głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nalegaluu

trampki zmieniła na szpilki   kubek z kłapouchym na kieliszek   balonową gumę na fajki  a jego na bezsenne noce.

chokoreeto dodano: 28 grudnia 2011

trampki zmieniła na szpilki, kubek z kłapouchym na kieliszek, balonową gumę na fajki a jego na bezsenne noce.

widzisz  niespełniona miłość jest czymś  co sprawia że wysycha gardło   pękają usta  niszczy się głos od nadmiaru dymu.

chokoreeto dodano: 28 grudnia 2011

widzisz, niespełniona miłość jest czymś, co sprawia że wysycha gardło, pękają usta, niszczy się głos od nadmiaru dymu.

No przecież chciałabym tylko kogś  kto położy mnie w łóżku  pod ciepłym kocem  zrobi mi wielki kubek herbaty  włączy film  albo nawet dwa i je ze mną obejrzy. Może mnie przy okazji głaskać po pleckach.

chokoreeto dodano: 28 grudnia 2011

No przecież chciałabym tylko kogś, kto położy mnie w łóżku, pod ciepłym kocem, zrobi mi wielki kubek herbaty, włączy film, albo nawet dwa i je ze mną obejrzy. Może mnie przy okazji głaskać po pleckach.

CHCĘ OGLĄDAĆ Z TOBĄ MECZE I PIĆ ZIMNE PIWO  GRAĆ W X BOXA W SAMEJ BIELIŹNIE I JEŚĆ FAST FOODY O 3 NAD RANEM  OGLĄDAĆ Z TOBĄ WSZYSTKIE GŁUPKOWATE KOMEDIE  BY SŁYSZEĆ JAK SŁODKO SIĘ ŚMIEJESZ  I STRASZNE HORRORY BYŚ WTULAŁA SIĘ WE MNIE BY POCZUĆ SIĘ BEZPIECZNIEJ. CHCĘ ŻEBYŚ SPAŁA W MOJEJ WIELKIEJ KOSZULCE I SŁUCHAŁA ZE MNĄ RAPU  PIŁA ZE MNĄ PORANNĄ KAWĘ  ZWIEDZAŁA ZE MNĄ MIASTO NOCĄ I KĄPAŁA NAGO W JEZIORZE. SPRZĄTAŁA MOJE POROZRZUCANE SKARPETKI I CZEKAŁA W SAMEJ BIELIŹNIE  AŻ WRÓCĘ Z PRACY. CHCĘ TAŃCZYĆ Z TOBĄ JAK W DIRTY DANCING I CAŁOWAĆ SIĘ W DESZCZU.

chokoreeto dodano: 27 grudnia 2011

CHCĘ OGLĄDAĆ Z TOBĄ MECZE I PIĆ ZIMNE PIWO, GRAĆ W X-BOXA W SAMEJ BIELIŹNIE I JEŚĆ FAST FOODY O 3 NAD RANEM, OGLĄDAĆ Z TOBĄ WSZYSTKIE GŁUPKOWATE KOMEDIE, BY SŁYSZEĆ JAK SŁODKO SIĘ ŚMIEJESZ, I STRASZNE HORRORY BYŚ WTULAŁA SIĘ WE MNIE BY POCZUĆ SIĘ BEZPIECZNIEJ. CHCĘ ŻEBYŚ SPAŁA W MOJEJ WIELKIEJ KOSZULCE I SŁUCHAŁA ZE MNĄ RAPU, PIŁA ZE MNĄ PORANNĄ KAWĘ, ZWIEDZAŁA ZE MNĄ MIASTO NOCĄ I KĄPAŁA NAGO W JEZIORZE. SPRZĄTAŁA MOJE POROZRZUCANE SKARPETKI I CZEKAŁA W SAMEJ BIELIŹNIE, AŻ WRÓCĘ Z PRACY. CHCĘ TAŃCZYĆ Z TOBĄ JAK W DIRTY DANCING I CAŁOWAĆ SIĘ W DESZCZU.

 ...  dzisiaj mnie porwij   dzisiaj upij mnie znów.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

(...) dzisiaj mnie porwij, dzisiaj upij mnie znów.

 Ludzie sypiają ze sobą  nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś  pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn  żadna przygoda. Przygoda następuje później  jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt  żarzącą się w środku małą lampkę  latareczkę na wysokości splotu słonecznego  kryptonit  weźmie go w palce  ostrożnie  jak perłę  i zrobi z nim coś głupiego  włoży do ust  połknie  podrzuci do góry  zgubi. I potem  dużo później zostaniesz sam  z dziurą jak po kuli  i możesz wlać w tą dziurę dużo  bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał  substancji i głosów  ale nie wypełnisz  nie zamkniesz  nie zabetonujesz  nie ma chuja.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

"Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja."

A może nie chodzi o romantyczne gesty. Być może romantyczność naprawdę jest przereklamowana i zbędna. Może tak naprawdę chodzi o to  aby mieć pewność. Że on jest  będzie i nie odejdzie z byle powodu. Że można na niego liczyć. Polegać na nim. Czuć się bezpiecznie w znaczeniu psychicznym i fizycznym.   Romantyczne gesty szybko się kończą. Zostają po nich jedynie puste pudełka po czekoladkach i zasuszone róże.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

A może nie chodzi o romantyczne gesty. Być może romantyczność naprawdę jest przereklamowana i zbędna. Może tak naprawdę chodzi o to, aby mieć pewność. Że on jest, będzie i nie odejdzie z byle powodu. Że można na niego liczyć. Polegać na nim. Czuć się bezpiecznie w znaczeniu psychicznym i fizycznym. Romantyczne gesty szybko się kończą. Zostają po nich jedynie puste pudełka po czekoladkach i zasuszone róże.

 Można kochać i nie być z tym kimś. Wystarczy  że uczucie nie jest odwzajemnione albo że ta druga strona nie jest wolna.    I można być wiernym takiej osobie przez dłuższy czas?  Jeżeli to ta jedyna  to chyba warto czekać  prawda?    Czyli nie jest pan sam?    Nie w sercu.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

-Można kochać i nie być z tym kimś. Wystarczy, że uczucie nie jest odwzajemnione albo że ta druga strona nie jest wolna. -I można być wiernym takiej osobie przez dłuższy czas? -Jeżeli to ta jedyna, to chyba warto czekać, prawda? -Czyli nie jest pan sam? -Nie w sercu.

Wypalone policzki  Uśmiechnięte papierosy.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

Wypalone policzki Uśmiechnięte papierosy.

Okres żałoby po mężczyźnie nie powinien być dłuższy niż jeden dzień i pół litra wódki.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

Okres żałoby po mężczyźnie nie powinien być dłuższy niż jeden dzień i pół litra wódki.

  Gdzie jesteś?     Na placu zabaw.     Co Ty  kurwa mać  robisz na placu zabaw o drugiej w nocy?!     Bawię się życiem  mamo.

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

- Gdzie jesteś? - Na placu zabaw. - Co Ty, kurwa mać, robisz na placu zabaw o drugiej w nocy?! - Bawię się życiem, mamo.

z nieznanych przyczyn dzisiaj się nic nie liczy.   — i wczoraj się nie liczyło  nic

chokoreeto dodano: 26 grudnia 2011

z nieznanych przyczyn dzisiaj się nic nie liczy. — i wczoraj się nie liczyło, nic ;]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć