głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myywish

Bez względu na to ile to potrwa w końcu zawsze nadchodzi dzień w którym uświadamiasz sobie że było warto. Wystarczy pozwolić odejść temu co cię niszczy i żyć dalej. Tylko tyle.

fcuk dodano: 3 dni temu

Bez względu na to, ile to potrwa w końcu zawsze nadchodzi dzień, w którym uświadamiasz sobie, że było warto. Wystarczy pozwolić odejść temu, co cię niszczy i żyć dalej. Tylko tyle.

„Bądź co bądź zmiany wymagają czasu ale czas to wszystko czego potrzebujesz.”

fcuk dodano: 3 dni temu

„Bądź co bądź zmiany wymagają czasu, ale czas to wszystko czego potrzebujesz.”

Nie mylić miłości z zakochaniem. Zakochanie to jest reakcja fizjologiczna jak erekcja. To się po prostu zdarza czasem samo z siebie. … A miłość to nie jest uczucie to postawa względem drugiego człowieka i seria decyzji jakie się podejmuje. Miłości się nie czuje tylko się nią żyje. Kocham swoją żonę bo kiedyś tak zdecydowałem: „Będę kochał właśnie ciebie”.

fcuk dodano: 3 dni temu

Nie mylić miłości z zakochaniem. Zakochanie to jest reakcja fizjologiczna, jak erekcja. To się po prostu zdarza, czasem samo z siebie. (…) A miłość to nie jest uczucie, to postawa względem drugiego człowieka i seria decyzji, jakie się podejmuje. Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje. Kocham swoją żonę, bo kiedyś tak zdecydowałem: „Będę kochał właśnie ciebie”.

 Czasem wydawało jej się takie dziwne  i takie niestosowne  że można z kimś być tak blisko spać z tą osobą budzić się przy niej robić razem przeróżne rzeczy natury osobistej a potem nagle nie znać nawet jej numeru telefonu nie wiedzieć gdzie mieszka i pracuje co robiła dziś tydzień temu i w zeszłym roku.

fcuk dodano: 1 tydzień temu

"Czasem wydawało jej się takie dziwne - i takie niestosowne - że można z kimś być tak blisko, spać z tą osobą, budzić się przy niej, robić razem przeróżne rzeczy natury osobistej, a potem nagle nie znać nawet jej numeru telefonu, nie wiedzieć, gdzie mieszka i pracuje, co robiła dziś, tydzień temu i w zeszłym roku."

 Nigdy nie żebraj o miłość. Nie warto. Nie trzymaj nikogo na siłę. Jesteś wart o wiele więcej niż Ci się wydaje. Nie zawracaj sobie głowy kimś kto już dawno zgłuszył swoje uczucie do Ciebie. Pamiętaj jeśli to nie szalona namiętna niezwykła miłość to szkoda na to czasu. Zbyt wiele jest w życiu rzeczy byle jakich by miłość miała też taką być. Miłość nie może być delikatna. Kocha się zawsze na sto procent. Czas weryfikuje zawsze wszystko. Bez wyjątku. Zwłaszcza Miłość.

fcuk dodano: 2 tygodnie temu

"Nigdy nie żebraj o miłość. Nie warto. Nie trzymaj nikogo na siłę. Jesteś wart o wiele więcej niż Ci się wydaje. Nie zawracaj sobie głowy kimś kto już dawno zgłuszył swoje uczucie do Ciebie. Pamiętaj, jeśli to nie szalona, namiętna, niezwykła miłość, to szkoda na to czasu. Zbyt wiele jest w życiu rzeczy byle jakich, by miłość miała też taką być. Miłość nie może być delikatna. Kocha się zawsze na sto procent. Czas weryfikuje zawsze wszystko. Bez wyjątku. Zwłaszcza Miłość."

 I pamiętaj że bez walki bólu i cierpienia poświęcenia zaciśnięcia zębów potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz że to co dziś wygląda jak poświęcenie się okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz.

fcuk dodano: 10 lipca 2016

"I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz."

 Teraz nie wierzysz w miłość. Ale spotkasz kogoś przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi.  Miłość mieszka tuż za rogiem.

fcuk dodano: 1 lipca 2016

"Teraz nie wierzysz w miłość. Ale spotkasz kogoś, przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi. - Miłość mieszka tuż za rogiem."

Nie płacz jeżeli dał Ci odejść. Gdyby był Ciebie wart  nigdy by na to nie pozwolił. Ciesz się bo jeżeli on Cię nie zatrzymał to stworzył miejsce dla kogoś kto to kiedyś na pewno to zrobi.

fcuk dodano: 26 czerwca 2016

Nie płacz jeżeli dał Ci odejść. Gdyby był Ciebie wart - nigdy by na to nie pozwolił. Ciesz się, bo jeżeli on Cię nie zatrzymał, to stworzył miejsce dla kogoś, kto to kiedyś na pewno to zrobi.

życie to dla mnie seria podejmowanych działań obarczonych ryzykiem. Jeśli ich nie podejmujesz to oddychasz jesz i czasem śmiejesz się z memów ale jesteś pusty w środku. Nie żyjesz. Po prostu egzystujesz. Dlatego moim zadaniem jest podejmowanie jak najbardziej efektywnych działań zmierzających do celu nastawienie się na łapanie szans i bycie wystarczająco silnym i zdeterminowanym żeby ich nie puścić jeśli znajdą się w moim zasięgu.

fcuk dodano: 23 czerwca 2016

życie to dla mnie seria podejmowanych działań obarczonych ryzykiem. Jeśli ich nie podejmujesz, to oddychasz, jesz i czasem śmiejesz się z memów, ale jesteś pusty w środku. Nie żyjesz. Po prostu egzystujesz. Dlatego moim zadaniem jest podejmowanie, jak najbardziej efektywnych działań zmierzających do celu, nastawienie się na łapanie szans i bycie wystarczająco silnym i zdeterminowanym, żeby ich nie puścić jeśli znajdą się w moim zasięgu.

 Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca bez względu na to co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać dojrzeć do niej dojrzeć do tej miłości.

fcuk dodano: 23 czerwca 2016

"Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać, dojrzeć do niej, dojrzeć do tej miłości."

 Warto otaczać się ludźmi którzy marzą tworzą wierzą i myślą ale przede wszystkim warto otaczać się tymi którzy widzą w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

fcuk dodano: 17 czerwca 2016

"Warto otaczać się ludźmi, którzy marzą, tworzą, wierzą i myślą, ale przede wszystkim warto otaczać się tymi, którzy widzą w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz."

za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz że straciłaś wszystko ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości. esperer

fcuk dodano: 16 czerwca 2016

za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV