głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myszkaaaaa44

jestem ciekawa co by było dzisiaj gdybym nie dała Ci odejść?   i.need.you

i.need.you dodano: 29 sierpnia 2013

jestem ciekawa co by było dzisiaj gdybym nie dała Ci odejść? / i.need.you

A pamiętasz jak tańczyłam jeszcze niedawno wśród kałuż na boso i wystukiwałam rytm naszych serc?   i.need.you

i.need.you dodano: 29 sierpnia 2013

A pamiętasz jak tańczyłam jeszcze niedawno wśród kałuż na boso i wystukiwałam rytm naszych serc? / i.need.you

 Siedzę i tonę  i tonę we łzach  bo jest mi smutno  bo jestem sam..

inmyveins dodano: 28 sierpnia 2013

"Siedzę i tonę, i tonę we łzach, bo jest mi smutno, bo jestem sam.."

Kocham Cię  kumasz  czaisz  łapiesz  nadążasz ?

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

Kocham Cię, kumasz, czaisz, łapiesz, nadążasz ?

Tak naprawdę nie wiem co czuje. Codziennie bije się z myślami i zaprzeczam samej sobie   że jest dobrze chociaż wszystko się pieprzy . Nie potrafię nawet określić o co dokładnie chodzi  zbyt łatwo się wkurzam o zupełne błahostki lub nawet bez powodu. To jest prawdziwy burdel który ciężko będzie ogarnąć.

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

Tak naprawdę nie wiem co czuje. Codziennie bije się z myślami i zaprzeczam samej sobie , że jest dobrze chociaż wszystko się pieprzy . Nie potrafię nawet określić o co dokładnie chodzi, zbyt łatwo się wkurzam o zupełne błahostki lub nawet bez powodu. To jest prawdziwy burdel który ciężko będzie ogarnąć.

Mam dużo pytań  na których nie ma logicznych odpowiedzi.

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

Mam dużo pytań, na których nie ma logicznych odpowiedzi.

A Ty jakim słowem zastąpiłbyś swoje życie?

ciamciaramciaa dodano: 28 sierpnia 2013

A Ty jakim słowem zastąpiłbyś swoje życie?

Wróć.Przecież wiesz  że tęsknie  k

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

Wróć.Przecież wiesz, że tęsknie/[k]

Przez lata się kochamy nienawidzimy  i omijamy. Po latach zaczynamy rozumieć.

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

Przez lata się kochamy,nienawidzimy, i omijamy. Po latach zaczynamy rozumieć.

Lubię  kiedy patrzy na mnie z pożądaniem. Tak uroczo mruży wtedy oczy   k

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

Lubię, kiedy patrzy na mnie z pożądaniem. Tak uroczo mruży wtedy oczy /[k]

trochę miłości i człowiek się gubi.

kropeczka7127 dodano: 28 sierpnia 2013

trochę miłości i człowiek się gubi.

Zaczynam wpisywać pierwsze litery w treść wiadomości. K  o  c  h  a  m kolejno pojawiają się na ekranie  już mam dopisać następne trzy  kiedy wyświetla się przychodzące połączenie od planowanego adresata tworzonego tekstu.   Halo?   rzucam z uśmiechem  okręcając się na pięcie i widząc zarys Jego sylwetki na skraju światła padającego z latarni.   Kocham Cię  tylko tyle chciałem powiedzieć.

definicjamiloscii dodano: 27 sierpnia 2013

Zaczynam wpisywać pierwsze litery w treść wiadomości. K, o, c, h, a, m kolejno pojawiają się na ekranie, już mam dopisać następne trzy, kiedy wyświetla się przychodzące połączenie od planowanego adresata tworzonego tekstu. - Halo? - rzucam z uśmiechem, okręcając się na pięcie i widząc zarys Jego sylwetki na skraju światła padającego z latarni. - Kocham Cię, tylko tyle chciałem powiedzieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć