głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mysl_pozytywnie

Było  minęło  ale w sercu wciąż trwa.

jachcenajamaice dodano: 21 września 2012

Było, minęło, ale w sercu wciąż trwa.

Życie jest długie  jeszcze się spotkamy.

jachcenajamaice dodano: 21 września 2012

Życie jest długie, jeszcze się spotkamy.

  Jak mogłem wszystko spierdolić i zejść na złą drogę? Romantyk i kłamca  alkoholik i ćpun.    ♥

jachcenajamaice dodano: 21 września 2012

" Jak mogłem wszystko spierdolić i zejść na złą drogę? Romantyk i kłamca, alkoholik i ćpun. " ♥

I wiedziałam  że będzie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali. Mogę się założyć  że już nigdy nie usłyszę od Ciebie ani jednego miłego słowa. Nasze drogi się rozeszły  bo Ty tego chciałeś i nic się już nie zmieni.

jachcenajamaice dodano: 21 września 2012

I wiedziałam, że będzie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali. Mogę się założyć, że już nigdy nie usłyszę od Ciebie ani jednego miłego słowa. Nasze drogi się rozeszły, bo Ty tego chciałeś i nic się już nie zmieni.

Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi  którzy wiedzieli o sobie     niemalże wszystko  nagle przestają się znać.

jachcenajamaice dodano: 21 września 2012

Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi, którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko, nagle przestają się znać.

'przez Ciebie będę pić  alkohol wykończy mnie'

szeejk dodano: 21 września 2012

'przez Ciebie będę pić, alkohol wykończy mnie'

  Więc pij za wolność i wyjście na prostą osobno   bo razem nam sie zjebał światopogląd podobno! Haha.. dorosłość  litr za litr  pij zapij po proch goń.      Bonson♥

jachcenajamaice dodano: 21 września 2012

" Więc pij za wolność i wyjście na prostą osobno, bo razem nam sie zjebał światopogląd podobno! Haha.. dorosłość, litr za litr, pij zapij po proch goń. " - Bonson♥

niech w całym mieszkaniu śmierdzi spalenizną  a w koszu utworzy się stosik spalonych gofrów. niech dochodzi do wniosku  że musi przetrzymać je jednak krócej i w efekcie poda niedopieczone. niech wkurza się na  całe to chore gotowanie  i mierzy mnie poważnym wzrokiem  kiedy w spazmie śmiechu rozleję kawę  by po sekundzie  nie gniewając się ani trochę  pocałować mnie w czubek nosa. chcę jeść tą niedoskonałą mieszankę mleka  mąki  oleju  proszku do pieczenia  jajek... i miłości.

definicjamiloscii dodano: 20 września 2012

niech w całym mieszkaniu śmierdzi spalenizną, a w koszu utworzy się stosik spalonych gofrów. niech dochodzi do wniosku, że musi przetrzymać je jednak krócej i w efekcie poda niedopieczone. niech wkurza się na "całe to chore gotowanie" i mierzy mnie poważnym wzrokiem, kiedy w spazmie śmiechu rozleję kawę, by po sekundzie, nie gniewając się ani trochę, pocałować mnie w czubek nosa. chcę jeść tą niedoskonałą mieszankę mleka, mąki, oleju, proszku do pieczenia, jajek... i miłości.

na drugim plan schodzi to jak  z czym na sumieniu  czy z jointem czy szlugiem między palcami  z jaką przeszłością   po prostu masz być. masz być tutaj  bo ja jestem.

definicjamiloscii dodano: 20 września 2012

na drugim plan schodzi to jak, z czym na sumieniu, czy z jointem czy szlugiem między palcami, z jaką przeszłością - po prostu masz być. masz być tutaj, bo ja jestem.

Olał mnie.. zwyczajnie mnie olał :

jachcenajamaice dodano: 20 września 2012

Olał mnie.. zwyczajnie mnie olał :(

Walka na prawdę się przyda  bo kiedyś to on się o mnie starał a ja nie mogłam nic poczuć do niego i go olałam. Teraz żałuje i to ja muszę o niego walczyć! :  teksty jachcenajamaice dodał komentarz: Walka na prawdę się przyda, bo kiedyś to on się o mnie starał a ja nie mogłam nic poczuć do niego i go olałam. Teraz żałuje i to ja muszę o niego walczyć! :* do wpisu 20 września 2012
Dżamajka chyba się zauroczyła! ♥

jachcenajamaice dodano: 20 września 2012

Dżamajka chyba się zauroczyła! ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć