głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nastrollatek

Kocham Cię przecholernie mocno .

ciamciaramciaa dodano: 14 marca 2012

Kocham Cię przecholernie mocno .

I Just Called To Say I Love You ♥

ciamciaramciaa dodano: 14 marca 2012

I Just Called To Say I Love You ♥

Bo są ludzie dla których robi się znacznie więcej niż dla pozostałych. Od których telefon w środku nocy nie jest niczym złym. To ludzie którzy nie tylko bawią się z Tobą na imprezie  ale zostają też po niej i opiekują się Twoim kacem  to ci którzy znoszą cię w najgorszych stanach  a potem dostają twoją najlepszą część. Milczenie z nimi jest ciekawsze niż rozmowa z kimkolwiek innym.    esperer

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

Bo są ludzie,dla których robi się znacznie więcej niż dla pozostałych. Od których telefon w środku nocy nie jest niczym złym. To ludzie,którzy nie tylko bawią się z Tobą na imprezie, ale zostają też po niej i opiekują się Twoim kacem, to ci,którzy znoszą cię w najgorszych stanach, a potem dostają twoją najlepszą część. Milczenie z nimi jest ciekawsze niż rozmowa z kimkolwiek innym. [ esperer ]

Te śmieszne miny gdy coś ci nie smakuje  twoje usta wykrzywiają się w każdą możliwą stronę  wyglądasz wtedy tak słodko  że mam ochotę się śmiać i w tym samym czasie podbiec do ciebie i cię pocałować.

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

Te śmieszne miny gdy coś ci nie smakuje, twoje usta wykrzywiają się w każdą możliwą stronę, wyglądasz wtedy tak słodko, że mam ochotę się śmiać i w tym samym czasie podbiec do ciebie i cię pocałować.

Nasz związek przetrwa. A wiesz  skąd to wiem? Ponieważ wciąż pierwszą rzeczą  którą chcę zrobić każdego ranka  to zobaczyć twoją twarz.

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

Nasz związek przetrwa. A wiesz, skąd to wiem? Ponieważ wciąż pierwszą rzeczą, którą chcę zrobić każdego ranka, to zobaczyć twoją twarz.

JA SIĘ PYTAM CO SIĘ STAŁO Z PASKIEM POWIADOMIEŃ DO CHOLERY !?  .

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

JA SIĘ PYTAM CO SIĘ STAŁO Z PASKIEM POWIADOMIEŃ DO CHOLERY !? -.-

osobno stworzyliśmy nudny początek książki  razem zajebiście zakończymy tę książkę.

closed dodano: 10 marca 2012

osobno stworzyliśmy nudny początek książki, razem zajebiście zakończymy tę książkę.

Nie wiem ilu obecnie Panów mamy na moblo ale NAJLEPSZEGO CHŁOPAKI. :D.

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

Nie wiem ilu obecnie Panów mamy na moblo ale NAJLEPSZEGO CHŁOPAKI. :D.

nalej mi odrobinę wina  bo przyszło mi gasić uczucia w pustej lampce  i proszę nakarm mojego kota  bo dziś noc będzie potrzebna mi pieszczota zarostu i groźnych  ruchów palców czy pazurów jak zwał.

koffi dodano: 9 marca 2012

nalej mi odrobinę wina, bo przyszło mi gasić uczucia w pustej lampce i proszę nakarm mojego kota, bo dziś noc będzie potrzebna mi pieszczota zarostu i groźnych ruchów palców czy pazurów jak zwał.

  czemu nie widzisz we mnie pustki? nie widzisz jak się  męczę? czy nie mógłbyś dla odmiany zacząć się męczyć?

koffi dodano: 9 marca 2012

- czemu nie widzisz we mnie pustki? nie widzisz jak się męczę? czy nie mógłbyś dla odmiany zacząć się męczyć?

Usiądź koło mnie i swoją dłonią dotknij mojej. Na mojej twarzy pojawi się nieśmiały uśmiech. Policzki delikatnie się zarumienią. Zagryzę wargi i popatrzę w Twoją stronę. Uśmiechnę się pewnie po czym spojrzę na nasze dłonie. Tak idealnie do siebie pasują. Odwrócę głowę bojąc się kolejnego Twojego ruchu. Serce będzie wybijało swój rytm. Przysuniesz się jeszcze bliżej by dotknąć ustami mojej szyi. Moje ciało przejdzie dreszcz. Ponownie odwrócę głowę by obdarować Cię uśmiechem ale Ty nie pozwolisz spojrzeć mi w tamtą stronę kolejny raz. Nie pozwolisz odwrócić wzroku. Uwięzisz moje usta w swoich tuląc w swoich ramionach moje delikatne ciało. Będziesz ogrzewał je ciepłem swojego serca. Będę szczęśliwa. Cholernie szczęśliwa.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 8 marca 2012

Usiądź koło mnie i swoją dłonią dotknij mojej. Na mojej twarzy pojawi się nieśmiały uśmiech. Policzki delikatnie się zarumienią. Zagryzę wargi i popatrzę w Twoją stronę. Uśmiechnę się pewnie po czym spojrzę na nasze dłonie. Tak idealnie do siebie pasują. Odwrócę głowę bojąc się kolejnego Twojego ruchu. Serce będzie wybijało swój rytm. Przysuniesz się jeszcze bliżej by dotknąć ustami mojej szyi. Moje ciało przejdzie dreszcz. Ponownie odwrócę głowę by obdarować Cię uśmiechem ale Ty nie pozwolisz spojrzeć mi w tamtą stronę kolejny raz. Nie pozwolisz odwrócić wzroku. Uwięzisz moje usta w swoich tuląc w swoich ramionach moje delikatne ciało. Będziesz ogrzewał je ciepłem swojego serca. Będę szczęśliwa. Cholernie szczęśliwa. [ ciamciaa ♥ ]

Ranki bywają cudowne. Niektóre są tak magiczne i niepowtarzalne  że chciałoby się aby trwały wiecznie. Wstające dopiero słońce przebijające się jeszcze przez mrok nocy. Poranna rosa pod stopami i uśmiech na twarzy. Nawet wiatr plączący włosy nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Słońce już na dobre wychyliło się zza widnokręgu. Trawa nabiera koloru i wszystko budzi się do życia. Siadasz na trawie i wsłuchujesz się w śpiew ptaków. Ty też czujesz tą magię ?   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 8 marca 2012

Ranki bywają cudowne. Niektóre są tak magiczne i niepowtarzalne, że chciałoby się aby trwały wiecznie. Wstające dopiero słońce przebijające się jeszcze przez mrok nocy. Poranna rosa pod stopami i uśmiech na twarzy. Nawet wiatr plączący włosy nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Słońce już na dobre wychyliło się zza widnokręgu. Trawa nabiera koloru i wszystko budzi się do życia. Siadasz na trawie i wsłuchujesz się w śpiew ptaków. Ty też czujesz tą magię ? [ ciamciaa ♥ ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć