 |
|
i w końcu doczekałam faceta , który mimo moich masakrycznie rozwalonych włosów, bez makijazu , powtarza , że jestem piękna i tylko jego.
|
|
 |
|
jesteś tak blisko, ja wciąż czuje niedosyt. gdy patrze w Twoje oczy to dobrze wiem ze mam szczęście, kocham Cię za to ze po prostu ze mną jesteś.
|
|
 |
|
a za Niego oddam wszystko co mam,
prócz siebie - bo to już Jego własność
|
|
 |
|
on - moje serce, moje myśli, moje słoneczko, moje serduszko, moje uczucia,
moje marzenia, moje sny, moja gwiazdka, moje ciało, moja dusza, mój skarb, mój.
|
|
 |
|
przeżyjmy więcej, nie jesteśmy przecież rodzeństwem.
Twoje oczy krzyczą seksem, gryzą mnie jak szerszeń.
|
|
 |
|
możemy gadać do rana i rozumiesz mnie bezsprzecznie i jemy wspólne śniadania i należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania i czujemy się bezpiecznie, jakby cały świat był dla Nas ♥
|
|
 |
|
Zawsze trzeba pamiętać kto był, gdy nikogo nie było.
|
|
 |
|
-jak wyglądam? -no wiesz jak mówią, gówna pudrem nie przykryjesz.
|
|
 |
|
W wakacjach najgorsze jest to , że poznajemy ludzi , których możemy już nigdy więcej nie spotkać
|
|
 |
|
bo mówiąc 'dałam' nie mam na myśli jakże modnego stwierdzenia 'dałam dupy. dałam mu o wiele więcej -bo uśmiech każdego, nawet najbardziej ponurego dnia. bo łzy - zarówno to szczęścia jak i radości. bo ból. bo serce, które tak mocno kochało. bo dotyk ciepłych dłoni. bo radość, i ogromną cząstkę siebie. / veriolla
|
|
 |
|
lubiłam gdy mówiłeś , że cieszysz się , że mnie masz. / veriolla
|
|
 |
|
Bo kobiety nigdy nie są pewne czy przestały kochać. Mogą umawiać się z innymi, pozwalać im na dotyk i pocałunki. Mogą sprawiać wrażenie zakochanych wariatek, które gubią wszystko w szale miłości. Mogą płakać ze szczęścia i organizować romanyczne spotkania. I to nie ich wina, że potem wszystko to puszczają z dymem, bo ich dawny kochanek się odezwał. Nie karćcie ich więc... One są tylko kobietami.
|
|
|
|