głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu

Teksty znajomych użytkownika myywish

umarłam razem z nim. bo zabrał ze sobą moje serce które dałam mu do wiecznego depozytu. a bez serca nie da sie żyć czyż nie?

abstracion dodano: 6 dni temu

umarłam razem z nim. bo zabrał ze sobą moje serce, które dałam mu do wiecznego depozytu. a bez serca nie da sie żyć, czyż nie?

a pózniej pamiętam tylko mroźny powiew wiatru przemykające pod jasną osłoną księżyca drzewa ich szum i pisk opon. a pózniej pamietam tylko ból nie fizyczny. on był jak główka od pineski chociaż bolało mnie całe ciało. wtedy zrozumiałam ze moje serce jest większe niz ja sama. ze jego ból potrafi zagłuszyć wszystko. nawet połamane kości. ból straty zabija tak samo jak wypadek osobę stracona.

abstracion dodano: 6 dni temu

a pózniej pamiętam tylko mroźny powiew wiatru, przemykające pod jasną osłoną księżyca drzewa, ich szum i pisk opon. a pózniej pamietam tylko ból, nie fizyczny. on był jak główka od pineski, chociaż bolało mnie całe ciało. wtedy zrozumiałam, ze moje serce jest większe niz ja sama. ze jego ból potrafi zagłuszyć wszystko. nawet połamane kości. ból straty, zabija tak samo, jak wypadek osobę stracona.

lotnisko widziało wiecej prawdziwych pocałunków niż ołtarz.

abstracion dodano: 6 dni temu

lotnisko widziało wiecej prawdziwych pocałunków niż ołtarz.

też jesteś zdania że 'my' jesteśmy idealni tylko w teorii?

abstracion dodano: 6 dni temu

też jesteś zdania, że 'my' jesteśmy idealni tylko w teorii?

Przykro mi. Szłam samotnie tak długo że Twoje towarzystwo jest teraz niepotrzebne. Odzwyczaiłam się od Twojego dotyku tak bardzo że każde muśnięcie powoduję odciski na moim ciele. Nie było Cię kiedy upadałam więc pozwól że sama też się podniosę. esperer

fcuk dodano: 2 tygodnie temu

Przykro mi. Szłam samotnie tak długo, że Twoje towarzystwo jest teraz niepotrzebne. Odzwyczaiłam się od Twojego dotyku tak bardzo, że każde muśnięcie powoduję odciski na moim ciele. Nie było Cię, kiedy upadałam, więc pozwól, że sama też się podniosę./esperer

Nie mogę sobie dać rady. Ciągnie mnie. Tak jakby mnie coś omijało. Chwytam muszę mieć – i znowu nic. I znów sięgam po coś nowego. Wiem z góry że skończy się tak samo ale nie mogę się opanować. Chwyta mnie rzuca w coś wypełnia mnie na chwilę i znów odrzuca i pozostawia pustą jak głód i znów powraca.

fcuk dodano: 14 września 2014

Nie mogę sobie dać rady. Ciągnie mnie. Tak jakby mnie coś omijało. Chwytam, muszę mieć – i znowu nic. I znów sięgam po coś nowego. Wiem z góry, że skończy się tak samo, ale nie mogę się opanować. Chwyta mnie, rzuca w coś, wypełnia mnie na chwilę i znów odrzuca, i pozostawia pustą jak głód, i znów powraca.

Nie naprawiaj życia innym dorosłym. Zajmij się swoim. — Beata Pawlikowska

fcuk dodano: 3 września 2014

Nie naprawiaj życia innym dorosłym. Zajmij się swoim. — Beata Pawlikowska

 Pamiętam tylko że zobaczyłam go i wiedziałam że to musi być on więc podeszłam i powiedziałam do niego: 'Chodź'.  I on poszedł i został ze mną ... .  ... wszystko było wspaniale bo przecież u każdego 'wspaniale' wygląda mniej więcej tak samo.  ... A potem wszystko zaczęło się pieprzyć co jest dużo ciekawsze bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej.

fcuk dodano: 3 września 2014

"Pamiętam tylko, że zobaczyłam go i wiedziałam, że to musi być on, więc podeszłam i powiedziałam do niego: 'Chodź'. I on poszedł, i został ze mną (...). (...) wszystko było wspaniale, bo przecież u każdego 'wspaniale' wygląda mniej więcej tak samo. (...) A potem wszystko zaczęło się pieprzyć, co jest dużo ciekawsze, bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej."

Wyjdź z domu to co że pada deszcz. Śmiej się to co że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką dla której łzy były powodem do dumy a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się bądź.

fcuk dodano: 27 sierpnia 2014

Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.

Podobno czasem warto zacząć wszystko od nowa. Przewrócić świat do góry nogami zaryzykować zawalczyć i postawić wszystko na jedną kartę. Życie to gra którą można wygrać...trzeba mieć tylko dobrą strategie i się nie poddawać.

fcuk dodano: 27 sierpnia 2014

Podobno czasem warto zacząć wszystko od nowa. Przewrócić świat do góry nogami, zaryzykować, zawalczyć i postawić wszystko na jedną kartę. Życie to gra, którą można wygrać...trzeba mieć tylko dobrą strategie i się nie poddawać.

Wódka gin rum tequila burbon scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie że chcę tylko jednego ale wiem że to nieprawda. Chcę kurwa pięćdziesiąt.

cukierowaa dodano: 25 sierpnia 2014

Wódka, gin, rum, tequila, burbon, scotch. Wszystko jedno. Po prostu dajcie mi drinka. Dobrego mocnego alkoholowego drinka. Mówię sobie, że chcę tylko jednego, ale wiem, że to nieprawda. Chcę kurwa pięćdziesiąt.

 Codziennie zakładam tą samą sukienkę z własnej skóry. Codziennie do głowy wsypuję zawartość mojej torby i połowę świata. Co pięć dni w skupieniu strzygę jeden milimetr moich włosów żeby nikt nie zorientował się że z każdym dniem jestem Kimś Innym... Generalnie jestem silna tylko czasem odcinam sobie dłonie.

fcuk dodano: 24 sierpnia 2014

"Codziennie zakładam tą samą sukienkę z własnej skóry. Codziennie do głowy wsypuję zawartość mojej torby i połowę świata. Co pięć dni w skupieniu strzygę jeden milimetr moich włosów, żeby nikt nie zorientował się, że z każdym dniem jestem Kimś Innym... Generalnie jestem silna, tylko czasem odcinam sobie dłonie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl