głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika narkotyzuje

Każdą chwilę z ludźmi których kochasz   szanuj.

charakterna dodano: 17 luty 2012

Każdą chwilę z ludźmi których kochasz - szanuj.

Każdą chwilę z ludźmi których kochasz   szanuj.

charakterna dodano: 17 luty 2012

Każdą chwilę z ludźmi których kochasz - szanuj.

Jeżeli nie chcesz czegoś stracić  to ukryj to wewnątrz siebie

charakterna dodano: 17 luty 2012

Jeżeli nie chcesz czegoś stracić, to ukryj to wewnątrz siebie

o  dziwne.    przez ten czas naucz pisać się sama i nie kopiuj  powodzenia:  teksty gazowana dodał komentarz: o, dziwne. ;] przez ten czas naucz pisać się sama i nie kopiuj, powodzenia:) do wpisu 17 luty 2012
i myślę że właśnie miało być tak  przez ból i nadzieję  przez długie noce pełne łez i samotne dni. skazanie na przeczekanie tej ilości czasu  który ktoś wyznaczył nam do spotkania siebie nawzajem. wytrzymanie każdego załamania  upadku i nieszczęścia  które o dziwo wcale nikogo nie wzmocniło  jedynie próbowało dobić i wyrobiło charakter. kilka linijek tekstu  kilka kartek  może rozdział  wszystko co trzeba było przeżyć aby wreszcie dojść do końca  a zarazem początku czegoś nowego. wiele niepowodzeń i tyle przeklętych przez nas osób  tyle zmarnowanych uczuć i przeterminowanych serc na wynos. ale mieliśmy czekać. mieliśmy przejść tę próbę  chociażby ceną psychicznej wytrzymałości. przetrwaliśmy a z nami ta historia  którą powinniśmy sami tworzyć. piszmy ją my. zabierzmy losowi pióro. nieswiadomosc

nieswiadomosc dodano: 17 luty 2012

i myślę że właśnie miało być tak, przez ból i nadzieję, przez długie noce pełne łez i samotne dni. skazanie na przeczekanie tej ilości czasu, który ktoś wyznaczył nam do spotkania siebie nawzajem. wytrzymanie każdego załamania, upadku i nieszczęścia, które o dziwo wcale nikogo nie wzmocniło, jedynie próbowało dobić i wyrobiło charakter. kilka linijek tekstu, kilka kartek, może rozdział, wszystko co trzeba było przeżyć aby wreszcie dojść do końca, a zarazem początku czegoś nowego. wiele niepowodzeń i tyle przeklętych przez nas osób, tyle zmarnowanych uczuć i przeterminowanych serc na wynos. ale mieliśmy czekać. mieliśmy przejść tę próbę, chociażby ceną psychicznej wytrzymałości. przetrwaliśmy a z nami ta historia, którą powinniśmy sami tworzyć. piszmy ją my. zabierzmy losowi pióro./nieswiadomosc

So I won't let you close enough to hurt me. No  I won't ask you  you to just desert me.

pierdolisz dodano: 17 luty 2012

So I won't let you close enough to hurt me. No, I won't ask you, you to just desert me.

jeśli coś mnie wkurwia  to generalnie kurwa widać to po mnie.

wearetogether dodano: 17 luty 2012

jeśli coś mnie wkurwia, to generalnie kurwa widać to po mnie."

w myślach kolejno zliczam dni  w których odbierając sens odszedł  ten nieopisywalny w słowa ból  każdego dnia  wewnętrznie rozrywający serce na drobne kawałki  każdy z dreszczy przeszywający najmniejszy milimetr ciała  znasz to  znów ten sam  pierdolony schemat. kolejne łzy skrywane pomiędzy wersami  zmiana rytmu  fałszywe uderzenia serca. przeszłość niszczy bieg teraźniejszości  stan beznadziejności  po raz kolejny Twoje życie traci na znaczeniu.   endoftime.

endoftime dodano: 17 luty 2012

w myślach kolejno zliczam dni, w których odbierając sens odszedł, ten nieopisywalny w słowa ból, każdego dnia, wewnętrznie rozrywający serce na drobne kawałki, każdy z dreszczy przeszywający najmniejszy milimetr ciała, znasz to, znów ten sam, pierdolony schemat. kolejne łzy skrywane pomiędzy wersami, zmiana rytmu, fałszywe uderzenia serca. przeszłość niszczy bieg teraźniejszości, stan beznadziejności, po raz kolejny Twoje życie traci na znaczeniu. / endoftime.

http:  www.youtube.com watch?v=OmLNs6zQIHo niesamowita

zozolandia dodano: 17 luty 2012

   teksty crumblebumble dodał komentarz: ;* do wpisu 17 luty 2012
Oryginalność trzeba mieć w sobie  a nie na sobie

smallspy dodano: 17 luty 2012

Oryginalność trzeba mieć w sobie, a nie na sobie

W gruncie rzeczy  jeżeli kobieta jest rozsądna i potrafi to wykorzystać   żaden  nawet najmądrzejszy  mężczyzna nie ma szans.

smallspy dodano: 17 luty 2012

W gruncie rzeczy, jeżeli kobieta jest rozsądna i potrafi to wykorzystać, żaden, nawet najmądrzejszy, mężczyzna nie ma szans.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć