głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika najlepieej

Czy Ty masz pojęcie jak było mi ciężko czy Ty wiesz jak ja się czułam ? Nie oczywiście że nie wiesz bo kiedy tak bardzo Cię potrzebowałam Ty mnie zostawiłeś. A wiesz że pomimo to ja nadal Cię kocham ..  troszkeslonca

troszkeslonca dodano: 11 luty 2011

Czy Ty masz pojęcie jak było mi ciężko czy Ty wiesz jak ja się czułam ? Nie oczywiście że nie wiesz bo kiedy tak bardzo Cię potrzebowałam Ty mnie zostawiłeś. A wiesz że pomimo to ja nadal Cię kocham .. /troszkeslonca

jeśli to prawda  że czkawkę dostaje się wtedy  kiedy ktoś o nas myśli to ostatnio nieuprzejmie siedziałam komuś w głowie. pięciogodzinne czkanie na całą klasą  z pięciominutowymi przerwami co jakiś czas  o czymś świadczy.

definicjamiloscii dodano: 11 luty 2011

jeśli to prawda, że czkawkę dostaje się wtedy, kiedy ktoś o nas myśli to ostatnio nieuprzejmie siedziałam komuś w głowie. pięciogodzinne czkanie na całą klasą, z pięciominutowymi przerwami co jakiś czas, o czymś świadczy.

Mijając zakochane pary przypominaj mi się chwile przeżyte z Tobą. Wszystkie postawione znaki zapytania  skradzione lizaki  serduszka na okładce zeszytu  rozmowy o wszystkim i niczym  często wypowiadane jedno i to samo zdanie. I właśnie w tedy zastanawiam się czy to co było nigdy już nie wróci.  troszkeslonca

troszkeslonca dodano: 11 luty 2011

Mijając zakochane pary przypominaj mi się chwile przeżyte z Tobą. Wszystkie postawione znaki zapytania, skradzione lizaki, serduszka na okładce zeszytu, rozmowy o wszystkim i niczym, często wypowiadane jedno i to samo zdanie. I właśnie w tedy zastanawiam się czy to co było nigdy już nie wróci. /troszkeslonca

Głowa do góry! Popatrz w chmury i nie wierz w te bzdury !  troszkeslonca

troszkeslonca dodano: 11 luty 2011

Głowa do góry! Popatrz w chmury i nie wierz w te bzdury ! /troszkeslonca

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta.  troszkeslonca

troszkeslonca dodano: 11 luty 2011

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta. /troszkeslonca

yhyym i o to chodzi .     teksty troszkeslonca dodał komentarz: yhyym i o to chodzi . ; ) do wpisu 11 luty 2011
kiedy ja płakałam Ty płakałaś ze mną  kocham Cię za Tobą pójdę w ciemno ♥ .       troszkeslonca

troszkeslonca dodano: 11 luty 2011

kiedy ja płakałam Ty płakałaś ze mną, kocham Cię za Tobą pójdę w ciemno ♥ . ; ** /troszkeslonca

mała  głupia dziewczynka która da rade...bo musi !  troszkeslonca

troszkeslonca dodano: 11 luty 2011

mała, głupia dziewczynka która da rade...bo musi ! /troszkeslonca

drwij z niego  z jego uczuć. stań się nieobecną i potraktuj tak  jak dawniej zostałaś potraktowana.

definicjamiloscii dodano: 11 luty 2011

drwij z niego, z jego uczuć. stań się nieobecną i potraktuj tak, jak dawniej zostałaś potraktowana.

mmm.. taak   D teksty troszkeslonca dodał komentarz: mmm.. taak ; D do wpisu 11 luty 2011
nienawidziłam w nim przede wszystkim tego jakim był pozerem. miałam zawsze tylko tą nadzieję  że uczucie o jakim wciąż mnie zapewniał  jednak istnieje  zupełnie prawdziwe. myliłam się. udawał każdą rzecz  bez wyjątku.

definicjamiloscii dodano: 11 luty 2011

nienawidziłam w nim przede wszystkim tego jakim był pozerem. miałam zawsze tylko tą nadzieję, że uczucie o jakim wciąż mnie zapewniał, jednak istnieje, zupełnie prawdziwe. myliłam się. udawał każdą rzecz, bez wyjątku.

planowałam zrobić porządki od podstaw. właśnie wtedy zdałam sobie sprawę  że to fundamenty nawaliły  że to miłość do Ciebie wciąż tu zawadza.

definicjamiloscii dodano: 11 luty 2011

planowałam zrobić porządki od podstaw. właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że to fundamenty nawaliły, że to miłość do Ciebie wciąż tu zawadza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć