głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mydreamsmylife

Każda wspólnie spędzona minuta była malutką wiecznością  idealnym światem.

smutaaas dodano: 8 listopada 2014

Każda wspólnie spędzona minuta była malutką wiecznością, idealnym światem.

Mam taką naturę  że zawsze będę rozdrapywała  rozpamiętywała  analizowała i rozkładała wszystko na atomy. To jest strasznie męczące  uwierz mi. Zabiera dużo energii i chęci do życia.

smutaaas dodano: 8 listopada 2014

Mam taką naturę, że zawsze będę rozdrapywała, rozpamiętywała, analizowała i rozkładała wszystko na atomy. To jest strasznie męczące, uwierz mi. Zabiera dużo energii i chęci do życia.

Każda nowa więź  jaką sobie tworzymy  jest nowym cierpieniem. Jeszcze jednym gwoździem  który wbijamy sobie w serce.

smutaaas dodano: 8 listopada 2014

Każda nowa więź, jaką sobie tworzymy, jest nowym cierpieniem. Jeszcze jednym gwoździem, który wbijamy sobie w serce.

Nie słychać  jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba  skąpiąc sobie powietrza.

smutaaas dodano: 8 listopada 2014

Nie słychać, jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba, skąpiąc sobie powietrza.

'Zrób mi tę przyjemność. Uwielbiaj mnie  mimo wszystko.'   Antoine de Saint Exupery

smutaaas dodano: 8 listopada 2014

'Zrób mi tę przyjemność. Uwielbiaj mnie, mimo wszystko.' - Antoine de Saint-Exupery

Cz.2 Byłam pewna  że nie  przecież tyle miesięcy minęło od naszej ostatniej rozmowy. Może jednak coś na dnie serca zostało Ci po mnie   po tych wszystkich miesiącach  kiedy byłam obecna w Twoim życiu. Cieszę się  że ciepło o mnie myślisz i że masz nadzieję  że będę szczęśliwa  że zasługuję na to. Nie myślałam tylko  że tak trudno mi będzie po tej rozmowie i że jednak poproszę Cię o jeszcze trochę czasu nim kolejny raz zdecydujemy się ze sobą porozmawiać. To wszystko jest takie trudne i sama nie wiem czego już chcę. Chciałabym żeby było między nami jak dawniej  ale wiem  że to już niemożliwe.   he.is.my.hope

he.is.my.hope dodano: 8 listopada 2014

Cz.2 Byłam pewna, że nie, przecież tyle miesięcy minęło od naszej ostatniej rozmowy. Może jednak coś na dnie serca zostało Ci po mnie - po tych wszystkich miesiącach, kiedy byłam obecna w Twoim życiu. Cieszę się, że ciepło o mnie myślisz i że masz nadzieję, że będę szczęśliwa, że zasługuję na to. Nie myślałam tylko, że tak trudno mi będzie po tej rozmowie i że jednak poproszę Cię o jeszcze trochę czasu nim kolejny raz zdecydujemy się ze sobą porozmawiać. To wszystko jest takie trudne i sama nie wiem czego już chcę. Chciałabym żeby było między nami jak dawniej, ale wiem, że to już niemożliwe. / he.is.my.hope

Cz.1 Uważaj o co prosisz  bo może się to spełnić. Życie jednak zaskakuje i coraz częściej się upewniam  że istnieje w moim życiu i czuwa nade mną Opatrzność  że mnie słyszy i w miarę możliwości stara mi się pomóc. To dziwne co się wczoraj wydarzyło. Cicho pragnęłam żebyś się do mnie odezwał  a jednocześnie byłam pewna  że już o mnie zapomniałeś. Nie minęło jednak nawet kilka godzin i otrzymałam od Ciebie wiadomość. Dawno nie usłyszałam od Ciebie tak wiele dobrych słów  albo ich po prostu juz nie pamiętam. Myliłam się też co do tego  że nie będziemy potrafili ze sobą rozmawiać. Owszem  było inaczej  nic dziwnego   w końcu tyle się zmieniło  ale Ty wciąż potrafisz sprawić  że zaczynam się śmiać  wzruszać i nie potrafię się wcale na Ciebie gniewać. Wściekła jestem na siebie  że właśnie tak jest  że nadal w kontakcie z Tobą mięknie mi serce  że wciąż się o Ciebie martwię i proszę żebyś o siebie dbał. Cieszę się  że pomimo iż zacząłeś nowy etap  jeszcze o mnie pamiętasz  bałam się  że nie.

he.is.my.hope dodano: 7 listopada 2014

Cz.1 Uważaj o co prosisz, bo może się to spełnić. Życie jednak zaskakuje i coraz częściej się upewniam, że istnieje w moim życiu i czuwa nade mną Opatrzność, że mnie słyszy i w miarę możliwości stara mi się pomóc. To dziwne co się wczoraj wydarzyło. Cicho pragnęłam żebyś się do mnie odezwał, a jednocześnie byłam pewna, że już o mnie zapomniałeś. Nie minęło jednak nawet kilka godzin i otrzymałam od Ciebie wiadomość. Dawno nie usłyszałam od Ciebie tak wiele dobrych słów, albo ich po prostu juz nie pamiętam. Myliłam się też co do tego, że nie będziemy potrafili ze sobą rozmawiać. Owszem, było inaczej, nic dziwnego - w końcu tyle się zmieniło, ale Ty wciąż potrafisz sprawić, że zaczynam się śmiać, wzruszać i nie potrafię się wcale na Ciebie gniewać. Wściekła jestem na siebie, że właśnie tak jest, że nadal w kontakcie z Tobą mięknie mi serce, że wciąż się o Ciebie martwię i proszę żebyś o siebie dbał. Cieszę się, że pomimo iż zacząłeś nowy etap, jeszcze o mnie pamiętasz, bałam się, że nie.

Każdego dnia  kiedy się budzę  boję się  że ktoś inny może zająć moje miejsce.

smutaaas dodano: 7 listopada 2014

Każdego dnia, kiedy się budzę, boję się, że ktoś inny może zająć moje miejsce.

Zawsze jest trochę bólu w każdym wypowiadanym 'w porządku'.

smutaaas dodano: 7 listopada 2014

Zawsze jest trochę bólu w każdym wypowiadanym 'w porządku'.

Nie lubię  gdy mijamy się na ulicy bez żadnego słowa. Gdy wbijasz we mnie swój wzrok bez żadnego uczucia. Nie potrafię zrozumieć  dlaczego raz się liczę  a innym razem masz wyjebane.

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Nie lubię, gdy mijamy się na ulicy bez żadnego słowa. Gdy wbijasz we mnie swój wzrok bez żadnego uczucia. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego raz się liczę, a innym razem masz wyjebane.

Nigdy nie zrozumiesz  co oznacza zapalona lampka o drugiej w nocy i próba znalezienia sobie miejsca  bo myśli nie dają spać. Nie doświadczysz  jak to jest chować w sobie cały ból  by na koniec dnia móc się w pełni wyładować poprzez łzy. Nie dowiesz się  co znaczą te rany na moim nadgarstku  czy wargi  które każdego dnia pękają na nowo. Nigdy nie pojmiesz tego  co dzieje się w mojej głowie  gdy oglądam te sentymentalne rzeczy albo  jak szybko uderza serce  gdy do głowy znów napływają wspomnienia.

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Nigdy nie zrozumiesz, co oznacza zapalona lampka o drugiej w nocy i próba znalezienia sobie miejsca, bo myśli nie dają spać. Nie doświadczysz, jak to jest chować w sobie cały ból, by na koniec dnia móc się w pełni wyładować poprzez łzy. Nie dowiesz się, co znaczą te rany na moim nadgarstku, czy wargi, które każdego dnia pękają na nowo. Nigdy nie pojmiesz tego, co dzieje się w mojej głowie, gdy oglądam te sentymentalne rzeczy albo, jak szybko uderza serce, gdy do głowy znów napływają wspomnienia.

Desperacko pragnęłam być kochana  ale kiedy ktoś obdarzył mnie uczuciem  uważałam  że nie zasługuję na miłość.

smutaaas dodano: 6 listopada 2014

Desperacko pragnęłam być kochana, ale kiedy ktoś obdarzył mnie uczuciem, uważałam, że nie zasługuję na miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć