25 marca 2014

Wiesz, że kocham płakać tylko wtedy, gdy pada deszcz? Że potrafię tłumić w sobie emocje miesiącami i cierpliwie czekać, czekać na to, aż poczuję na sobie delikatne muśnięcie pierwszej kropli? Wiesz, że kocham wtedy życie? To uczucie, że mogę wyjść na ulicę z podniesioną głową i mogę iść przed siebie bez obawy, że każdy wzrok będzie skierowany ku mnie? Razem z deszczem odchodzą moje zmartwienia. Odchodzi wszystko, co zżera mnie od środka. Łzy stają się niewidzialną słabością, która mnie opuszcza. Opuszcza na chwilę i wraca z każdym dniem, aż do kolejnego momentu pojawienia się pierwszej kropli. W międzyczasie szumi we mnie wiatr. Silny i porywczy

I proszę  nie dzwoń  po prostu przyjedź  można u mnie palić.

koffi dodano: 25 marca 2014

I proszę, nie dzwoń, po prostu przyjedź, można u mnie palić.

wszyscy siedzimy i myślimy o ludziach którzy odeszli z naszego życia

koffi dodano: 25 marca 2014

wszyscy siedzimy i myślimy o ludziach którzy odeszli z naszego życia

Ale nagle zjawiasz się ty i robisz dziwny szum

koffi dodano: 25 marca 2014

Ale nagle zjawiasz się ty i robisz dziwny szum

Jesteś ryzykiem  które zawsze podejmę.

koffi dodano: 25 marca 2014

Jesteś ryzykiem, które zawsze podejmę.

teraz zostań  tak na dłużej proszę

koffi dodano: 25 marca 2014

teraz zostań, tak na dłużej,proszę

mogliby mnie przynajmniej ostrzegać  kiedy chcą odejść  a nie odwracają się w najmniej spodziewanym momencie..

koffi dodano: 25 marca 2014

mogliby mnie przynajmniej ostrzegać, kiedy chcą odejść, a nie odwracają się w najmniej spodziewanym momencie..

... spotkali się po to  żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało  ktoś z kimś musiał się rozstać  ktoś kogoś musiał zdradzić  zakochać się w kimś innym  a potem uwierzyć  że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie.

kropeczka7127 dodano: 25 marca 2014

... spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie."

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny  to się wspaniale składa  razem zadziwmy świat.

kropeczka7127 dodano: 25 marca 2014

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat."

i jestem tego świadoma  że dokładnie teraz biegnę po swoje marzenia  dosłownie po trupach do celu  dosłownie tracąc przy tym wszystkich moich bliskich  ale czego się nie robi dla osiągnięcia kulminacyjnego momentu swojego życia?

koffi dodano: 24 marca 2014

i jestem tego świadoma, że dokładnie teraz biegnę po swoje marzenia, dosłownie po trupach do celu, dosłownie tracąc przy tym wszystkich moich bliskich, ale czego się nie robi dla osiągnięcia kulminacyjnego momentu swojego życia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć