 |
- Dlaczego za mną idziesz? - Chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. - Widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. - Jakiej przyjaciółki ? - Jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza. Stoi za Tobą. - Ale tu nikogo nie ma... - Widzisz, gdybyś mnie kochał, nigdy byś się nie odwrócił.
|
|
 |
Twoja opinia mało mnie interesuje... Znam swoją wartość i tym się kieruję.
|
|
 |
Gdyby koniec świata zależał od uczuć, już dawno byłoby po wszystkim..
|
|
 |
Bezczelna, pewna siebie dama z pełną kulturą.
|
|
 |
Po śmierci chciałabym zobaczyć film z mojego życia...
|
|
 |
W oczekiwaniu na księcia z bajki, trafiła na zwykłą ropuchę.
|
|
 |
- Wszystko jest możliwe. - Wszystko?! To spraw ,żebym mialam na niego wyjebane, żebym o nim zapomniala. No i co taki z Ciebie kozak?
|
|
 |
- Kawy, herbaty, piwa? - Nie, dziękuje. - A może jesteś głodna? - nie, nie jestem. - To czego Ci potrzeba? - Oj zamknij się i mnie przytul.
|
|
 |
A co, jeżeli przeżyłam już wszystko to co najlepsze, a nawet tego nie zauważyłam?
|
|
 |
W tych czasach cwaniactwo i spryt, to podstawa etyki.
|
|
 |
Lizaki zamieniły się na papierosy, praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? Kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem. Twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo. Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej. Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy? Najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro.
|
|
|
|