głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika myskaa

Każdy powinien mieć Kogoś  z kim mógłby szczerze pomówić  bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny  czasami czuje się bardzo samotny.

untoucheed dodano: 12 listopada 2013

Każdy powinien mieć Kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.

  Kiedy ktoś cię kocha  jest tak  jakby otulił twoje serce kocem.

untoucheed dodano: 12 listopada 2013

- Kiedy ktoś cię kocha, jest tak, jakby otulił twoje serce kocem.

Też bym chciał  żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał  że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć.

untoucheed dodano: 12 listopada 2013

Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć.

Każdy człowiek ma jakiegoś fioła  ale zdaje się  że największym jest mniemanie  że się nie ma go wcale

untoucheed dodano: 12 listopada 2013

Każdy człowiek ma jakiegoś fioła, ale zdaje się, że największym jest mniemanie, że się nie ma go wcale

Jest niemożliwe fizycznie  by być przyjaciółmi z osobą  w której jest się zakochanym. Dowiedziono  że próby utrzymywania takiego układu zwykle kończą się poważnym załamaniem emocjonalnym.

untoucheed dodano: 11 listopada 2013

Jest niemożliwe fizycznie, by być przyjaciółmi z osobą, w której jest się zakochanym. Dowiedziono, że próby utrzymywania takiego układu zwykle kończą się poważnym załamaniem emocjonalnym.

' Bo kocham Cię bardziej  niż mogłabym kiedykolwiek obiecać. '

myszka23101 dodano: 11 listopada 2013

' Bo kocham Cię bardziej, niż mogłabym kiedykolwiek obiecać. '

' W ta­kie wie­czo­ry her­ba­ty pi­je się podwójnie i przy­tula dwa ra­zy częściej. '

myszka23101 dodano: 11 listopada 2013

' W ta­kie wie­czo­ry her­ba­ty pi­je się podwójnie i przy­tula dwa ra­zy częściej. '

Nigdy nie przestanę chcieć Cię pocałować

untoucheed dodano: 11 listopada 2013

Nigdy nie przestanę chcieć Cię pocałować

“ pocałuj mnie w szyję... ”    tak delikatnie i powoli

untoucheed dodano: 11 listopada 2013

“ pocałuj mnie w szyję... ” -tak delikatnie i powoli

Pamiętaj  że rozpada się tylko to  co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie.  Rozpada się tylko po to  żeby zmusić Cię do szukania prawdy

untoucheed dodano: 11 listopada 2013

Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy

 Zaczęłaś oczekiwać  zaczęłaś wymagać że będzie  zaczęłaś mieć nadzieje i liczyć na coraz więcej  pierwszy błąd… Drugi popełniłaś gdzieś pomiędzy tym  że byłaś na każde jego zawołanie  a tym że pozwoliłaś mu się śnić… Trzeci i największy zrobiłaś uzależniając od niego całe swoje życie  podporządkowując mu swój rytm dnia i nastrój temu  czy akurat dzisiaj będzie chciał z tobą rozmawiać… Było dobrze  dopóki było  dopóki nie prysło jak mydlana bańka… Nie ma go i musisz się z tym pogodzić. Nie ma go i musisz żyć. I to żyć jak najlepiej  dając miłość i uśmiech  szczęście i oparcie… Nie ma go i jeśli wróci żeby setny raz zburzyć ci świat  bądź mądrzejsza o te popełnione błędy  o zaznany ból… Bądź na tyle silna by nie otworzyć przed nim drzwi  by nie łudzić się że tym razem będzie inaczej... Nie będzie! I napisz sobie wielkimi literami na ścianie NIE TAK WYGLĄDA MIŁOŚĆ!

nigdyniezrozumiesz dodano: 10 listopada 2013

"Zaczęłaś oczekiwać, zaczęłaś wymagać że będzie, zaczęłaś mieć nadzieje i liczyć na coraz więcej -pierwszy błąd… Drugi popełniłaś gdzieś pomiędzy tym, że byłaś na każde jego zawołanie, a tym że pozwoliłaś mu się śnić… Trzeci i największy zrobiłaś uzależniając od niego całe swoje życie, podporządkowując mu swój rytm dnia i nastrój temu, czy akurat dzisiaj będzie chciał z tobą rozmawiać… Było dobrze, dopóki było, dopóki nie prysło jak mydlana bańka… Nie ma go i musisz się z tym pogodzić. Nie ma go i musisz żyć. I to żyć jak najlepiej, dając miłość i uśmiech, szczęście i oparcie… Nie ma go i jeśli wróci żeby setny raz zburzyć ci świat, bądź mądrzejsza o te popełnione błędy, o zaznany ból… Bądź na tyle silna by nie otworzyć przed nim drzwi, by nie łudzić się że tym razem będzie inaczej... Nie będzie! I napisz sobie wielkimi literami na ścianie NIE TAK WYGLĄDA MIŁOŚĆ!"

idealnie umiesz wykorzystać moją chwilę słabości  gdy nie jestem w stanie ci się oprzeć

ehe dodano: 9 listopada 2013

idealnie umiesz wykorzystać moją chwilę słabości, gdy nie jestem w stanie ci się oprzeć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć