głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mysuicide

Czekam miesiącami  dniami  godzinami na ten  jeden jedyny znak. Czekam na znak  który pozwoli mi zrobić krok do przodu   a gdy już się pojawia   tchórzę udając  że go nie zauważyłam.

zozolandia dodano: 27 maja 2011

Czekam miesiącami, dniami, godzinami na ten, jeden jedyny znak. Czekam na znak, który pozwoli mi zrobić krok do przodu, a gdy już się pojawia - tchórzę udając, że go nie zauważyłam.

Niewiarygodne  jak jeden wf z chłopakami rok młodszymi i grą w zbijaka  może być zajebisty.

zozolandia dodano: 27 maja 2011

Niewiarygodne, jak jeden wf z chłopakami rok młodszymi i grą w zbijaka, może być zajebisty.

to kolejny z tych dni  gdzie nie chce mi się nawet oddychać  bo każdy haust powietrza sprawia ból. nie każcie mi oddychać.

zozolandia dodano: 27 maja 2011

to kolejny z tych dni, gdzie nie chce mi się nawet oddychać, bo każdy haust powietrza sprawia ból. nie każcie mi oddychać.

Inteligencja wzrasta z wiekiem. szkoda  że nie każdy potrafi dorosnąć.

zozolandia dodano: 27 maja 2011

Inteligencja wzrasta z wiekiem. szkoda, że nie każdy potrafi dorosnąć.

Na dźwięk czyjego imienia Twoje serce bije szybciej?

zozolandia dodano: 27 maja 2011

Na dźwięk czyjego imienia Twoje serce bije szybciej?

moja przyjaciółka wczoraj dostała taki temat rozprawki. teksty zozolandia dodał komentarz: moja przyjaciółka wczoraj dostała taki temat rozprawki. do wpisu 27 maja 2011
siedzę wpatrując się w monitor i nic poza beznadziejnością  monotonnością i brakiem jakichkolwiek planów nie przychodzi mi do głowy. w kalendarzyku zapisuję ważniejsze  te lepsze wydarzenia i z utęsknieniem odliczam do nich dni. a potem bezradnie przyglądam się jak mija tydzień za tygodniem. podświadomie czekając  aż moje życie zacznie działać na wyższych obrotach.

zozolandia dodano: 26 maja 2011

siedzę wpatrując się w monitor i nic poza beznadziejnością, monotonnością i brakiem jakichkolwiek planów nie przychodzi mi do głowy. w kalendarzyku zapisuję ważniejsze, te lepsze wydarzenia i z utęsknieniem odliczam do nich dni. a potem bezradnie przyglądam się jak mija tydzień za tygodniem. podświadomie czekając, aż moje życie zacznie działać na wyższych obrotach.

tylko ona wiedziała o tym  że kiedy mam ubrane dresy jest mi źle. kiedy zamiast unoszącego się zapachu perfum moje ubrania są przesiąknięte dymem nikotynowym coś jest nie tak. wszytko to wiedziała a jednak zamiast być blisko odeszła.  cukierkowataa

cukierkowataa dodano: 26 maja 2011

tylko ona wiedziała o tym, że kiedy mam ubrane dresy jest mi źle. kiedy zamiast unoszącego się zapachu perfum moje ubrania są przesiąknięte dymem nikotynowym coś jest nie tak. wszytko to wiedziała a jednak zamiast być blisko odeszła.//cukierkowataa

nadchodzą takie dni  gdzie zupełnie nie masz ochoty na kontakt z ludźmi  tymi bliższymi   rodzicami  przyjaciółmi i w ogóle ludźmi. nie chcę Ci się rozmawiać  dyskutować  radzić  sprawdzać  wysyłać. nic. marzysz tylko o zanurzeniu się w pościeli z ukochaną książką w ręku i kubkiem herbaty malinowej.

zozolandia dodano: 26 maja 2011

nadchodzą takie dni, gdzie zupełnie nie masz ochoty na kontakt z ludźmi, tymi bliższymi - rodzicami, przyjaciółmi i w ogóle ludźmi. nie chcę Ci się rozmawiać, dyskutować, radzić, sprawdzać, wysyłać. nic. marzysz tylko o zanurzeniu się w pościeli z ukochaną książką w ręku i kubkiem herbaty malinowej.

kilka liter imienia tak wiele znaczyły. nazwana przyjaciółką   była osoba bliska. ale coś się zmieniło. coś się zepsuło. tak czas ją zmienił. nie jest już tą samą kochaną dziewczyną.   cukierkowataa

cukierkowataa dodano: 26 maja 2011

kilka liter imienia tak wiele znaczyły. nazwana przyjaciółką - była osoba bliska. ale coś się zmieniło. coś się zepsuło. tak czas ją zmienił. nie jest już tą samą kochaną dziewczyną. //cukierkowataa

mimo  iż to przereklamowane   bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach  i te w filmach. dają one tę nadzieję  że jednak każdemu z nas w życiu  w domu  w szkole  w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

zozolandia dodano: 26 maja 2011

mimo, iż to przereklamowane- bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach, i te w filmach. dają one tę nadzieję, że jednak każdemu z nas w życiu, w domu, w szkole, w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

Żeby zmyć tą warstwę tapety  musiałabyś szorować twarz przez pół dnia gąbką drucianą.

zozolandia dodano: 26 maja 2011

Żeby zmyć tą warstwę tapety, musiałabyś szorować twarz przez pół dnia gąbką drucianą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć