głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nawiedzonaaa

Chciałabym złapać oddech  ale zapach dzisiejszego powietrza przypomina mi o Tobie.

yourimagination dodano: 3 czerwca 2011

Chciałabym złapać oddech, ale zapach dzisiejszego powietrza przypomina mi o Tobie.

Metr od zostań  kilometr od kocham. Poczekasz  aż to przejdę?

yourimagination dodano: 3 czerwca 2011

Metr od zostań, kilometr od kocham. Poczekasz, aż to przejdę?

ciemno brązowe prawie czarne. teksty yourimagination dodał komentarz: ciemno brązowe prawie czarne. do wpisu 3 czerwca 2011
  łobuz jesteś wiesz?   nie  bo Ty!   niebo  Skarbie to wiesz gdzie jest.   niebo  to ja mam jak Ty jesteś obok.

maliinkovaa dodano: 3 czerwca 2011

- łobuz jesteś wiesz? - nie, bo Ty! - niebo, Skarbie to wiesz gdzie jest. - niebo, to ja mam jak Ty jesteś obok.
Autor cytatu: jachcenajamaice

trzymaj fason albo giń!

loveli dodano: 3 czerwca 2011

trzymaj fason albo giń!

http:  www.youtube.com watch?v=m kal1iGkX8 feature=related    HG 33

diamontbitch dodano: 1 czerwca 2011

http:  www.youtube.com watch?v=Zh5yxSuI6Ic feature=related

diamontbitch dodano: 1 czerwca 2011

http:  demotywatory.pl 3101952 Dojrzala milosc

diamontbitch dodano: 31 maja 2011

www.sweetangel01.fbl.pl   ZAPRASZAM . Komentarze mile widziane  DD

ssweettaangell dodano: 31 maja 2011

www.sweetangel01.fbl.pl ZAPRASZAM . Komentarze mile widziane ;DD

Już dość wylanych łez  już czas ukoić lęk tylko spójrz  czy nie widzisz..jaka piękna dzisiaj jest.. już wiesz  jak zmienna jest przecież wiesz  że kocha Cię Tak  to Ona   nie rozumiesz Już nie możesz stracić Jej Obiecuję Ci  że ja mimo wad  jestem tu dla Ciebie Nawet  gdy sen utuli Cię   ja przy Tobie będę  znów coś obiecasz jej i znów nie uda się To nic  ona to przecież wie  I zawsze jest kiedy poddajesz się..

diamontbitch dodano: 31 maja 2011

Już dość wylanych łez, już czas ukoić lęk tylko spójrz, czy nie widzisz..jaka piękna dzisiaj jest.. już wiesz, jak zmienna jest przecież wiesz, że kocha Cię Tak, to Ona - nie rozumiesz Już nie możesz stracić Jej Obiecuję Ci, że ja mimo wad, jestem tu dla Ciebie Nawet, gdy sen utuli Cię - ja przy Tobie będę, znów coś obiecasz jej i znów nie uda się To nic, ona to przecież wie, I zawsze jest kiedy poddajesz się..

Chcemy więcej  coraz więcej w życiu mieć  Jednocześnie nie staramy o nic się  Zniewoleni potrzebami swoich spraw  Beznamiętni  obojętność dławi nas    Zanim świt obudzi lęk  I zostawisz samą mnie  W samotności umierają sny    Ukryj mnie  Nim zabiorą skrzydła nam  Kocham cię  Tylko ciebie mam  O mnie walcz  dla mnie trwaj  Nawet jeśli brak ci sił  Ocal mnie  ocal nas..

diamontbitch dodano: 31 maja 2011

Chcemy więcej, coraz więcej w życiu mieć Jednocześnie nie staramy o nic się Zniewoleni potrzebami swoich spraw Beznamiętni, obojętność dławi nas Zanim świt obudzi lęk I zostawisz samą mnie W samotności umierają sny Ukryj mnie Nim zabiorą skrzydła nam Kocham cię Tylko ciebie mam O mnie walcz, dla mnie trwaj Nawet jeśli brak ci sił Ocal mnie, ocal nas..

skoro Ci już nie zależy  to po ch.uj się tak gapisz? tam obok masz to swoje blond szczęście

ssweettaangell dodano: 31 maja 2011

skoro Ci już nie zależy, to po ch.uj się tak gapisz? tam obok masz to swoje blond szczęście

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć