głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu

Teksty znajomych użytkownika myywish

Wyjdź z domu to co że pada deszcz. Śmiej się to co że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką dla której łzy były powodem do dumy a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się bądź.

fcuk dodano: 5 dni temu

Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.

Podobno czasem warto zacząć wszystko od nowa. Przewrócić świat do góry nogami zaryzykować zawalczyć i postawić wszystko na jedną kartę. Życie to gra którą można wygrać...trzeba mieć tylko dobrą strategie i się nie poddawać.

fcuk dodano: 5 dni temu

Podobno czasem warto zacząć wszystko od nowa. Przewrócić świat do góry nogami, zaryzykować, zawalczyć i postawić wszystko na jedną kartę. Życie to gra, którą można wygrać...trzeba mieć tylko dobrą strategie i się nie poddawać.

Wódka gin rum tequila burbon scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie że chcę tylko jednego ale wiem że to nieprawda. Chcę kurwa pięćdziesiąt.

cukierowaa dodano: 1 tydzień temu

Wódka, gin, rum, tequila, burbon, scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie, że chcę tylko jednego, ale wiem, że to nieprawda. Chcę kurwa pięćdziesiąt.

 Codziennie zakładam tą samą sukienkę z własnej skóry. Codziennie do głowy wsypuję zawartość mojej torby i połowę świata. Co pięć dni w skupieniu strzygę jeden milimetr moich włosów żeby nikt nie zorientował się że z każdym dniem jestem Kimś Innym... Generalnie jestem silna tylko czasem odcinam sobie dłonie.

fcuk dodano: 1 tydzień temu

"Codziennie zakładam tą samą sukienkę z własnej skóry. Codziennie do głowy wsypuję zawartość mojej torby i połowę świata. Co pięć dni w skupieniu strzygę jeden milimetr moich włosów, żeby nikt nie zorientował się, że z każdym dniem jestem Kimś Innym... Generalnie jestem silna, tylko czasem odcinam sobie dłonie."

 Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam czy bez niego potrafimy rozmawiać.

fcuk dodano: 1 tydzień temu

"Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam, czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam, czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam, czy bez niego potrafimy rozmawiać."

Potrafię wybaczyć błąd jeśli Ty potrafisz się do niego przyznać. 59sekund

fcuk dodano: 12 sierpnia 2014

Potrafię wybaczyć błąd jeśli Ty potrafisz się do niego przyznać./ 59sekund

To było za ładne za spokojne za zwykłe żeby przetrwało rozumiesz? To nie mogło istnieć na dłużej nie mogło przetrwać. Żadne ze słów które planowaliśmy nie miało prawa się ziścić  i dlatego uciekłam. Wszyscy to tak nazywają. Ale ja tak nie mogłam wiesz? Nie mogłam dłużej siedzieć z nim na tarasie omawiać czytanych książek pić kawy i planować przyszłości z takimi detalami jak dog argentyński biegający po trawniku czy rodzaje kwiatów które posadzimy w naszym ogrodzie. Nie mogłam znieść delikatności z jaką mnie traktował i własnej pruderyjności. Nienawidziłam naszego seksu naszych nocy kiedy traktował mnie jak własną panią zbyt godną by odwdzięczyła mu się cholernym fellatio. Chciałam czasem po prostu być głupia i łatwa jak by to określił. Chciałam żeby pozwolił mi choć raz naprawdę szczerze się uśmiechnąć kiedy zrobił coś durnego bardziej brutalnego. Żeby nie przepraszał wtedy... żeby zrobił coś bym potrafiła go kochać  chimica

fcuk dodano: 12 sierpnia 2014

To było za ładne, za spokojne, za zwykłe, żeby przetrwało, rozumiesz? To nie mogło istnieć na dłużej, nie mogło przetrwać. Żadne ze słów, które planowaliśmy nie miało prawa się ziścić - i dlatego uciekłam. Wszyscy to tak nazywają. Ale ja tak nie mogłam, wiesz? Nie mogłam dłużej siedzieć z nim na tarasie, omawiać czytanych książek, pić kawy i planować przyszłości z takimi detalami jak dog argentyński biegający po trawniku czy rodzaje kwiatów, które posadzimy w naszym ogrodzie. Nie mogłam znieść delikatności, z jaką mnie traktował i własnej pruderyjności. Nienawidziłam naszego seksu, naszych nocy, kiedy traktował mnie jak własną panią, zbyt godną by odwdzięczyła mu się cholernym fellatio. Chciałam czasem po prostu być głupia i łatwa, jak by to określił. Chciałam, żeby pozwolił mi choć raz naprawdę szczerze się uśmiechnąć, kiedy zrobił coś durnego, bardziej brutalnego. Żeby nie przepraszał wtedy... żeby zrobił coś, bym potrafiła go kochać ~ chimica

Zawsze znajdzie się ktoś kto zepsuje Ci dzień a czasem całe życie.

fcuk dodano: 8 sierpnia 2014

Zawsze znajdzie się ktoś, kto zepsuje Ci dzień, a czasem całe życie.

mówisz że ludzie sie zmieniają i nie będą już tacy jak kiedyś że Ty nie będziesz już taki jak kiedyś i że nic nie będzie już takie jak kiedyś że nie ma co patrzeć w przeszłość i tęsknić za czymś co było bo już nie wróci.. emilsoon

fcuk dodano: 21 lipca 2014

mówisz, że ludzie sie zmieniają i nie będą już tacy jak kiedyś, że Ty nie będziesz już taki jak kiedyś, i że nic nie będzie już takie jak kiedyś, że nie ma co patrzeć w przeszłość i tęsknić, za czymś co było, bo już nie wróci../emilsoon

Nie będziemy jak reszta. My damy radę bo oni nie walczyli oni się poddali ale my nie. Wierzę w nas wierzę w Ciebie...

fcuk dodano: 15 lipca 2014

Nie będziemy jak reszta. My damy radę, bo oni nie walczyli, oni się poddali, ale my nie. Wierzę w nas, wierzę w Ciebie...

a to co nie pozwala mi zasnać to te tysiace możliwości jakie miałam a których już nigdy wiecej nie będę mieć.

abstracion dodano: 13 lipca 2014

a to co nie pozwala mi zasnać to te tysiace możliwości jakie miałam, a których już nigdy wiecej nie będę mieć.

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiadomosci do Ciebie jest w moim notatniku ktorych nigdy nie wysle ani nie przeczytam bo albo uwazam je za niestosowne albo sa obnazone wstydem albo zwyczajnie boje wypowiedziec je na glos.

abstracion dodano: 13 lipca 2014

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiadomosci do Ciebie jest w moim notatniku, ktorych nigdy nie wysle, ani nie przeczytam bo albo uwazam je za niestosowne, albo sa obnazone wstydem albo zwyczajnie boje wypowiedziec je na glos.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl