głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nadzwyczajniezwyczajna

Potrzebuję znaku  że coś się zmieni  potrzebuję powodu  żeby iść dalej. Potrzebuję wiedzieć  że warto jeszcze o to walczyć.

kolorowaaaaaaa dodano: 18 luty 2012

Potrzebuję znaku, że coś się zmieni, potrzebuję powodu, żeby iść dalej. Potrzebuję wiedzieć, że warto jeszcze o to walczyć.

te teksty  wynikają jedynie z doświadczenia. wczorajszy dzień? mieszam z dzisiejszym  przeszłość łącząc z przyszłością  daje mi dziś  dzisiejszą teraźniejszość  w której każde z Nas  po prostu z czasem  zgubiło ten pierdolony sens bycia. nie wiem kogo

kolorowaaaaaaa dodano: 18 luty 2012

te teksty, wynikają jedynie z doświadczenia. wczorajszy dzień? mieszam z dzisiejszym, przeszłość łącząc z przyszłością, daje mi dziś, dzisiejszą teraźniejszość, w której każde z Nas, po prostu z czasem, zgubiło ten pierdolony sens bycia./nie wiem kogo

to właśnie On jako jedyny  z ruchu moich warg  potrafił wyczytać każde z tych uczuć  nawet ten minimalny ból  perfekcyjnie osłaniany fałszywym uśmiechem  był mu znany. to On  doskonale wiedział  że jedynie swoją obecnością nadaje sens chwilom  że dla mnie jest kimś więcej  kimś kogo darzę coś ponad marne uczucia.

kolorowaaaaaaa dodano: 18 luty 2012

to właśnie On jako jedyny, z ruchu moich warg, potrafił wyczytać każde z tych uczuć, nawet ten minimalny ból, perfekcyjnie osłaniany fałszywym uśmiechem, był mu znany. to On, doskonale wiedział, że jedynie swoją obecnością nadaje sens chwilom, że dla mnie jest kimś więcej, kimś kogo darzę coś ponad marne uczucia.

Wiem  że czasem trudno mnie zrozumieć i łatwiej byłoby przeprogramować mikrofalówkę żeby kosiła trawnik.   D

kolorowaaaaaaa dodano: 18 luty 2012

Wiem, że czasem trudno mnie zrozumieć i łatwiej byłoby przeprogramować mikrofalówkę żeby kosiła trawnik. ; D

szczyt perfekcji ?

kolorowaaaaaaa dodano: 18 luty 2012

szczyt perfekcji ?

niełatwo zapomnieć o przeszłości. teraźniejszość daje nam ostro wpierdol. a na przyszłość musimy zaczekać

kolorowaaaaaaa dodano: 18 luty 2012

niełatwo zapomnieć o przeszłości. teraźniejszość daje nam ostro wpierdol. a na przyszłość musimy zaczekać

 Waćpanie  udamy się na szlugensa?  Wyborny pomysł milordzie   danoone

quanto_mi_importa_di_te dodano: 18 luty 2012

-Waćpanie, udamy się na szlugensa? -Wyborny pomysł milordzie / danoone

nie wiem co Ty kurwa do mnie mówisz  ale jesteś przystojny  więc mów dalej .   danoone

quanto_mi_importa_di_te dodano: 18 luty 2012

nie wiem co Ty kurwa do mnie mówisz, ale jesteś przystojny, więc mów dalej . / danoone

dla mnie zawsze byłaś i będziesz   p     teksty ja_nie_dupek_suko dodał komentarz: dla mnie zawsze byłaś i będziesz ; p ; * do wpisu 18 luty 2012
oj  mała mała     teksty ja_nie_dupek_suko dodał komentarz: oj, mała mała ; * do wpisu 18 luty 2012
skąd taka pewność teksty ja_nie_dupek_suko dodał komentarz: skąd taka pewność do wpisu 18 luty 2012
Byłaś dla mnie najważniejsza  a teraz wszystko skończone tylko że jestem smutny bo to wszystko rani tak mocno nie potrafie mówić o tym słodko ponieważ kochałem.

ja_nie_dupek_suko dodano: 18 luty 2012

Byłaś dla mnie najważniejsza, a teraz wszystko skończone tylko że jestem smutny bo to wszystko rani tak mocno nie potrafie mówić o tym słodko ponieważ kochałem./

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć