głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mydreamsmylife

Chciałabym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej  gdybym cię nienawidziła. Czasami myślę  że cię nienawidzę  a potem cię spotykam i…

jachcenajamaice dodano: 5 grudnia 2014

Chciałabym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidziła. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cię spotykam i…

Cudem jest zapomnieć Cię na chwilę albo dwie.

jachcenajamaice dodano: 5 grudnia 2014

Cudem jest zapomnieć Cię na chwilę albo dwie.

 Deszcz przestanie padać. Zimno przeminie. W czyimś uśmiechu i w czyjejś czułej dłoni odczujesz  że znów jest wiosna i zaczniesz znów żyć.

he.is.my.hope dodano: 5 grudnia 2014

"Deszcz przestanie padać. Zimno przeminie. W czyimś uśmiechu i w czyjejś czułej dłoni odczujesz, że znów jest wiosna i zaczniesz znów żyć."

'' żebyś czuł  że żyjesz musi bardzo boleć  na kawałki rwać się to co złuszcza w Tobie  żebyś czuł  co kochasz musisz stracić wszystko tak jak po powodzi ziemia musi wyschnąć.''

he.is.my.hope dodano: 4 grudnia 2014

'' żebyś czuł, że żyjesz musi bardzo boleć, na kawałki rwać się to co złuszcza w Tobie żebyś czuł, co kochasz musisz stracić wszystko tak jak po powodzi ziemia musi wyschnąć.''

Jestem sama i często lubię opowiadać jakie to jest fajne. Mówię jak dobrze jest kiedy nie musisz się o nic martwić  kiedy możesz się dobrze bawić nie mając obowiązku nikomu z niczego się tłumaczyć. Ale wiesz  tak naprawdę kiedy to mówię to ja w większości kłamię. Wcale nie jest tak fajnie kiedy wracasz do domu i wiesz  że nikt na Ciebie nie czeka. Nie jest fajnie kiedy masz świadomość  że nikt się nie martwi  nie tęskni. Kiedy nie ma nikogo kto zadzwoniłby rano i zapytał czy jesteś wyspana  a w weekend zabrałby Cię do swoich znajomych na piwo. I nie jest fajne to  że ciągle jestem sama  nawet nie jest fajne to  że mogę robić co chce i z kim chce  że idę na imprezę i każdy facet może być mój. To już naprawdę nie jest fajne  bo samotność trwa  trochę za długo  a ja nie pamiętam jak to jest kiedy naprawdę się kocha  kiedy ma się motylki w brzuchu i czuje to bezpieczeństwo jakie daje druga osoba. Samotność nie jest fajna  po prostu nie jest.    napisana

napisana dodano: 4 grudnia 2014

Jestem sama i często lubię opowiadać jakie to jest fajne. Mówię jak dobrze jest kiedy nie musisz się o nic martwić, kiedy możesz się dobrze bawić nie mając obowiązku nikomu z niczego się tłumaczyć. Ale wiesz, tak naprawdę kiedy to mówię to ja w większości kłamię. Wcale nie jest tak fajnie kiedy wracasz do domu i wiesz, że nikt na Ciebie nie czeka. Nie jest fajnie kiedy masz świadomość, że nikt się nie martwi, nie tęskni. Kiedy nie ma nikogo kto zadzwoniłby rano i zapytał czy jesteś wyspana, a w weekend zabrałby Cię do swoich znajomych na piwo. I nie jest fajne to, że ciągle jestem sama, nawet nie jest fajne to, że mogę robić co chce i z kim chce, że idę na imprezę i każdy facet może być mój. To już naprawdę nie jest fajne, bo samotność trwa trochę za długo, a ja nie pamiętam jak to jest kiedy naprawdę się kocha, kiedy ma się motylki w brzuchu i czuje to bezpieczeństwo jakie daje druga osoba. Samotność nie jest fajna, po prostu nie jest. / napisana

Pewnie nigdy nie powinnam dopuścić do tego aby być od Ciebie uzależnioną. Pewnie nie powinnam przyzwyczajać się do Twojej obecności i do ciepła jakie mi dawałeś. Pewnie nie powinnam pozwolić sobie aby uczyć się Twoich przyzwyczajeń  nie powinnam wchodzić w Twoją duszę i pochłaniać ją krok po kroku. To od początku było tak bardzo niebezpieczne. Od początku wszystko mówiło  że nam się nie uda. Jednak my brnęliśmy  a ja uczyłam się całego Ciebie i tak dokładnie zapamiętywałam każdy detal naszego wspólnego życia. I pewnie nie powinnam przyzwyczajać się do wspólnych wieczorów i godzinnych rozmów i nie powinnam myśleć  że to wszystko jest na zawsze  ale mając tyle szczęścia  miłości i ciepła pod Twoją postacią nie potrafiłam inaczej. Tak  ja teraz kolejny miesiąc płacę za to wszystko bardzo ogromną cenę  ale nie żałuję niczego. Ty nie byłeś jedynie moim przyzwyczajeniem  byłeś moją najpiękniejszą bajką  którą mogłam przeżyć właśnie tutaj   na ziemi.    napisana

napisana dodano: 4 grudnia 2014

Pewnie nigdy nie powinnam dopuścić do tego aby być od Ciebie uzależnioną. Pewnie nie powinnam przyzwyczajać się do Twojej obecności i do ciepła jakie mi dawałeś. Pewnie nie powinnam pozwolić sobie aby uczyć się Twoich przyzwyczajeń, nie powinnam wchodzić w Twoją duszę i pochłaniać ją krok po kroku. To od początku było tak bardzo niebezpieczne. Od początku wszystko mówiło, że nam się nie uda. Jednak my brnęliśmy, a ja uczyłam się całego Ciebie i tak dokładnie zapamiętywałam każdy detal naszego wspólnego życia. I pewnie nie powinnam przyzwyczajać się do wspólnych wieczorów i godzinnych rozmów i nie powinnam myśleć, że to wszystko jest na zawsze, ale mając tyle szczęścia, miłości i ciepła pod Twoją postacią nie potrafiłam inaczej. Tak, ja teraz kolejny miesiąc płacę za to wszystko bardzo ogromną cenę, ale nie żałuję niczego. Ty nie byłeś jedynie moim przyzwyczajeniem, byłeś moją najpiękniejszą bajką, którą mogłam przeżyć właśnie tutaj - na ziemi. / napisana

Od dnia kiedy ponownie poczułam zapach jego perfum  usłyszałam bartwę jego głosu i poczułam jego usta na swoim policzku  mój świat zwariował. Znów zajął moje myśli  znów odwrócił moje życie do góry nogami. Tęsknie? Czy to pieprzony sentyment?   podobnodziwka

podobnodziwka dodano: 4 grudnia 2014

Od dnia kiedy ponownie poczułam zapach jego perfum, usłyszałam bartwę jego głosu i poczułam jego usta na swoim policzku, mój świat zwariował. Znów zajął moje myśli, znów odwrócił moje życie do góry nogami. Tęsknie? Czy to pieprzony sentyment? / podobnodziwka

Moja słabość do Ciebie kiedyś mnie wykończy.                                                                             Hahaha  uroczo. Nie spodziewałam się  że ma jakiś 'plan'. Rozbawiło mnie to. ♥

smutaaas dodano: 4 grudnia 2014

Moja słabość do Ciebie kiedyś mnie wykończy. _________________________________________________________________________ Hahaha, uroczo. Nie spodziewałam się, że ma jakiś 'plan'. Rozbawiło mnie to. ♥

Niszczysz człowieka doszczętnie  następnie próbujesz go odbudować   odbudować jego wewnętrzną słabość  wywołaną Twoją obojętnością. Następnie znowu go wyniszczasz  z każdym kolejnym razem coraz bardziej  a później znów odbudowujesz. Musisz zdać sobie sprawę  że w końcu go zabijesz.

smutaaas dodano: 3 grudnia 2014

Niszczysz człowieka doszczętnie, następnie próbujesz go odbudować - odbudować jego wewnętrzną słabość, wywołaną Twoją obojętnością. Następnie znowu go wyniszczasz, z każdym kolejnym razem coraz bardziej, a później znów odbudowujesz. Musisz zdać sobie sprawę, że w końcu go zabijesz.

Nie dam rady bez Ciebie. Po prostu nie umiem normalnie żyć.

smutaaas dodano: 3 grudnia 2014

Nie dam rady bez Ciebie. Po prostu nie umiem normalnie żyć.

Jak się kiedyś zakochasz  to zrozumiesz  dlaczego wciąż wybaczam.                                                                          Sama nie wiem  co mam myśleć. Komplementy i uśmiechy  ale jednak jestem gorsza.

smutaaas dodano: 2 grudnia 2014

Jak się kiedyś zakochasz, to zrozumiesz, dlaczego wciąż wybaczam. _______________________________________________________________________ Sama nie wiem, co mam myśleć. Komplementy i uśmiechy, ale jednak jestem gorsza.

Nie pa­miętam nic tak gorzkiego  co dałoby się porównać z tym  że za­kochałam się w człowieku  który nigdy mnie nie kochał.

smutaaas dodano: 2 grudnia 2014

Nie pa­miętam nic tak gorzkiego, co dałoby się porównać z tym, że za­kochałam się w człowieku, który nigdy mnie nie kochał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć