głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nie_bede_julia

 Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć  że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego  który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu  potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa  że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

kissmyassyoo dodano: 3 września 2015

"Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię."

'Myli mi się to  co czuje  z tym  co myślę że czuje'

kissmyassyoo dodano: 3 września 2015

'Myli mi się to, co czuje, z tym, co myślę,że czuje'

 Może to tylko ze mną jest tak. Może tylko ze mną i z nią. Może razem tworzymy mieszankę  która albo spowoduje eksplozję  albo stopi się w jedno.

kissmyassyoo dodano: 3 września 2015

"Może to tylko ze mną jest tak. Może tylko ze mną i z nią. Może razem tworzymy mieszankę, która albo spowoduje eksplozję, albo stopi się w jedno."

Najlepszą rzeczą w życiu jest znalezienie kogoś kto zna wszystkie twoje błędy  wady i słabości  lecz nadal uważa  że jesteś niesamowity.

patunia67673 dodano: 31 sierpnia 2015

Najlepszą rzeczą w życiu jest znalezienie kogoś kto zna wszystkie twoje błędy, wady i słabości, lecz nadal uważa ,że jesteś niesamowity.

Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia  skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach?     Największe miłości to te  których nigdy nie było.

xeweliinkkaa dodano: 26 sierpnia 2015

Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było.

Nie chcę związku  chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas  posłuchać o prozaicznych  codziennych sprawach  pograć w gry wideo  nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji  być wolną  ale jednak Twoją  Ty wolny  ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą  za rękę  nadgarstek czy co tam  i prześpimy jeszcze trochę  szkołę  ważne spotkania  innych ludzi. Obudzimy się inni  uświadomieni  że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci  krawat i zapnę marynarkę.

xeweliinkkaa dodano: 26 sierpnia 2015

Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę.

 całujemy się tak często  że dziwnie mi kiedy tego nie robimy  jak gdyby najlepiej oddychało mi się przez jego usta   Delirium

niejestemdawno dodano: 25 sierpnia 2015

"całujemy się tak często, że dziwnie mi kiedy tego nie robimy, jak gdyby najlepiej oddychało mi się przez jego usta" -Delirium

“zdarzyłem się Tobie. ludzie czasem zdarzają się sobie. oszukujemy się  że mamy nad tym władzę. to nieprawda. zdarzamy się sobie. tak. zdarzyłaś się mi i boję się  że możesz zdarzyć się komuś innemu.”

niejestemdawno dodano: 17 sierpnia 2015

“zdarzyłem się Tobie. ludzie czasem zdarzają się sobie. oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. to nieprawda. zdarzamy się sobie. tak. zdarzyłaś się mi i boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.”

“prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy  nie zdając sobie nawet sprawy  że są nienormalne.”  Rainbow Rowell

niejestemdawno dodano: 13 sierpnia 2015

“prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy, nie zdając sobie nawet sprawy, że są nienormalne.” -Rainbow Rowell

“dławisz się wspomnieniami  tak ciężko z problemami się żyje..”  AK47

niejestemdawno dodano: 13 sierpnia 2015

“dławisz się wspomnieniami, tak ciężko z problemami się żyje..” -AK47

  …  Ty zasługujesz na dużo więcej   na kogoś  kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia  kto będzie myślał o Tobie nieustannie  zastanawiając się  co w tej chwili robisz  gdzie jesteś  z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś  kto pomoże ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym  czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś  kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko  a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś  kto sprawi  że poczujesz się szczęśliwa  tak szczęśliwa  że wyrosną Ci skrzydła.

niejestemdawno dodano: 10 sierpnia 2015

"(…) Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła."

 zamieniliście świat w tak wielki obóz koncentracyjny  że nie potrzeba nawet drutów kolczastych i psów  gdyż i tak nie ma gdzie uciec.

niejestemdawno dodano: 10 sierpnia 2015

"zamieniliście świat w tak wielki obóz koncentracyjny, że nie potrzeba nawet drutów kolczastych i psów, gdyż i tak nie ma gdzie uciec."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć