głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nawiedzonaa

 Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną do której będzie wracać się przez lata nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci którym zawdzięcza się choć jeden wers są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś dzięki czemu jesteśmy tacy jacy jesteśmy.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:56

"Niektórzy po prostu są na chwilę. Może i najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie wracać się przez lata, nawet gdy pozostawione spojrzenie doszczętnie wyblaknie. Ci, którym zawdzięcza się choć jeden wers, są pomimo. Trzeba tylko iść dalej. Po inne spojrzenia. Po inne chwile. Po nowy początek. By nie zatracić w sobie chęci do czegoś, dzięki czemu jesteśmy tacy, jacy jesteśmy."

 Bo wierz mi że łatwiej wyrzucić tysiące rubli z kieszeni aniżeli jedno przywiązanie z serca...

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:52

"Bo wierz mi, że łatwiej wyrzucić tysiące rubli z kieszeni aniżeli jedno przywiązanie z serca..."

 Długo jeszcze mógłbym wyliczać rzeczy których mi brakuje. Ale przez ostatni rok nauczyłem się co to znaczy naprawdę pogodzić się z czyimś odejściem. I teraz cieszę się że miałem szczęście w ogóle Cię znać.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 16:53

"Długo jeszcze mógłbym wyliczać rzeczy, których mi brakuje. Ale przez ostatni rok nauczyłem się, co to znaczy naprawdę pogodzić się z czyimś odejściem. I teraz cieszę się, że miałem szczęście w ogóle Cię znać."

 Chciałabym porozmawiać z kimś i móc mówić szczerze. Chciałabym ponazywać wszystkie myśli które tłuką mi się po głowie jak szalone i wiedzieć że istnieje na tym świecie ktoś kto je zrozumie.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 16:53

"Chciałabym porozmawiać z kimś i móc mówić szczerze. Chciałabym ponazywać wszystkie myśli, które tłuką mi się po głowie jak szalone, i wiedzieć, że istnieje na tym świecie ktoś, kto je zrozumie."

Bardzo Cię podziwiam jeżeli nie tęsknisz za naszymi rozmowami  ... jeżeli w ogole o tym nie myslisz nie chciałbyś do tego wrócić i niczego Ci nie szkoda. Naprawdę podziwiam bo mi kurwa rozrywa serce.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 16:51

Bardzo Cię podziwiam, jeżeli nie tęsknisz za naszymi rozmowami, (...) jeżeli w ogole o tym nie myslisz, nie chciałbyś do tego wrócić i niczego Ci nie szkoda. Naprawdę podziwiam, bo mi kurwa rozrywa serce.

serca wyrwane.  wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu.   i miłość ukrzyżowana.  i czułość.  wydarta. wydrapana z nałogu.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

serca wyrwane. wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu. i miłość ukrzyżowana. i czułość. wydarta. wydrapana z nałogu.

“Będę kochać Cię na zawsze cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych będę dryfować blisko wieczności wszystkimi moimi atomami aż znów Cię odnajdę.”

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

“Będę kochać Cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów Cię odnajdę.”

Niektórzy przychodzą na świat po to by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to by nadepnąć na odcisk światu.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Niektórzy przychodzą na świat po to, by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to, by nadepnąć na odcisk światu.

Nie powinno się tyle pamiętać. Człowiek nie beczka. Nie wszystko się w nim zmieści.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Nie powinno się tyle pamiętać. Człowiek nie beczka. Nie wszystko się w nim zmieści.

Książki nie dają prawdziwej ucieczki ale mogą powstrzymać umysł zanim sam siebie rozdrapie do krwi.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Książki nie dają prawdziwej ucieczki, ale mogą powstrzymać umysł, zanim sam siebie rozdrapie do krwi.

'Właści­wie to dob­re słowo. Ta­ka przyk­rywka do wszys­tkiego cze­go nie chce­my po­wie­dzieć. Właści­wie dob­rze to znaczy nie nie dob­rze ale pra­wie źle ale po co ci o tym mówić. Właści­wie zdro­wa to znaczy cho­ra może była cho­ra może jeszcze nie doszła do siebie więc właści­wie zdro­wa ale nie two­ja spra­wa. Właści­wie myślałam żeby do ciebie zadzwo­nić to znaczy nie nie chciałam dzwo­nić ale nie wiem co po­wie­dzieć więc słowo właści­wie i tak da ci do zro­zumienia że nie dzwoń ty również. Właści­wie mam czas  i tyl­ko głos się za­wie­sza na tym słowie właści­wie. Jak­by to słowo miał swój spec­jalny ak­cent niepol­ski lek­ko prze­ciągły śpiew­ny następujący po sy­labie wła... od­dzielo­ny pauzą od reszty. Właści­wie  to znaczy pra­wie kłamstwo. Właści­wie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszys­tko.'

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

'Właści­wie, to dob­re słowo. Ta­ka przyk­rywka do wszys­tkiego, cze­go nie chce­my po­wie­dzieć. Właści­wie dob­rze, to znaczy, nie, nie dob­rze, ale pra­wie źle, ale po co ci o tym mówić. Właści­wie zdro­wa, to znaczy cho­ra, może była cho­ra, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właści­wie zdro­wa, ale nie two­ja spra­wa. Właści­wie myślałam, żeby do ciebie zadzwo­nić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwo­nić, ale nie wiem, co po­wie­dzieć, więc słowo właści­wie i tak da ci do zro­zumienia, że nie dzwoń ty również. Właści­wie mam czas - i tyl­ko głos się za­wie­sza na tym słowie właści­wie. Jak­by to słowo miał swój spec­jalny ak­cent, niepol­ski, lek­ko prze­ciągły, śpiew­ny, następujący po sy­labie wła... od­dzielo­ny pauzą od reszty. Właści­wie - to znaczy pra­wie kłamstwo. Właści­wie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszys­tko.'

 Życie nie sprawia że spotykasz ludzi których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi którzy muszą Ci pomóc zranić Cię pokochać opuścić i sprawić że staniesz się osobą którą masz się stać.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

"Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV