głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myywish

 I pamiętaj że bez walki bólu i cierpienia poświęcenia zaciśnięcia zębów potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz że to co dziś wygląda jak poświęcenie się okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz.

fcuk dodano: 2 tygodnie temu

"I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz."

 Teraz nie wierzysz w miłość. Ale spotkasz kogoś przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi.  Miłość mieszka tuż za rogiem.

fcuk dodano: 1 lipca 2016

"Teraz nie wierzysz w miłość. Ale spotkasz kogoś, przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi. - Miłość mieszka tuż za rogiem."

Nie płacz jeżeli dał Ci odejść. Gdyby był Ciebie wart  nigdy by na to nie pozwolił. Ciesz się bo jeżeli on Cię nie zatrzymał to stworzył miejsce dla kogoś kto to kiedyś na pewno to zrobi.

fcuk dodano: 26 czerwca 2016

Nie płacz jeżeli dał Ci odejść. Gdyby był Ciebie wart - nigdy by na to nie pozwolił. Ciesz się, bo jeżeli on Cię nie zatrzymał, to stworzył miejsce dla kogoś, kto to kiedyś na pewno to zrobi.

życie to dla mnie seria podejmowanych działań obarczonych ryzykiem. Jeśli ich nie podejmujesz to oddychasz jesz i czasem śmiejesz się z memów ale jesteś pusty w środku. Nie żyjesz. Po prostu egzystujesz. Dlatego moim zadaniem jest podejmowanie jak najbardziej efektywnych działań zmierzających do celu nastawienie się na łapanie szans i bycie wystarczająco silnym i zdeterminowanym żeby ich nie puścić jeśli znajdą się w moim zasięgu.

fcuk dodano: 23 czerwca 2016

życie to dla mnie seria podejmowanych działań obarczonych ryzykiem. Jeśli ich nie podejmujesz, to oddychasz, jesz i czasem śmiejesz się z memów, ale jesteś pusty w środku. Nie żyjesz. Po prostu egzystujesz. Dlatego moim zadaniem jest podejmowanie, jak najbardziej efektywnych działań zmierzających do celu, nastawienie się na łapanie szans i bycie wystarczająco silnym i zdeterminowanym, żeby ich nie puścić jeśli znajdą się w moim zasięgu.

 Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca bez względu na to co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać dojrzeć do niej dojrzeć do tej miłości.

fcuk dodano: 23 czerwca 2016

"Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać, dojrzeć do niej, dojrzeć do tej miłości."

 Warto otaczać się ludźmi którzy marzą tworzą wierzą i myślą ale przede wszystkim warto otaczać się tymi którzy widzą w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

fcuk dodano: 17 czerwca 2016

"Warto otaczać się ludźmi, którzy marzą, tworzą, wierzą i myślą, ale przede wszystkim warto otaczać się tymi, którzy widzą w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz."

za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz że straciłaś wszystko ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości. esperer

fcuk dodano: 16 czerwca 2016

za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości./esperer

dzis mam wszystko mogę wszystko a żyję tylko zemstą

fcuk dodano: 16 czerwca 2016

dzis mam wszystko, mogę wszystko a żyję tylko zemstą///

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia nie stój obok nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie bez Twojego śmiechu humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

fcuk dodano: 5 czerwca 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy siedem a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję staniesz i zrozumiesz że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować  wstydem jest w ogóle nie spróbować.

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować - wstydem jest w ogóle nie spróbować."

 Nie On mnie nie oszukał. Oszukać mogą nas w sklepie. On mnie zawiódł. Zwyczajnie zawiódł.

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Nie, On mnie nie oszukał. Oszukać mogą nas w sklepie. On mnie zawiódł. Zwyczajnie zawiódł."

 Wszystkie dobre wierne szanujące się Kobiety zasługują na kogoś kto nazwie Je skarbem kogoś kto będzie całował zatrzyma nie pozwoli odejść nie będzie oszukiwał przytuli do męskiej piersi zawsze wesprze i otrze łzy kiedy się pojawią. Każda dobra Kobieta zasługuje na kogoś kto nie da jej powodów do zazdrości ale sprawi że to inne kobiety będą zazdrościć Jej. Każda dobra wierna szanująca się Kobieta zasługuje na kogoś kto nie będzie bał pokazać swoim kolegom że to właśnie Ona jest Tą którą kocha Tą dla której jest w stanie zrobić wszystko.

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Wszystkie dobre, wierne, szanujące się Kobiety zasługują na kogoś, kto nazwie Je skarbem, kogoś kto będzie całował, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie oszukiwał, przytuli do męskiej piersi, zawsze wesprze i otrze łzy, kiedy się pojawią. Każda dobra Kobieta zasługuje na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć Jej. Każda dobra, wierna, szanująca się Kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie Ona jest Tą, którą kocha, Tą dla której jest w stanie zrobić wszystko."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV