głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu

Teksty znajomych użytkownika myywish

Przykro mi. Szłam samotnie tak długo że Twoje towarzystwo jest teraz niepotrzebne. Odzwyczaiłam się od Twojego dotyku tak bardzo że każde muśnięcie powoduję odciski na moim ciele. Nie było Cię kiedy upadałam więc pozwól że sama też się podniosę. esperer

fcuk dodano: 1 tydzień temu

Przykro mi. Szłam samotnie tak długo, że Twoje towarzystwo jest teraz niepotrzebne. Odzwyczaiłam się od Twojego dotyku tak bardzo, że każde muśnięcie powoduję odciski na moim ciele. Nie było Cię, kiedy upadałam, więc pozwól, że sama też się podniosę./esperer

Nie mogę sobie dać rady. Ciągnie mnie. Tak jakby mnie coś omijało. Chwytam muszę mieć – i znowu nic. I znów sięgam po coś nowego. Wiem z góry że skończy się tak samo ale nie mogę się opanować. Chwyta mnie rzuca w coś wypełnia mnie na chwilę i znów odrzuca i pozostawia pustą jak głód i znów powraca.

fcuk dodano: 14 września 2014

Nie mogę sobie dać rady. Ciągnie mnie. Tak jakby mnie coś omijało. Chwytam, muszę mieć – i znowu nic. I znów sięgam po coś nowego. Wiem z góry, że skończy się tak samo, ale nie mogę się opanować. Chwyta mnie, rzuca w coś, wypełnia mnie na chwilę i znów odrzuca, i pozostawia pustą jak głód, i znów powraca.

Nie naprawiaj życia innym dorosłym. Zajmij się swoim. — Beata Pawlikowska

fcuk dodano: 3 września 2014

Nie naprawiaj życia innym dorosłym. Zajmij się swoim. — Beata Pawlikowska

 Pamiętam tylko że zobaczyłam go i wiedziałam że to musi być on więc podeszłam i powiedziałam do niego: 'Chodź'.  I on poszedł i został ze mną ... .  ... wszystko było wspaniale bo przecież u każdego 'wspaniale' wygląda mniej więcej tak samo.  ... A potem wszystko zaczęło się pieprzyć co jest dużo ciekawsze bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej.

fcuk dodano: 3 września 2014

"Pamiętam tylko, że zobaczyłam go i wiedziałam, że to musi być on, więc podeszłam i powiedziałam do niego: 'Chodź'. I on poszedł, i został ze mną (...). (...) wszystko było wspaniale, bo przecież u każdego 'wspaniale' wygląda mniej więcej tak samo. (...) A potem wszystko zaczęło się pieprzyć, co jest dużo ciekawsze, bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej."

Wyjdź z domu to co że pada deszcz. Śmiej się to co że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką dla której łzy były powodem do dumy a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się bądź.

fcuk dodano: 27 sierpnia 2014

Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.

Podobno czasem warto zacząć wszystko od nowa. Przewrócić świat do góry nogami zaryzykować zawalczyć i postawić wszystko na jedną kartę. Życie to gra którą można wygrać...trzeba mieć tylko dobrą strategie i się nie poddawać.

fcuk dodano: 27 sierpnia 2014

Podobno czasem warto zacząć wszystko od nowa. Przewrócić świat do góry nogami, zaryzykować, zawalczyć i postawić wszystko na jedną kartę. Życie to gra, którą można wygrać...trzeba mieć tylko dobrą strategie i się nie poddawać.

Wódka gin rum tequila burbon scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie że chcę tylko jednego ale wiem że to nieprawda. Chcę kurwa pięćdziesiąt.

cukierowaa dodano: 25 sierpnia 2014

Wódka, gin, rum, tequila, burbon, scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie, że chcę tylko jednego, ale wiem, że to nieprawda. Chcę kurwa pięćdziesiąt.

 Codziennie zakładam tą samą sukienkę z własnej skóry. Codziennie do głowy wsypuję zawartość mojej torby i połowę świata. Co pięć dni w skupieniu strzygę jeden milimetr moich włosów żeby nikt nie zorientował się że z każdym dniem jestem Kimś Innym... Generalnie jestem silna tylko czasem odcinam sobie dłonie.

fcuk dodano: 24 sierpnia 2014

"Codziennie zakładam tą samą sukienkę z własnej skóry. Codziennie do głowy wsypuję zawartość mojej torby i połowę świata. Co pięć dni w skupieniu strzygę jeden milimetr moich włosów, żeby nikt nie zorientował się, że z każdym dniem jestem Kimś Innym... Generalnie jestem silna, tylko czasem odcinam sobie dłonie."

 Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam czy bez niego potrafimy rozmawiać.

fcuk dodano: 19 sierpnia 2014

"Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam, czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam, czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam, czy bez niego potrafimy rozmawiać."

Potrafię wybaczyć błąd jeśli Ty potrafisz się do niego przyznać. 59sekund

fcuk dodano: 12 sierpnia 2014

Potrafię wybaczyć błąd jeśli Ty potrafisz się do niego przyznać./ 59sekund

To było za ładne za spokojne za zwykłe żeby przetrwało rozumiesz? To nie mogło istnieć na dłużej nie mogło przetrwać. Żadne ze słów które planowaliśmy nie miało prawa się ziścić  i dlatego uciekłam. Wszyscy to tak nazywają. Ale ja tak nie mogłam wiesz? Nie mogłam dłużej siedzieć z nim na tarasie omawiać czytanych książek pić kawy i planować przyszłości z takimi detalami jak dog argentyński biegający po trawniku czy rodzaje kwiatów które posadzimy w naszym ogrodzie. Nie mogłam znieść delikatności z jaką mnie traktował i własnej pruderyjności. Nienawidziłam naszego seksu naszych nocy kiedy traktował mnie jak własną panią zbyt godną by odwdzięczyła mu się cholernym fellatio. Chciałam czasem po prostu być głupia i łatwa jak by to określił. Chciałam żeby pozwolił mi choć raz naprawdę szczerze się uśmiechnąć kiedy zrobił coś durnego bardziej brutalnego. Żeby nie przepraszał wtedy... żeby zrobił coś bym potrafiła go kochać  chimica

fcuk dodano: 12 sierpnia 2014

To było za ładne, za spokojne, za zwykłe, żeby przetrwało, rozumiesz? To nie mogło istnieć na dłużej, nie mogło przetrwać. Żadne ze słów, które planowaliśmy nie miało prawa się ziścić - i dlatego uciekłam. Wszyscy to tak nazywają. Ale ja tak nie mogłam, wiesz? Nie mogłam dłużej siedzieć z nim na tarasie, omawiać czytanych książek, pić kawy i planować przyszłości z takimi detalami jak dog argentyński biegający po trawniku czy rodzaje kwiatów, które posadzimy w naszym ogrodzie. Nie mogłam znieść delikatności, z jaką mnie traktował i własnej pruderyjności. Nienawidziłam naszego seksu, naszych nocy, kiedy traktował mnie jak własną panią, zbyt godną by odwdzięczyła mu się cholernym fellatio. Chciałam czasem po prostu być głupia i łatwa, jak by to określił. Chciałam, żeby pozwolił mi choć raz naprawdę szczerze się uśmiechnąć, kiedy zrobił coś durnego, bardziej brutalnego. Żeby nie przepraszał wtedy... żeby zrobił coś, bym potrafiła go kochać ~ chimica

Zawsze znajdzie się ktoś kto zepsuje Ci dzień a czasem całe życie.

fcuk dodano: 8 sierpnia 2014

Zawsze znajdzie się ktoś, kto zepsuje Ci dzień, a czasem całe życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl