głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nadgryziona_x3

 Mała gdybyś tylko wiedziała ilu mężczyzn oddałoby wszystko dla twojego uśmiechu. Gdybyś tylko wiedziała ile kobiet chciałoby być tobą. Gdybyś tylko wiedziała ile w tobie jest siły. Gdybyś tylko wiedziała ile osób zazdrości ci życia. Gdybyś tylko wiedziała jak niesamowicie wartościowym człowiekiem jesteś... Powiedz czy wtedy przestałabyś mu w końcu pozwalać na to by traktował cię jak zwykłą ścierkę do podłogi którą można użyć gdy w życiu się nabrudzi a później rzucić w kąt?

zdezelowana dodano: wczoraj o 06:30

"Mała, gdybyś tylko wiedziała, ilu mężczyzn oddałoby wszystko dla twojego uśmiechu. Gdybyś tylko wiedziała, ile kobiet chciałoby być tobą. Gdybyś tylko wiedziała, ile w tobie jest siły. Gdybyś tylko wiedziała, ile osób zazdrości ci życia. Gdybyś tylko wiedziała, jak niesamowicie wartościowym człowiekiem jesteś... Powiedz, czy wtedy przestałabyś mu w końcu pozwalać na to, by traktował cię jak zwykłą ścierkę do podłogi, którą można użyć, gdy w życiu się nabrudzi, a później rzucić w kąt?"

Jeszcze Twój głos usłyszeć chcę. Zapachem się zaciągnąć pojąć Cię raz na zawsze wszystkimi zmysłami. I nigdy nie zrozumieć i ciągle na nowo dochodzić prawdy pocałunkami. ♥  H.Poświatowska

suddenly_122 dodano: przedwczoraj o 19:13

Jeszcze Twój głos usłyszeć chcę. Zapachem się zaciągnąć,pojąć Cię raz na zawsze wszystkimi zmysłami. I nigdy nie zrozumieć i ciągle na nowo dochodzić prawdy pocałunkami. ♥ // H.Poświatowska

Jeśli nie przyjdziesz świat będzie uboższy o tę trochę miłości...  H.Poświatowska

suddenly_122 dodano: przedwczoraj o 19:12

Jeśli nie przyjdziesz świat będzie uboższy o tę trochę miłości... // H.Poświatowska

Jeśli mnie pytasz co złego jest w miłości to ci powiem  boję się że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu bez której nie będę mógł oddychać.

zdezelowana dodano: 2 dni temu

Jeśli mnie pytasz, co złego jest w miłości, to ci powiem - boję się, że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu, bez której nie będę mógł oddychać.

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania ujrzałam w końcu te dłonie usta i oczy które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem że to Ty.

zdezelowana dodano: 2 dni temu

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania, ujrzałam w końcu te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem, że to Ty.

“  Unikasz mnie od jakichś 8 lat.  Tak zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji.  Ty i te Twoje epitety.   Nie remontuje się domu koparką . Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki.  Chcę tylko iść na kawę.  Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1 3 tak dojrzała i intensywna jak teraz.  Każdy jest na coś uczulony od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

zdezelowana dodano: 2 dni temu

“ - Unikasz mnie od jakichś 8 lat. - Tak, zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji. - Ty i te Twoje epitety. - "Nie remontuje się domu koparką". Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie, spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki. - Chcę tylko iść na kawę. - Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1/3 tak dojrzała i intensywna jak teraz. Każdy jest na coś uczulony, od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

Mam tysiące myśli w głowie a więcej niż połowa jest o Tobie.

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Mam tysiące myśli w głowie,a więcej niż połowa jest o Tobie.

W niedoskonałe dni doskonale że jesteś. ♥

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

W niedoskonałe dni,doskonale,że jesteś. ♥

Pojawiłeś się przypadkiem. Tylko przypadkiem nie odchodź.

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Pojawiłeś się przypadkiem. Tylko przypadkiem nie odchodź.

Są dni które nabierają sensu dopiero wieczorem.  Krzysztof Sczyciński

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Są dni,które nabierają sensu dopiero wieczorem. // Krzysztof Sczyciński

Związek zaczyna się od wspólnego pójścia po bułki i leżenia na kanapie. Od myślenia że na niczym Ci nie zależy oprócz niej. Od powrotu do domu z uczuciem tęsknoty i zdania Brak mi Twojej dłoni w moich rękach. ♥

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Związek zaczyna się od wspólnego pójścia po bułki i leżenia na kanapie. Od myślenia,że na niczym Ci nie zależy oprócz niej. Od powrotu do domu z uczuciem tęsknoty i zdania "Brak mi Twojej dłoni w moich rękach." ♥

Tak bardzo chciałam obok być nie myśląc ile to kosztuje.

suddenly_122 dodano: 2 dni temu

Tak bardzo chciałam obok być,nie myśląc,ile to kosztuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV