głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nadiee8

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. jednym gestem sprawił że go pokochała. bezgranicznie.

ansomia dodano: wczoraj o 22:59

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że go pokochała. bezgranicznie.

co lubię? lubię za dużo wypić lubię męskie torsy i brązowe oczy lubię zapach marihuany i Jacka Danielsa lubię nic nie jeść i pić herbatę bez cukru lubię gryźć wargi z bezsilności lubię rozmazany tusz na policzkach i kupować ciuchy lubię wysokie buty i kuse bluzeczki lubię najki i moje dresy lubię łazić bez celu po parku ze słuchawkami w uszach i czekać na coś co się nigdy nie wydarzy lubię samotność.

ansomia dodano: wczoraj o 22:58

co lubię? lubię za dużo wypić, lubię męskie torsy i brązowe oczy, lubię zapach marihuany i Jacka Danielsa, lubię nic nie jeść i pić herbatę bez cukru, lubię gryźć wargi z bezsilności, lubię rozmazany tusz na policzkach i kupować ciuchy, lubię wysokie buty i kuse bluzeczki, lubię najki i moje dresy, lubię łazić bez celu po parku, ze słuchawkami w uszach i czekać na coś co się nigdy nie wydarzy, lubię samotność.

tak cholernie chciała z nim porozmawiać chociaż wiedziała że może przez to stracić wszystko. było 20 minut po północy. zazwyczaj o tej porze nie spał więc napisała. hej. śpisz? nie odpisał. nie chciała więc żeby wiedział że nadal go kocha i o nim myśli. napisała sorry pomyłka.. .

ansomia dodano: wczoraj o 22:57

tak cholernie chciała z nim porozmawiać, chociaż wiedziała, że może przez to stracić wszystko. było 20 minut po północy. zazwyczaj o tej porze nie spał, więc napisała. "hej. śpisz?" nie odpisał. nie chciała więc, żeby wiedział, że nadal go kocha i o nim myśli. napisała "sorry, pomyłka..".

 odzywał się?  nie.  widziałaś go?  nie.  jesteś smutna?  nie.  jasne.  do czego dążysz?  bo widzisz nienawidzę tego jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz.  nic nie czuję.  oj już przestań. gdybyś nic nie czuła to nie sprawdzałabyś po kryjomu co pięć minut telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły że masz wyjebane i nic cię nie rusza.

ansomia dodano: wczoraj o 22:56

- odzywał się? - nie. - widziałaś go? - nie. - jesteś smutna? - nie. - jasne. - do czego dążysz? - bo widzisz, nienawidzę tego, jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty, zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz. - nic nie czuję. - oj już przestań. gdybyś nic nie czuła, to nie sprawdzałabyś po kryjomu co pięć minut telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły, że masz wyjebane i nic cię nie rusza.

zakochać się napisać odpisać zapisać usunąć mieć wyjebane i od nowa.

ansomia dodano: wczoraj o 22:54

zakochać się, napisać, odpisać, zapisać, usunąć, mieć wyjebane i od nowa.

pozdrawiam wszystkie małolaty robiące się na szmaty.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:53

pozdrawiam wszystkie małolaty robiące się na szmaty.

żyję po to by cię wkurwiać szmato.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:53

żyję po to, by cię wkurwiać szmato.

chciałabym żebyś obudził się w nowy rok totalnie skacowany ze świadomością że za mną tęsknisz że ci mnie brakuje. chciałabym żebyś przyszedł i błagał aby wróciła. chciałabym udawać że wcale nie chcę do ciebie wrócić kręciłabym. chciałabym w końcu zarzucić ci ramiona na szyję i oświadczyć jak zabójczo cię kocham. puste marzenia.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:52

chciałabym, żebyś obudził się w nowy rok totalnie skacowany ze świadomością, że za mną tęsknisz, że ci mnie brakuje. chciałabym, żebyś przyszedł i błagał, aby wróciła. chciałabym udawać, że wcale nie chcę do ciebie wrócić, kręciłabym. chciałabym w końcu zarzucić ci ramiona na szyję i oświadczyć jak zabójczo cię kocham. puste marzenia.

opowiem ci kiedyś jak bardzo cię pragnęłam. jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam cię mieć na własność. jak każde słowo wypowiedziane z twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. jak chciałam być najlepsza doskonale dobra dla ciebie. opowiem ci to wtedy gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w twoją stronę.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:52

opowiem ci kiedyś jak bardzo cię pragnęłam. jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam cię mieć na własność. jak każde słowo wypowiedziane z twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla ciebie. opowiem ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w twoją stronę.

boli tak no ale co zrobisz?

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:51

boli, tak, no ale co zrobisz?

tak jakoś dziwnie chciałam cię.

ansomia dodano: 2 dni temu

tak jakoś dziwnie, chciałam cię.

zrób komuś nadzieję po czym powiedz mu spierdalaj.

ansomia dodano: 2 dni temu

zrób komuś nadzieję, po czym powiedz mu spierdalaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV