głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika natalca1993

on zawsze będzie wracał   w śnie   myślach   marzeniach uderzając mnie sentymentem zardzewiałej od łez miłości.   nfrej

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

on zawsze będzie wracał , w śnie , myślach , marzeniach uderzając mnie sentymentem zardzewiałej od łez miłości. / nfrej

niewazne co mówią słowa ostre jak szkło ty kochaj mnie i ze mną bądź .

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

niewazne co mówią słowa ostre jak szkło ty kochaj mnie i ze mną bądź .

nie proszę o nic więcej niż możesz mi dać .

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

nie proszę o nic więcej niż możesz mi dać .

żyję dla Ciebie teraz to wiem .

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

żyję dla Ciebie teraz to wiem .

i znów nic  zero kontaktu  na zmianę  raz Ty raz ja. na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą.

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

i znów nic, zero kontaktu, na zmianę, raz Ty raz ja. na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą.
Autor cytatu: nfrej

przypadkiem chciałabym odnaleźć wiarę w jutro   chciałabym też przypadkiem znaleźć się w Twoich ramionach...

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

przypadkiem chciałabym odnaleźć wiarę w jutro , chciałabym też przypadkiem znaleźć się w Twoich ramionach...
Autor cytatu: nfrej

Wczoraj taka podjarana   a dziś ? Olała sprawę . Właściwie czemu ma się podobać komuś . Luźne dresy   dużo za duża koszulka   włosy spięte w niesforny kucyk   blada twarz i na czarno pomalowane paznokcie . Ważne   że podoba się sobie .

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

Wczoraj taka podjarana , a dziś ? Olała sprawę . Właściwie czemu ma się podobać komuś . Luźne dresy , dużo za duża koszulka , włosy spięte w niesforny kucyk , blada twarz i na czarno pomalowane paznokcie . Ważne , że podoba się sobie .
Autor cytatu: thesmaaajl

W tym roku miałam nie przeklinać i być milsza  no ale wiesz  ty nadal kurwa istniejesz.   niezakochujsie

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

W tym roku miałam nie przeklinać i być milsza, no ale wiesz, ty nadal kurwa istniejesz. / niezakochujsie
Autor cytatu: niezakochujsie

Nawet nie możesz się domyślać  jak cudowne rzeczy robiliśmy razem w mojej wyobraźni.

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

Nawet nie możesz się domyślać, jak cudowne rzeczy robiliśmy razem w mojej wyobraźni.
Autor cytatu: smallspy

w taką ciszę.. ładnie:  teksty kolorowaszarosc dodał komentarz: w taką ciszę.. ładnie:) do wpisu 19 stycznia 2011
spójrz na nią . pod tą warstwą makijażu ukrywa siebie . skrywa emocje   które tak bardzo na niej ciążą . obcięła paznokcie na krótko   pomalowała na intensywny róż . wyprostowała włosy   a uśmiech nakleiła na twarz tak nierówno   że jego sztuczność jest wręcz namacalna . myślisz   że chciała się w tobie zakochać ? myślisz   że chciała cierpieć ? że nie chciała być już tą wesołą   naturalną i szaloną dziewczyną ? ostro się mylisz . jest inteligentna   nigdy nie spieprzyła by sobie życia   gdyby wiedziała kim się okażesz .   tymbarkoholiczka

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

spójrz na nią . pod tą warstwą makijażu ukrywa siebie . skrywa emocje , które tak bardzo na niej ciążą . obcięła paznokcie na krótko , pomalowała na intensywny róż . wyprostowała włosy , a uśmiech nakleiła na twarz tak nierówno , że jego sztuczność jest wręcz namacalna . myślisz , że chciała się w tobie zakochać ? myślisz , że chciała cierpieć ? że nie chciała być już tą wesołą , naturalną i szaloną dziewczyną ? ostro się mylisz . jest inteligentna , nigdy nie spieprzyła by sobie życia , gdyby wiedziała kim się okażesz . / tymbarkoholiczka

A Ty pamiętaj jedno   Nadal jesteś CAŁYM moim światem   3

kolorowaszarosc dodano: 19 stycznia 2011

A Ty pamiętaj jedno ; Nadal jesteś CAŁYM moim światem < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć