głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myywish

Nie płacz jeżeli dał Ci odejść. Gdyby był Ciebie wart  nigdy by na to nie pozwolił. Ciesz się bo jeżeli on Cię nie zatrzymał to stworzył miejsce dla kogoś kto to kiedyś na pewno to zrobi.

fcuk dodano: przedwczoraj o 00:02

Nie płacz jeżeli dał Ci odejść. Gdyby był Ciebie wart - nigdy by na to nie pozwolił. Ciesz się, bo jeżeli on Cię nie zatrzymał, to stworzył miejsce dla kogoś, kto to kiedyś na pewno to zrobi.

życie to dla mnie seria podejmowanych działań obarczonych ryzykiem. Jeśli ich nie podejmujesz to oddychasz jesz i czasem śmiejesz się z memów ale jesteś pusty w środku. Nie żyjesz. Po prostu egzystujesz. Dlatego moim zadaniem jest podejmowanie jak najbardziej efektywnych działań zmierzających do celu nastawienie się na łapanie szans i bycie wystarczająco silnym i zdeterminowanym żeby ich nie puścić jeśli znajdą się w moim zasięgu.

fcuk dodano: 4 dni temu

życie to dla mnie seria podejmowanych działań obarczonych ryzykiem. Jeśli ich nie podejmujesz, to oddychasz, jesz i czasem śmiejesz się z memów, ale jesteś pusty w środku. Nie żyjesz. Po prostu egzystujesz. Dlatego moim zadaniem jest podejmowanie, jak najbardziej efektywnych działań zmierzających do celu, nastawienie się na łapanie szans i bycie wystarczająco silnym i zdeterminowanym, żeby ich nie puścić jeśli znajdą się w moim zasięgu.

 Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca bez względu na to co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać dojrzeć do niej dojrzeć do tej miłości.

fcuk dodano: 4 dni temu

"Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać, dojrzeć do niej, dojrzeć do tej miłości."

 Warto otaczać się ludźmi którzy marzą tworzą wierzą i myślą ale przede wszystkim warto otaczać się tymi którzy widzą w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

fcuk dodano: 1 tydzień temu

"Warto otaczać się ludźmi, którzy marzą, tworzą, wierzą i myślą, ale przede wszystkim warto otaczać się tymi, którzy widzą w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz."

za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz że straciłaś wszystko ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości. esperer

fcuk dodano: 1 tydzień temu

za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości./esperer

dzis mam wszystko mogę wszystko a żyję tylko zemstą

fcuk dodano: 1 tydzień temu

dzis mam wszystko, mogę wszystko a żyję tylko zemstą///

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia nie stój obok nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie bez Twojego śmiechu humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

fcuk dodano: 5 czerwca 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy siedem a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję staniesz i zrozumiesz że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować  wstydem jest w ogóle nie spróbować.

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować - wstydem jest w ogóle nie spróbować."

 Nie On mnie nie oszukał. Oszukać mogą nas w sklepie. On mnie zawiódł. Zwyczajnie zawiódł.

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Nie, On mnie nie oszukał. Oszukać mogą nas w sklepie. On mnie zawiódł. Zwyczajnie zawiódł."

 Wszystkie dobre wierne szanujące się Kobiety zasługują na kogoś kto nazwie Je skarbem kogoś kto będzie całował zatrzyma nie pozwoli odejść nie będzie oszukiwał przytuli do męskiej piersi zawsze wesprze i otrze łzy kiedy się pojawią. Każda dobra Kobieta zasługuje na kogoś kto nie da jej powodów do zazdrości ale sprawi że to inne kobiety będą zazdrościć Jej. Każda dobra wierna szanująca się Kobieta zasługuje na kogoś kto nie będzie bał pokazać swoim kolegom że to właśnie Ona jest Tą którą kocha Tą dla której jest w stanie zrobić wszystko.

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Wszystkie dobre, wierne, szanujące się Kobiety zasługują na kogoś, kto nazwie Je skarbem, kogoś kto będzie całował, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie oszukiwał, przytuli do męskiej piersi, zawsze wesprze i otrze łzy, kiedy się pojawią. Każda dobra Kobieta zasługuje na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć Jej. Każda dobra, wierna, szanująca się Kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie Ona jest Tą, którą kocha, Tą dla której jest w stanie zrobić wszystko."

 Spróbuj nie opierać się zmianom które napotykasz na swojej drodze. Skąd wiesz że ta strona do której się przyzwyczaiłeś jest lepsza od tej która cię czeka?

fcuk dodano: 25 maja 2016

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Skąd wiesz, że ta strona do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?"

 Najgłębszym sekretem jest to że życie nie polega na odkrywaniu ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś staraj się dowiedzieć kim chcesz być Neale Donald Walsch

fcuk dodano: 25 maja 2016

"Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś, staraj się dowiedzieć kim chcesz być" Neale Donald Walsch

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV