głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu

Teksty znajomych użytkownika myywish

“ Myślę że większość ludzi po prostu potrzebuje złudzeń tak samo jak powietrza do oddychania. Życiowy realizm jest ciężarem nie do udźwignięcia. ”

fcuk dodano: dziś o 00:39

“ Myślę, że większość ludzi po prostu potrzebuje złudzeń tak samo jak powietrza do oddychania. Życiowy realizm jest ciężarem nie do udźwignięcia. ”

“Któregoś dnia poznasz innego człowieka i pójdziesz za nim a wtedy palić się będziesz ze wstydu na myśl o tym jak głupio ze mną marnowałeś swój czas.”

fcuk dodano: dziś o 00:38

“Któregoś dnia poznasz innego człowieka i pójdziesz za nim, a wtedy palić się będziesz ze wstydu na myśl o tym, jak głupio ze mną marnowałeś swój czas.”

 Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał nie oznacza to że nie kocha cię on z całego serca i ponad siły.

fcuk dodano: dziś o 00:34

"Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad siły."

'' Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym co czułam gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka  dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź powspominamy stare dobre czasy gdy jeszcze Ciebie kochałam. ''

fcuk dodano: dziś o 00:31

'' Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam. ''

 Po Tobie było sześciu mężczyzn przynosili kwiaty pisali chcieli mnie trzymać za ręce  jednak kwiaty usychały wiadomości nie dochodziły a ręce wolałam trzymać w kieszeniach wolałam czekać Na Ciebie.

fcuk dodano: dziś o 00:27

"Po Tobie było sześciu mężczyzn, przynosili kwiaty, pisali, chcieli mnie trzymać za ręce, jednak kwiaty usychały, wiadomości nie dochodziły, a ręce wolałam trzymać w kieszeniach, wolałam czekać Na Ciebie."

„Miałem zamiar podejść do ciebie i zapytać czy masz wolny wieczór ale uświadomiłem sobie że wieczór to za mało więc chciałbym zapytać od razu czy masz dla mnie wolne całe swoje życie”

fcuk dodano: 1 tydzień temu

„Miałem zamiar podejść do ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłem sobie, że wieczór to za mało, więc chciałbym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie”

Tęskniłam za przeszłością przez co nie miałam ani jej ani przyszłości. esperer

fcuk dodano: 2 tygodnie temu

Tęskniłam za przeszłością przez co nie miałam ani jej, ani przyszłości. /esperer

Ja potrzebuję kogoś kto się dla mnie poświęci.Kogoś kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę żeby wziąć mnie za pysk nakarmić mnie cicho bez pasji bezgłośnie bezproblemowo bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.

cukierowaa dodano: 18 luty 2015

Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci.Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności dopóki nie znajdą kogoś tak dzikiego aby biegał z nimi.

cukierowaa dodano: 18 luty 2015

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi.

tęsknotę za Tobą zapijam kawą

fcuk dodano: 23 grudnia 2014

tęsknotę za Tobą zapijam kawą

Na początku przez dwa lata udawaliśmy że się sobą nie interesujemy później dwa lata byliśmy razem następne dwa się rozstawaliśmy tylko po to żeby przez kolejne dwa próbować o sobie zapomnieć. Proszę cię wymyśl szybko coś na kolejne lata bo nie mam planu na przyszłość.

fcuk dodano: 12 listopada 2014

Na początku przez dwa lata udawaliśmy, że się sobą nie interesujemy, później dwa lata byliśmy razem, następne dwa się rozstawaliśmy tylko po to żeby przez kolejne dwa próbować o sobie zapomnieć. Proszę cię, wymyśl szybko coś na kolejne lata bo nie mam planu na przyszłość.

To takie straszne ile tak naprawdę można na kogoś czekać. — J. Żulczyk

fcuk dodano: 12 listopada 2014

To takie straszne, ile tak naprawdę można na kogoś czekać. — J. Żulczyk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV